Forumas > Moters buduaras > Plepalai apie viską > Donoras

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-10-16 19:29

senai jau galvojau sukurti tokia tema,na moderatoriai jei ka patalpins sita temute kur reikia,tema gan plati ir gal ne tokia aktuali musu visuomeneje ,gal zmones ne tiek domisi kol patiems neateina sita beda,donoras ar galetumete buti donoru,ar galetumete paaukoti namiskiu organus kitam ,kitam suteikti vilti gyventi,dabar kaip tik pirmadieni rodys laida apie tai su nomeda,as jau kuri laika galvoju kad jei atsitiktu man kazkas baisaus ir nebetureciau vilties gyventi,noreciau kad mano organai butu atiduoti kam kitam,tik visada sakiau niekam neatiduociau savo akiu,ka jus manote apie tai

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-16 19:35

nu man atrodo as sutikciau atiduoti savo organus,bet negaleciau niekam atiduoti savo vaiko organu,nzn kodel gal kazkas smerks tokia mano nuomone,bet negaleciau

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-10-16 19:38

as sutikciau atiduot savo organus,bet kiek skaiciau tai nors pats sutinki buti donoru,vistiek kai mirsti klausia artimuju ar jie sutinka atiduot

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-16 19:41

tai gali pasirasyti ten kazka ir tau duoda ta donoro kortele,itraukia i sarasus

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-10-16 19:57

as turiu donoro kortele, bet net ir tokiu atveju klaustu artimuju sutikimo. bet artimieji mano nuomone siuo klausimu zino, tai manau nepriestarautu.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-16 20:10

bet girdejau visokiu pletku,kad kas turi ta donoro kortele tai labai ju iesko zmones suinteresuoti gauti organu,nu cia surasiau juodai

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-16 20:11

ateja   

labai gera tema, ne kartą buvau susimasčiusi apie tai, neturiu aš kortelės, bet norėčiau turėti, labai džiaugiuosi žmonėmis kurie apsisprendžia atiduoti savo organus, juk išgelbėja gyvybę  labai gražu, svarbu ir ne vienam žmogui gyvybiškai svarbu.

Jei kalbėti apie vaikus, tai piu piu piu ne duok Dieve , bet nu gyvenimas nenuspėjama ir jei vis dėl to kas gyvenyme atsitiktų tikrai prireikus atiduočiau.

Na tiesiog nesuprantu kam po žeme reikalingi organai, jei jeis galima išgelbėti gyvybę .

Norėčiau ir kraują duoti nemokamai ,tai taip pat doras ir garbingas žingsnis.   

2009-10-16 20:21

Girdėjau ir aš, bet čia tik pletkai, manau gali apie tai kalbėti kas turi korteles ir pasakyti ar tikrai taip yra.Aš asmeniškai netikiu , nežinau kodėl nu netikiu

2009-10-16 20:25

Gali ir nebūti, pas mus visuomenė su lake fantazija, kaž kur kaž kas kaž ką pasakė, kitas ne taip nugirdo, na taip eina kaip sugedęs telefonas

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-10-16 21:05

as ta kortele turiu 8 m. kol kas niekas dar negrasino

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-10-21 12:40

Na,korteles donoro neturiu,savo organus galeciau padovanoti,o del vaikiuko pasakysiu taip: kai tavo vaikas ant mirties slenkscio,tikrai nepagalvosi apie kazkokiu organu atidavima,nes tikrai ne tas tau rupes,o ir sureaguoti galima visai kitaip nei normalioje busenoje.Kai viskas gerai,galvoji,o kodel ne,jei jau tavo vaikui nelemta gyventi,tai nors kazka galima isgelbeti,bet,kaip minejau atsidurus akis i aki su situacija,daugeliui atrodytu kitaip...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-21 12:54

turbut busiu pasmerkta,bet abejoju,ar drysciau atiduoti savo vaiku organus kitiems.

2009-10-21 13:00

Bent jau as tai nieko nesiruosiu smerkti,nes cia labai jau slidi tema,jau minejau,kad galima labai greitai persigalvoti

2009-10-21 13:00

vaikai lieka vaikais,as nzn irgi ar atiduociau vaiku organus bet savo tai taip,as su vyru diskutavau ta tema mano vyras pasake ne,sakau o jei tavo vaikams reiketu kokio inksto sako aisku kad duociau,tai sakau as jam koks skirtumas jei tu grabe eisi su visais organai ar be ju,vistiek ten jau nebereikalingi,as kai ziurejau laida be grimo,tai man taip tos mamos pagailo kurios berniukui reikia kepeneliu,kai pagalvoji dieve dieve vienam duoda viska o kitam nieko,bet ir dauguma praeiviu pasisake kad nebutu donoru,as manau kad musu visuomene yra mazai apsisvietusi,kaip tas daktaras kad pasake,dauguma nezino ka reiskia buti donoru

2009-10-21 13:03

Tikra tiesa,musu visuomene mazai informuota sia tema,o labai gaila,nes daugybe gyvybiu galima  butu dar isgelbeti

2009-10-21 13:06

kai zmones susiduria su tokia beda,tada manau pas dauguma pasikeicia mastymas.

2009-10-21 13:08

Mes visi esam tokie,tik tada susimastok kai jau beda i sonus baksnoja

2009-10-21 13:08

dauguma galvoja apie pinigus ,o ne apie tai kad reikia duoti ir nieko neimti,as pamenu kai buvau dar vaikas,man mociute sakydavo vaikai jei sustos masina neikit prie jos jei dede kalbins,pagrobs dar ir parduos donorams,tai lt kaip ir visada atsilikusi nuo visko cia jau nebenaujiena

2009-10-21 13:22

šiuo momentu galvoju, kad tiek vaikų , tiek savo tikrai sutikčiau duoti, net kaip minėjau ir kraują nemokamai norėčiau duoti, bet neprisiruošiu niekaip ir nežinau tiesa pasakius nei kur, na bet informacija aišku galima surasti, bet kortelę tikrai norėčiau turėti .

2009-10-21 14:37

kristulka26 2009 10 21    

šiuo momentu galvoju, kad tiek vaikų , tiek savo tikrai sutikčiau duoti, net kaip minėjau ir kraują nemokamai norėčiau duoti, bet neprisiruošiu niekaip ir nežinau tiesa pasakius nei kur, na bet informacija aišku galima surasti, bet kortelę tikrai norėčiau turėti .

man kai brolis buvo prie mirties,tai reikejo duoti krauja,tai ejau cia kur projektavimas yra centre.4 aukstas berods.bet,deja,as negalejau duoti.

1

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Tomas