Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumas brandžiame...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2010-04-23 19:59

Sveikinu !

Jeigu vaikelis atejo - reiskia Jus jo norejote  

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-28 10:29

Sveikinu,gimdyk ne negalvodama, man irgi 30 metu nesenai pasigimdziau  trecia leliuka, ir tai pat studijuoju, tik antram kurse, ir tai man mokslam nei kiek nesutrukde. O dabar kartais net pagalvoju kad po kokiu 10 metu pasiryzciau ir 4 leliukui.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-28 15:17

pagal paskutinius tyrimus, moterims i nauda gimdyti vyresnems, kalba apie 35 - 41 m. jos sustipreja pastojusios, igauna daug jegu isnesioti kudiki ir apsaugoti save, lyginasi pirmosios rauksles . svarbiausia itaiga. kiekviena ryta reiktu kartoti, kad viskas bus gerai ir nestumas praeina sekmingai. jauna mama iki 26 m., tai tarybine atgyvena, kaip teige gydytojai.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 34

2010-05-25 08:40

Labas, as pati pasigimziau 35 metu pirma vaika, tiesiog negalejau niekaip pastoti iki to, bet patikekik nesijauciu as sena, tai ka galvojat mes tokiu metu sedim jau su skarom, kaip tik tokiu metu tai pacios mamos auginasi vaikus, o kaip pasigimdo labai jaunos ir kas is to iseina, kaip tik jos tik mociutem daznai palikineje, nes dar nesisilaksciusios, joms rupi dar lakstyti, aisku ne visos, bet pagrindas, ejom mes i yamahos mokyklele, tai visos mamos jau tokios vyresnes buvo, ir mokytoja sake, kad jaunesnes mazai eina, joms geriau su draugem ant suoliuko pasedeti, taip, kad gimdyk ir i nieka nekreip demesio, cia yra tavo pacios reikalas. sulauks tokiu metu galvos kitaip.... sekmes...

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-22 18:43

nu pavarysiu ir as.mano nuomone jei tau jau arti 40tai traukinys tavo ejo ir nuejo,bet yra issimcu jei tu negalejai pastoti cia kita kalba.darbe pasiziuriu kurios pasigimde vyresnes nu zynai ir vaikai kaip auginami net gaila daros bet irgi nevisos kalbu apie tuos atvejus kurios pati savo akim maciau.vaikui nei ant karstykles uzlipt nei kur 5zingsnius pabegti nes girdi susizalos pagatavos pagalve nesiot ir kai vaikas kris padeti

nu nemoku paaiskinti bet toks perdetas man grynai rupestis.pti turiu vaika,daug ko neleidziu.bet jei matau kad per puolima krenta uzsimerkiu,sirdis tada ne tiek skauda o ir vaikas kitaip reguoja.aisku ir papuciu ir pamiluoju.zodziu nepaaiskinau jaciu nieko

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-09-04 22:40

mamamantuko 2010 08 22    

nu pavarysiu ir as.mano nuomone jei tau jau arti 40tai traukinys tavo ejo ir nuejo,bet yra issimcu jei tu negalejai pastoti cia kita kalba.darbe pasiziuriu kurios pasigimde vyresnes nu zynai ir vaikai kaip auginami net gaila daros bet irgi nevisos kalbu apie tuos atvejus kurios pati savo akim maciau.vaikui nei ant karstykles uzlipt nei kur 5zingsnius pabegti nes girdi susizalos pagatavos pagalve nesiot ir kai vaikas kris padeti

nu nemoku paaiskinti bet toks perdetas man grynai rupestis.pti turiu vaika,daug ko neleidziu.bet jei matau kad per puolima krenta uzsimerkiu,sirdis tada ne tiek skauda o ir vaikas kitaip reguoja.aisku ir papuciu ir pamiluoju.zodziu nepaaiskinau jaciu nieko

nu tikrai pavarei....pasigimdziau 39m,bet tikrai taip nedarau,kaip cia pavarei,anaiptol vyresne dukra sako,kad per mazai kreipiu demesio i sese ir jos aktyvuma ir taip jos lauke neziuriu kaip ji ja gano.Ir mazoji darzelyje va pirmos dienos(bus 2m.gale men)ir aukletojos giria,kad savarankiska ir pati ant puoduko atsiseda ir net puoduka ispila i klozeta ir uzpakaliuka valosi....

va mano broliene vos 17m.pasigimde,tai dabar jos suneliui jau paciam 17.ir dar mamyte pries einant gulti paklausia ar sysiu padare ir uogyciu is misko,(kai kaime bunam) su teveliu,kaip geguziukui,parnesa.Ne amziuje problema,kada moteris gimdo tada ir laikas reiskiasi tam vaikeliui ateiti buna.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2011-02-01 17:13

labas,as taip pat planuoju tapti mamyte,o is kur reikia pirkti folijos rugsty?gal vaistinese ji pirkti galima?girdejau nuo jo greitai pastojama..laukiu patarimu.. 

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-02-01 20:06

velyvas gimdymas sukelia did tikimybe vezio ysivystymui......

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Mama.lt

Mama.lt

2011-03-01 17:02

Labukas visoms mamytems!!!

Budama 25 metu pagimdziau sunu,jam dabar 16 metu.

O budama 38 metu pagimdziau duktyte,jai bus 3 metukai.Abieji nestumai ir gidymai buvo greiti ir lengvi.

Tik dukryte su maza neagalia,desines ausytes displazija{neisivysciusi desine ausyte,truksta labai mazos zandikaulio aptinio dalies.Bet laikui begant viskas bus gerai

O aks del genetiniu tyrimu,taip dariausi ir viskas buvo gerai.Nuo 7 menesio pakilo spaudimas,buvo dag vandenu.O tokio apsigimimo priezasties nieks negali pasakyt,net genetikai.Svarbu protiskai sveika,tik truputi atsilieka augimas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2014-02-25 23:28

Man 37 , netrukus gimdysiu, antrą vaikelį. man tai metai ne kliūtis. Mano viena buvus kolegė, pirmą gimdė 39, antrą 44. Aišku apsigimimų rizika su metais didėja, dėl to neramu, sutinku. Aš dariausi visu genetinius tyrimus, tai nieko blogo neparodė. Kita vertus, ir sunku jau su pilvu baikščioti, visi sąnariai braška, rėmuo ėda ir t.t., žodžiu pačios žinot.

nagelpilz  celiulitas nagelsvamp hämorrhoiden hongos en las uñas grzybica paznokci skin care

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2014-04-24 23:06

Ar genetiniai tyrimai 100% nustato, koks vaikas bus :) ?

Nemokami skelbimai http://www.turgus,lt

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 5

2014-04-30 13:04

Dėmesio Dėmesio Visos Nėštukės! Atlieku tyrimą baigiamąjam darbui ir prašau truputėlio Jūsų laiko užpildyti mano kruopščiai darytą anketą. Būčiau labai Jums dėkinga. Tereikia nukeliauti į šią nuorodą 
http://apklausa.lt/f/nesciuju-zinios-apie-burnos-higiena-zcvt53d/answers/new.fullpage

3

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumas brandžiame...

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.