Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumas brandžiame...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-04-07 18:43

sveikos as pimaja dukryte pagimdziau 21m pagranduka 29 ir su vyru pajuokaujam jei planuosim 4 mazyli tai tik iki 35m nezinau man tai kazkokia riba zinoma kekvienos moters ta riba kitokia

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-04-07 18:53

sveikos pirmajį pagimdžiau būdama 26m.antrajį 35m.antras nėštumas truputi sunkesnis,bet abu gimdymai praėjo lengvai.mažylis ,ačiū Dievui sveikas,nors genetinių tyrimu jokių nesidariau.antrajį auginti lengviau ir mažylis labai ramus.manau kad vaikus geriausia gimdyti iki 35metų.ir gyditojai rekomenduoja,o nuo visokių bėdų niekas neapsaugotas.visada reikia galvoti kad viskas bus gerai

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 58

2010-04-07 22:28

gytutis 2010 04 07    

as prmaji gimdziau 23 metu....ir daugiau kaip ir nebebuvo planuose,nes persileidimai vienas po kito,dar operacija...nu tai ir nebesitikejau...bet va 34metu sulaukiau ir turiu antra mazyli...nestumas labai sunkus buvo...bet nemanau,kad del dideles pertraukos...zinau atveja kai pirmagimis gime kai mamytei buvo 57...per telika rode...eina sau...ji kaip mociute atrode..

Tai va kad tokiame amziuje viresniam nesinori vaikui buti mociute O ji juk gyvenimui reike paruosti O tau metai suskaiciuoti nesinoretu palikti jauna ir nepatyrusi eiti viena per gyvenima 

http://public.fotki.com/geinaaa/

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-08 08:53

geina 2010 04 07     gytutis 2010 04 07    

as prmaji gimdziau 23 metu....ir daugiau kaip ir nebebuvo planuose,nes persileidimai vienas po kito,dar operacija...nu tai ir nebesitikejau...bet va 34metu sulaukiau ir turiu antra mazyli...nestumas labai sunkus buvo...bet nemanau,kad del dideles pertraukos...zinau atveja kai pirmagimis gime kai mamytei buvo 57...per telika rode...eina sau...ji kaip mociute atrode..

Tai va kad tokiame amziuje viresniam nesinori vaikui buti mociute O ji juk gyvenimui reike paruosti O tau metai suskaiciuoti nesinoretu palikti jauna ir nepatyrusi eiti viena per gyvenima 

as galvoju,kad cia tokie isskirtiniai atvejai,nes ir per telika rodo...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-04-08 10:40

pirmąją dukrą pagimdžiau,būdama 20,antrąją-23,o padrandukę-beveik 32.aišku,brandesniame amžiuje ir nėštumas,ir mąstymas,ir mątymas nepalyginamai kitokie

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-08 17:28

As laukiuosi pirmagimio, o man ne uz kalnu 29. Planuojame su vyru tureti keleta vaiku, o ir tarp vaiku padaryti bent poros metu pertraukas. Net negalvoju, kad vat, esi vyresne ir negimdyti. Kaip ir minite, problemu gali buti bet kam. Del to reikia maziau galvoti. Jei tik sveikata leis, gimdysiu ir 40-ies,nes nemanau, kad cia yra riba negimdyti. Man ir dabar dare rizikos tyrimus, bet kaip gydytoja pasake, buna ir kurios virs 40 pagimdo sveikus, o buna ir 20-ciu su nesveikais vaikais. Taigi, cia jau kaip lemta, taip ir bus, niekas nuo to neapsaugotas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-04-08 18:34

as tos pacios nuomones, kad kiekviena pagal situacija gimdo. pazystama gimde 45 m. ir dabar uzauges rimtas vyras, lietuva garsina ledo rituli zaisdamas visoje europoje. nors is dalies vaikui augant nejauku, kai jo teveliai gerokai vyresni, nei kt. vaikuciu pvz. einant i pradine mokykla.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-04-08 19:52

Na as 1-ma gimdziau 18m,o 2-ra jau 34m,ir šendien 36m ir kaip ir noretčiau 3-ios,Na iš mano aplinkos tai tikrai daug aplinkui gimdo 40 ir 42m.Na manau dar toks amžius galimas,bet jau veliau gal jau neverta rizikuot savo ir vaiko sveikata.Na o pasaulio praktika tai žinoma ivairi,ir pas mus plusta tos mados,su velivu gimdimu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-04-08 20:11

dabar vėlyvas gimdymas ant bangos.35metų ir virš,daug mamyčių augina po antrą ar trečią mažyli

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2010-04-08 21:34

Nezinau,man dabar 34m,bet as nesijauciu per sena gimdyti.Noreciau dar ateity susilaukti pagrandukes.Nors kai visur paskaitai,tai 35m ,tai vos ne babcia.

2010-04-09 12:24

roska 2010 04 08    

Nezinau,man dabar 34m,bet as nesijauciu per sena gimdyti.Noreciau dar ateity susilaukti pagrandukes.Nors kai visur paskaitai,tai 35m ,tai vos ne babcia.

Roska, as tai tikrai nemanau, kad jau sulaukus 35 esi "babcia" . Man atrodo, kad tai labai grazus amzius, paciu jegu zydejimas, dar tik gyventi ir gyventi!!! Juk jei pati saves "babcios" nelaikai ir nenuvertini saves bei savo galimybiu, tai tikrai niekas taves negali laikyti nei manyti, kad esi babce . Tik dziaugtis ir dziaugtis gyvenimu!!! Sekmes!

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-04-09 20:59

Toks gražus moters amžius 35m.Nu jau viršūnė,kuriai tokios mintys,jog tokia jau "babcė"Gėdintis reikia taip galvoti.O šiaip jau Anglijoj nieko nestebina,kurios gimdo virš 40-ties.Pas mus čia kai kas mano,jog tai jau babcė.

2010-04-09 21:26

Smagu zinoti,kad 35 -dar ne riba.Tiesiog labai daznai teka matyti tuos amziaus remus,uztai ir taip kalbu.O paklausius  daktaru ,tai is vis skersai ziuri.Nors mane mama irgi gimde 35m.As buvau 3 vaikas.Taigi tikiuosi,jei kaip nors prikalbinsiu vyra,gal ir pasiseks.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2010-04-09 21:32

roska 2010 04 09    

Smagu zinoti,kad 35 -dar ne riba.Tiesiog labai daznai teka matyti tuos amziaus remus,uztai ir taip kalbu.O paklausius  daktaru ,tai is vis skersai ziuri.Nors mane mama irgi gimde 35m.As buvau 3 vaikas.Taigi tikiuosi,jei kaip nors prikalbinsiu vyra,gal ir pasiseks.

Nežinau pas kokią pati čia daktarę pakliuvai...bet man tada buvo 36m.ir aš užkibau.Išsigandau,nulėkiau pas gyd.tai mane į protą atvedinėjo,kad tik gimdyti ir net negalvoti,jog tai jau nepadorus amžius.Deja,nėštumas buvo nesėkmingas-nesivystė leliukas

Pasigimdžiau 39m.ir viskas puiku.Sėkmės ir Tau.

2010-04-09 21:39

Aciu uz palinkejimus,tikuosi viskas taip ir bus!

2010-04-11 17:44

vabalai 2010 04 08    

as tos pacios nuomones, kad kiekviena pagal situacija gimdo. pazystama gimde 45 m. ir dabar uzauges rimtas vyras, lietuva garsina ledo rituli zaisdamas visoje europoje. nors is dalies vaikui augant nejauku, kai jo teveliai gerokai vyresni, nei kt. vaikuciu pvz. einant i pradine mokykla.

Taip prisimenu kaip buvo klasioke mano, jos mama buvo gerokai viresne uz musu mamas tai mes uz nugaros pasisaipydavom ,nors tai buvo seni laikai Ir su ta klasioke nedraugavom ji nepritapo prie musu ir keista kaskokia buvo

2010-04-11 17:47

roska 2010 04 08    

Na jus duodat as kalbu apie 45met o jos apie 35 met Tik gimdyti dar ir gimdyti  Nu babces tai as jau pro pro babce

2010-04-12 09:56

roska 2010 04 09    

Aciu uz palinkejimus,tikuosi viskas taip ir bus!

Roska, jei tik nori, tikrai nedvejok ir su vyru ryzkites . Siaip gydytojai pataria pirmaji pasigimdyti bent jau iki 35-eriu. As pamenu, kai ejau pas gyd (buvau gal 27m.), klausiau jos iki kada galiu atideti pirmaji gimdyma, kada tas geriausias pirmajam vaikui laikas? O gydytoja man atsake: "na ir kas, kad mes patariame gimdyti bent jau pirmaji iki kokiu 30-ies, bet vistiek dauguma tik pradeda galvoti virs 30-ies apie vaikus... Tu esi dabar  paciame geriausiame  amziuje pirmam vaikui, dar gali palaukti 2-3 metus..." Cia taip Ispanijoj. Taigi, cia niekas negalvoja apie vaikus iki 30-ies ir gimdo vaikus moterys daug vyresnes ir nieko tokio. Ir labai grazu ziureti, kaip jos graziai atrodo tiek nescios, tiek su maziukais ant ranku.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 27

2010-04-18 12:59

Man 39-ri, kovo 25 susilaukem sveiko sunelio sunelio.

Gydytoju gasdinimai del amziaus kiek perdeti, sakyciau. Procentalei, kadangi jaunu seimu ( iki 35 metu ) gimdanciu yra daugiau, saliginai ju tarpe ir apsigimimu yra daugiau. Ir kita 40 mete atrodo ir yra sveikesne nei kai kurios 25 metu moterys.

Siuntinejimai tyrimams ir genetikams yra grynas biznis ir nervu gadinimas.

Vienaj mano pazistamai echoskopijos metu pasake kad gimdoj yra auglys, kad panasu i chorionepitelioma, t.y. pyktas, ji prabliove visa nestuma, nervavosi, vaiksciojo per medikus. Rezultate tai buvo gimdos pertvara, toks anotominis ipatumas, nelabai kas, bet nebaisus.  Vaikas gime neramus, dabar jam treji pas psichologus vaiksto. O  antra vaikeli, is tos baimes, jai paciai pagimdyti nepavyko, teko cezario pjuvi atlikti.

Echoskopijos tyrimas - seseliu karalyste. O paskutineis duomenimis yra kenksmingas vaisiui. Jei kam idomu rasykit, atsiusiu.

Gimdyti galima ir 50ties, jeigu iki to amziaus sugebejot sveikata issaugoti.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-23 18:35

Labutis mergaitės,

Turiu ir aš tokią problemėlę, esu sėkmingai ištekėjusi auginu du vaikučius dukrytei 11, o sūnui 12 metų, bet atrodo, kad laukiuosi trečio, tik dar nežinau ar tai tiesa, bet simptomai tai labai panašūs. O metų aš jau turiu 33 ir dar tie mokslai, dar tik trečias kursas, tai dabar jau visai susipainiojau nebežinau, nei ką bedaryti. Ką Jūs darytumėte mano vietoje?

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumas brandžiame...

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Jokūbas