Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumas brandžiame...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2009-10-14 14:05

Idomu butu pasikalbet su moterimis, tokiais metais susilaukusiomis kudikiu.

Kokia patirtis, mintys.Pati kaip tik planuoju tapti mama.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-14 20:44

o kaip jums atrodo, nuo kada jau tas brandus amzius? man iki 40 metu visai normalu kai moterys gimdo, virs jau nezinau ar pati rysciausi, vistiek kaip sako ne jaunyste :) bijociau gal ir apsigimimo tikimybes (nes ji kaip ir didesne) o jeigu jus tapsite mama, tai visu pirma sveikinu... sekmes jums :)

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-14 20:58

Manyciau viskas tvarkoj jei tik noras yra, bet aisku reiktu visus tyrimus pasidaryti t.y. ir genetikus aplankyti. Bet nz kodel bet kiek teke susidurti kuo vyresne moteris susilaukia vaiku t.y. 35-40 (ypac pirmojo) tuo vaikus uzaugina lepiais, nesavarankiskais, tokiais popiukais.Gal todel kad man teke buvo susidurti. Bet jei tai jau ne pirmas vaikelis, manau vyresniame amziuje moterys vaikus augina del malonumo.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-10-15 13:14

Iki 38 aš pati  gal ir gimdyčiau dar,bet jau vėliau ko gero nerizikuočiau.Kaip ir buvo minėta,didesnė rizika ir apsigimimams,nors nuo jo niekas nėra apsaugotas.Na,būtų įdomu sužinot,koks amžius yra laikomas jau brandus?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-10-15 14:35

as  gimdziau anta vaika sulaukus 37metu,bet genetiniu tyrimu jokiu nedariau,nes gydytoja sako; jai nera gimineje apsigimimu tai kam reik daryti?ir dar be to jau antras vaikas.Mergina sveika,nestumas buvo puikus,net pykinimu nebuvo( kai su pirmaja,)tik man dare cezari(,taip buvo ir su pirmaja),nes pas mane dubuo siauras,ir regejimas silpnas,ir dar du kartus rugilei buvo virkstele apsisukusi aplink kakla,tai jai buciau pati gimdzius tai butu buve......nes jau iseme ciut buvo pamelinavus.Tik idomu koks amzius brandus?,as tai jau galvoju iki 45metu moteris turi pagimdyti vaikuti

Nėštumas brandžiame amžiuje

Paskutinį kartą redagavo: maldaiva (2009-10-15 14:37)

2009-10-15 14:49

Apsigimimai būna ne tik tiems,kurių giminėj yra.tikrai ne.

O iki 45 metų  gal jau per vėlai....

2009-10-15 14:55

nu gal ir velai,bet kaip gaunasi taip gaunasi

2009-10-15 14:57

Bet kai pagalvoji,pačiai mamai 50 , o vaikučiui tik 5 metukai.Nu nežinau , nenorėčiau kad man taip gautusi

2009-10-15 15:06

tu teisi,aisku vaikui neidomu su sena mama,be ka padarysi,yra tokiu seimu.Man asmeniskai gyd.sake,kad jau daugiau niekada nepastosiu(pries 10 metu buvo persileidimas),o va bac ir atsiunte dievulis,mes labai laimingi visi,as labai norejau dvieju vaiku viada,ir amziaus skirtumas kad butu mazas tarp vaiku,bet....

2009-10-15 15:07

Nu čia jau nepasirinksi,norai kartais nieko nelemia.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-10-15 17:26

na ir aš savo antrą dukrytę sugavau artėdama prie 40-mečio.Man irgi jokių tyrimų papildomų nedarė ir net liepė geras knygas skaityti,o ne apie apsigimimus galvoti.Nėštumas buvo lengvas,kaip sakant pražydau bevaikščiodama.Daugelis ilgai jo nepastebėjo ir sakydavo suknyčių gali nepirkti,nes tikrai sūnų nešioji.Na,bet ne viskas nuo savijautos ir išvaizdos priklauso.Gimė mergytė.ir gimdžiau,kaip po 17m.tarpo visai nesunkiai(ko nepasakyčiau apie pirmą kartą)

žinau moterį,kuri pirmąjį vaikelį pagimdė47m.Aišku ją jau siuntė ir į genetikos centrą,nes ir vyrui 45m.jau buvo.tačiau gimė sveikas sūnus.Kai viskas gerai,tai gerai ir būna.Nieko nesakau gal vaikui ir nelabai gerai,kai jis paauglys,o tėvai jau senyvi-nebesutampa ir požiūriai į daugelį dalykų ir šiaip tam tikram amžiuje būna,jog vaikas gėdijasi savo vyresnių gimdytojų(taip paauglystėj mano draugei buvo)Bet kai aš apie tai užsiminiau vyresnei dukrai,ji mane nuramino-juk dar aš, atseit, esu kaip nors viską kartu išspręsim sesės auginime ir auklėjime.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2009-10-17 12:00

Labas

Malonu buvo skaityti Jusu laiskeli.Dirbu Vaiku sanatorijoje.Ten turime dvi grupes ligoniu.Tai- paaugliai ir mamos su vaikais iki septyniu metu.Tenka matyti nemazai jaunu, graziu mamu su vaikeliais, kurie turi apsigimimus(dauno pozymiu ir t.t) Todel nemanau, kad yra teisinga sakyti, kad apsigimimai buna daugiausia vyriasniame amziuje.Tai manau lemia daug veiksniu.

O jaunyste aisku yra grazu, bet nemanu, kad tai nera  pagrindinis akcentas motinysteje, jeigu filosofuoti.Kiek yra jaunu mamu, kurioms nezinia kiek metu duosi.Be to- kiek vaikuciu vaiku namuose.Ir net dabartinis pedofilijos skandale dalyvauja mamos pardavinejusios dukras.Tagi, nezinia-kur gyvenime nubrezti juoda ar balta linija.Viskas priklauso nuo musu zmogiskumo, tikslu ir aisku likimo.Sekmes Jums...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2009-10-17 12:07

mano kaimyne pagimde lialiu 46,tai sveikutis grazutis jau trys metukai jam ir nepasireiske da jokiu ligu apsigimimu

2009-10-17 12:10

Nu negi turi būt iš kart su kokiom nors ligom ar apsigimimais jei moteris gimdo tokio amžiaus.Nemanau.

Tiesiog kiekviena renkasi ,kokio amžiaus gimdyt.Aš manau kad jau nesiryžčiau gimdyt 40,nors ką gali žinot kaip bus.Tik sakau galbūt....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-10-17 12:37

vover 2009 10 17    

Nu negi turi būt iš kart su kokiom nors ligom ar apsigimimais jei moteris gimdo tokio amžiaus.Nemanau.

Tiesiog kiekviena renkasi ,kokio amžiaus gimdyt.Aš manau kad jau nesiryžčiau gimdyt 40,nors ką gali žinot kaip bus.Tik sakau galbūt....

Tai,va,Vover,kad niekada nesakyk niekada nes daznai likimas pokstus krecia .As tai savo svajoniu plana esu jau ivykdzius,turiu grazia poryte,bet... Kas cia zino... Gal susisuks saratukai i senatve ir dar uzsimanysiu dziaugsmelio,o kad vaikams nesmagu su senais tevais tai tiesa,bet juk tevu ir giminiu nepasirinksi,ka turi,su tokiais ir gyveni. As sau buvau uzsibrezusi,kad turiu butinai iki 35 pastoti su antru,man pavyko

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-17 17:01

mamytes, manau tokie norai y senatve susilaukti vaikelio :) grazus ir sveikinti bet gal ir savo galimybes reiketu yvertinti? nes jus puikiai zinote kad nestumas nemenkas isbandymas organizmui. o del apsigiminu tai noreciau papriestarauti, nes ir mokslininkai yrode kad virs 40 m moteriai padideja rizika susilaukti nesveiko vaikelio. zinoma kaip sake nemazai ir jaunu mamu kurios augina neygalius vaikucius, taciau su amziumi ta rizika dideja...

Mama.lt

Mama.lt

2009-11-15 20:50

Na as busiu kaip ir brandaus amziaus. Man 37 ir laukiuosi pirmagimio. Jokiu genetiniu tyrimu nedariau. Jauciuosi puikiai ,bet jei paskaitau kokius straipsnius kas liecia vyresni amziu tai darosi baisu...geriau jau neskaityt.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-11-17 14:41

Zinoma,kad geriau net neskaityti ir sau nervu negadinti,jei labai neramu,visada galima pasidaryti tuos nelemtus genetinius tyrimus,daug zinau tokiu,kurios tikrai gimde jau labai brandziam amziuje ir dar pirma karta,visko buvo ir persileidimu,ir asaru,bet galiausiai vaikiukai gime sveiki-aciu Dievui!

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 58

2010-04-07 17:44

Taip taip merginos kol jaunos nesnauskit  As jau praziopsojau savo jaunyste todel ir turiu tik viena atzala O dabar jau saukstai po pietu ir gailiuosi  O su metais daugiau kantrybes atsiranda ir vaikus pradedi aukleti kitaip ,bet Sveikatos ir jiegu maziau Pavarksti   Ai nu ka daba anuku liko laukti Todel ir sakau kuo daugiau tuo geriau

http://public.fotki.com/geinaaa/

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-07 18:13

as prmaji gimdziau 23 metu....ir daugiau kaip ir nebebuvo planuose,nes persileidimai vienas po kito,dar operacija...nu tai ir nebesitikejau...bet va 34metu sulaukiau ir turiu antra mazyli...nestumas labai sunkus buvo...bet nemanau,kad del dideles pertraukos...zinau atveja kai pirmagimis gime kai mamytei buvo 57...per telika rode...eina sau...ji kaip mociute atrode..

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Nėštumas brandžiame...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Viktorija