Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Saldainių medeliai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-14 14:05

O aš iš smalsumo norėčiau paklaust, ant ko kabinami, ar klijuojami saldainiai, kad taip gražiai gaunasi?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2009-10-14 14:19

Gaminamies tokius specialius laikiklius jiems

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-10-14 15:06

Man visada patiko tai kas nera labai banalu.Paskutiniu metu su draugemis pradejom vienos kitoms vietoj geliu dovanoti ka nors ypatingo: tai gelytes-muiliuks,tai aliejaus buteli,viduje zoliu kompozicija,saldainiu medeliai vis dar laukia savo eiles.O gal galima pasakyti kainas,bent  apytiksliai nuo iki,butu gerai zinoti,planuojant kazka.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2009-10-14 17:09

Na,dabar jau daug kas aiskiau

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-18 13:08

sveikos,arteja mergytes mano gimtadienis. noreciau siaiprogai pasidaryti patisaldainiu medely :) pasiziurejau internete graziu ideju yra, tik bukit malonios pasidalinkit patarimais kaip tas saldaines jus tvirtinant?niekaip nesuprantukur ciapaslaptis? :) galvojau uzsisakyti, kadpadarytu bet pamasciau o kodel gi pati negaliu pasidaryti,kaip iseis taip,bet su meile daryta dukters gimtadieniui toks papuosimas.labailauksiu jusu patarimu ,aciu lb...

2009-10-18 19:29

pareigune 2009 10 18    

sveikos,arteja mergytes mano gimtadienis. noreciau siaiprogai pasidaryti patisaldainiu medely :) pasiziurejau internete graziu ideju yra, tik bukit malonios pasidalinkit patarimais kaip tas saldaines jus tvirtinant?niekaip nesuprantukur ciapaslaptis? :) galvojau uzsisakyti, kadpadarytu bet pamasciau o kodel gi pati negaliu pasidaryti,kaip iseis taip,bet su meile daryta dukters gimtadieniui toks papuosimas.labailauksiu jusu patarimu ,aciu lb...

Laba vakara, na zinot kadangi cia mums yra siokie tokie pinigeliai, tai taikrai nenoriu sakyt kaip butent mes juos gaminam, o informacijos kaip kas gamina arba siulo gaminti pilnas internetas. Beje, pas kazka pasiklausti, o ne paciai bandyti pasigaminti yra lengviausias kelias, zinokit mums tos informacijos tikrai niekas nepakiso po nosim su lekstute. Taigi atsiprasau jei siuo atzvilgiu pasirodysiu nedraugiska...

2009-10-18 19:35

na tikrai nustebinai su tokiu poziuriu... bet juk as jeigu moku pati pasidazyti ir pasidaryti makiaza, bet vistiek naudojuosiu profesionalu paslaugom; jeigu moku pati issikepti pyraga, tai nereiskia kad ju neperku... reklamosinternete nemazai,bet konkreciai apie pagaminima nieko neradau. as tau juk ne konkurenet jog pati pasigaminusi saldainiu medely dukrytes gimtadieniui jau cia is taves baisiausius pinigus pavagiu... labai noriu pasidziaugi kad yra mamu nuosirdziu ir draugisku kurios man pasakekaip juospagaminti... sekmes versle :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7

2009-10-18 20:29

Sveikos, matau diskutuojat kaip saldainių medelius pagaminti. Esu užsakius ne vieną medelį iš Benderiutes, visada likau patenkinta rezultatu, o kad padaryti toki grožį tikrai reikia turėti šiokių tokių priemonių ir dirba ji ne viena prie tų grožių. Ne manau kad vienam kartui apsimoka pirktis tas priemones juo labiau kai neaišku ar Jūsų pagamintas medelis atlaikys tiek saldainių, ten jų tikrai nemažai nu bet jei nusprendėt pasigaminti sekmes, idomu būtų pažiurėti į rezultatą

http://public.fotki.com/gutka/papuosalai/

2009-10-18 23:03

pareigune 2009 10 18    

na tikrai nustebinai su tokiu poziuriu... bet juk as jeigu moku pati pasidazyti ir pasidaryti makiaza, bet vistiek naudojuosiu profesionalu paslaugom; jeigu moku pati issikepti pyraga, tai nereiskia kad ju neperku... reklamosinternete nemazai,bet konkreciai apie pagaminima nieko neradau. as tau juk ne konkurenet jog pati pasigaminusi saldainiu medely dukrytes gimtadieniui jau cia is taves baisiausius pinigus pavagiu... labai noriu pasidziaugi kad yra mamu nuosirdziu ir draugisku kurios man pasakekaip juospagaminti... sekmes versle :)

Na kazin ar eidama pirkti pirago, parduotuveje klausete jo recepto? Na bet tema ne apie tai, atsiprasau jeigu nepateisinau jusu lukesciu...

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-06 09:22

pareigune,ar issiaiskinai,kaip tuos medelius pasidaryti?

2009-11-06 09:31

Taip vaivorykste issiaiskinau... pritariu,kad tai reikalauja laiko, kruopstumo, bet nera nieko neymanoma :)   tai stai man buvo paslaptis kuom tvirtinamos saldaines pasirido y saldainy smeigi dantu krapstuka ir po to jy su saldainiu tvirtini y pasirinkta pagrinda. man viena mamyte parase kad ji smeigia y juros puta. va stai visa ir paslaptis. as pradejau dometis sitais medeliais nes grazus dalykas gali buti ir kaaippuosmena ir gera dovana kokiam smaliziui... :) as pagalvojau kodel man moketi uz padaryma 70 lt jei pati galiu pasidaryti?

2009-11-06 09:37

vat butent.galima ir paciam pasidaryti.as ir noriu pasidaryti.man kaip tik svarbiu progu nusimato.bet apie juros puta ne nepagalvojau.as radau info,kad saldainius smeigia ant kempines[oaze],kurias galima isigyti geliu salonose.o kuom tu pritvirtinai apacia,kad laikytusi tas medelis?

2009-11-06 09:49

galima ir y oaze, bet as zinok dariau taip paemiau juros putos nes turejau buvo like didziulis gabalas nuo TV, sklepe gulejo. tai sukausi is padeties. tai va suklijavau is tos putos toky kaip kuba paskui peiliu apva linau kampus.gavosi ne visai taisyklingas apskritimas bet visai pavyko. paskui turejau dantu krapstuku (trumpuciu ir tu ilgesniu iesmuku tokiu) na ir deliaujau tas saldauines.kaikur reikejonorint isgauti grazu apvaluma tuos ilgesnius iesmukus panaudoti. na toks zaidimas buvo. kadangi pirmam pabandymui dariau nediduka tai paprasciausiaipasirinkta saka yklijavau y juros puta. y vazonapasirinkau siek tiek didesny pripyliau zemiu ir akmenuku. man puikiai laikesi, taciau darant didesnius reikia gipsa pilti y vazona...

2009-11-06 09:52

labai tau dekoju.as nezinau koks man pavyks.siaip noreciau didesnio,bet matysiu koks man pavyks,o gal net nepavyks.o kazin kur to gipso ieskoti?

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-06 09:58

man atrodo kad gipso gali nusipirkti net senukuose,as kazkada irgi galvojau kaip ji ten daro,net kalusiau broliaus drauges kaip ten ka tvirtina,bet kazkaip taip ir nesusikalbejom,o jeigu truputi cemento ten idetum i vazona cementas irgi greitai stingsta ir ji paruosti baika,vandens ipili padarai kose ir davai cementuok

2009-11-06 10:06

irgi ideja.as skaiciau,kad ir klijai kazkokie yra.na,ziuresiu ka sumastysiu.

2009-11-06 10:09

ateja,manau tavo ideja irgi gera. o ka svarbiausia kad stabilu butu koks skirtumas cementas nebrangus teisingai sakai paruosti viena baika ir tiek. o paskui vistiek y ta vozonely gali prideti samanukiu kokiu dziovintu gelyciu siaip tokiu yrra pirkti plauseliu kur puokstes dekoruoja nu paskui jau kiekvienos mamos fantazjos vaisius...

2009-11-06 10:13

reikes paklausti man brolio drauges kokius klijus naudoja kibdyti,jinai gal labiau zinos su menais siauliuose kazka mokinosi

2009-11-06 10:22

pagalvojau sededama apie silikona,jei ileisti i vazona kazin ar su juo prikibtu saka,reiks vyro pasiteiraut tas geriau nusimano apie statybines medziagas

2009-11-06 13:52

gerai,kad priminei silikona.vakar zadejau vyro paklausti ir uzmirsau.maciau yra namuose,gal tikrai jis tiktu?

1
...

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Rankdarbiai > Saldainių medeliai

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
titas