Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Orchidėjos - namų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-03-16 08:51

vaivorykste 2010 03 16    

Del laistymo,tai jei as pasakyciau kaip laistau,turbut issigastumet.As i vazona pripilu vandens ir palieku 2 dienoms.Per tas dvi dienas jos istraukia vandens kiek joms reikia,o paskui likuti ispilu.Bet uztat kas pamato mano gelytes,visi stebisi,kad labai grazus lapai,ir klausia ka darau.Jau kokie 4 menesiai jos man kai perzydejo,idomu kada galesiu vel dziaugtis ju ziedais.

apie toki laistymo buda negirdejau, bet svarbiausia, kad tai veikia . siaip, negalima palikti vandens lekstuteje po laistymo ar mirkymo, pagal rekomendacijas. manau cia viskas svarbu: ir lekstutes gylys, ir i kuria puse langas, o gal jos ne ant palangiu visai stovi ir t. t. tikrai yra pvz. kai praktiskai nieko nedaro su jomis, tiesiog pastato ir beveik pamirsta, o jos zydi nerealiai dideliais ziedais ir lb. ilgai. isimciu visad yra. svarbiausia jas myleti

2010-03-16 08:54

tukutis 2010 03 16    

Labas rytelis, o mano orchidejos lapeliai pasidare kaip suvyte . nesuprantu ar as ja perlaistau ar nedalaistau?

Be to turiu ir kitos rusies orchideja, tik va beda nezinau kaip ja uaginti? gal kas turit , tokie smulkus ziedukai ant stambaus koto?

laistymas ir ju prieziura siek tiek skiriasi. priklausomai nuo saknu rusies. reiktu pamatyti jos foto pries patariant. gal buvo ikista i vazoneli aprasymas anglu k. (nedidele atvirute kisama kartais buna)?

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-03-16 09:00

Pas mane ne i lekstutes idetos jos,o pasodintos i plasmasinius vazonelius ir idetos i stiklinius vazonus.Tai as i tuos vazonus ju ir pripilu vandens.O jos pas mane visa laika stovi ant palanges,bet negauna tiesioginiu saules spinduliu.

Siaip sako labai gera laistyti yra su vandeniu,kuriame 2-3 dienos buvo mirkytas kiausinio lukstai.bet as nebandziau.Bet kas taip daro taip pat dziaugiasi labai graziom gelytem.

2010-03-16 09:05

aisku, laistymas turi dideles itakos ju augimui ir zydejimui, bet svarbiausia manau vieta. kaip ir bet kuriai gelei. jei vieta pataikai - gali is mirusiuju prikelti bet kuri augaliuka . pazystama jas visad kalbina ir jos jai atsidekoja vesedamos!

2010-03-16 09:06

Taip,vieta tai labai svarbi.Man tik jas reiketu persodinti,nes saknys laukan labai lipa.

2010-03-16 09:13

vaivorykste 2010 03 16    

Taip,vieta tai labai svarbi.Man tik jas reiketu persodinti,nes saknys laukan labai lipa.

tegu sau lipa, svarbiausia, kad lipant vazono nevercia ant grindu. juk gamtoje jos taip ir lipa visur - normali ju busena

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-03-16 09:32

taip,tikrai,natūraliai,gamtoje,jos auga ant medžių,kelmų,šakų-prisiaugina daug orinių šaknų

2010-03-16 09:33

Nu vazono dar nevercia,bet galvojau reiktu gal persodinti,kol naujai ziedu nesukrove.

2010-03-16 09:44

vaivorykste 2010 03 16    

Nu vazono dar nevercia,bet galvojau reiktu gal persodinti,kol naujai ziedu nesukrove.

jei nenukryps nuo grafiko, jos paprastai zydi ziemos menesiais. vadinas iki kt. ziemos gali bet kada persodint.

o vandens kalkiu zyme stikliniame vazone juk lieka nuo vandens laikymo. kaip valai?

2010-03-16 09:56

Nu zinok as nuo vasaros jas istaciusi i stiklinius indus,bet jokiu kalkiu zymiu nera.Tiesa,i vazonu dugna esu imetusi akmenuku parsiveztu nuo juros.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2010-03-16 15:12

Nezinau kas jai cia nutiko, ji man labai graziai zydejo, o po to pradejo lapukai vysti, tokie susiraugzeje pasidare :( , vieta ta pati liko.

2010-03-16 16:56

turiu tokią pačią bėdą kaip tukutis.gavau nukainotą orchidėją,lyg ir su žiedeliais mažais,bet po kiek laiko pradėjo lapai raukšlėtis ir vysti.persodinau,nupurškiu dažnai,bet ji vis tiek stovi tokia pat.

2010-03-17 09:24

svarbiausia siam augalui sveikos saknys. jei vazonelis permatomo plastiko - apziurek gerai ar jos zalios, riekios ir ar ju daug. jei jos sviesios, lyg pilkos - joms truksta vandens. laikyk vandens voneleje iki pazaliuos graziai. o tada ziuresim

2010-03-17 11:26

vabalai 2010 03 17    

svarbiausia siam augalui sveikos saknys. jei vazonelis permatomo plastiko - apziurek gerai ar jos zalios, riekios ir ar ju daug. jei jos sviesios, lyg pilkos - joms truksta vandens. laikyk vandens voneleje iki pazaliuos graziai. o tada ziuresim

žinai,šaknų praktiškai nebėra,vos pora tokių žalsvokų,liaunų kyšo,vos laikosi vazone gėlė pati.kaip jos nenumarinti/

2010-03-17 14:14

bandyk maitint vandeniuku tas likusias sakneles, bet vilties nedaug . jei pakeli vazoneli ir jis lb. lb. lengvas - vadinas truksta to vandeniuko, nes svoris keicias auglui pasimaitinus juo. bandyk!

2010-03-17 17:54

neturiu daug vilčių,man tiesiog pikta,kad parduotuvėj taip nustekena augalus,paskui parduoda visai nukainuotas.ar taip sunku palaistyti

2010-03-18 10:05

ingule 2010 03 17    

neturiu daug vilčių,man tiesiog pikta,kad parduotuvėj taip nustekena augalus,paskui parduoda visai nukainuotas.ar taip sunku palaistyti

galiu klyst, bet manau, kad jas kaip tik perlaisto. is pradziu kuri laika nepavyksta palaistyt, o po to pila pila vandeniuka iki saknys padusta.

2010-03-19 22:13

gal ir tavo tiesa,gaila gėlių,daug ten visokių rūšių skurstančių

2010-03-20 07:58

vilniuje ermitaze didelis augaliuku skyrius, daug darbuotoju prieziurai ju paskirtu, bet ir ten kruvos ismetamos, nes supuna nuvysta ir pan. meiles reik augaliukam .

2010-03-20 08:32

kaip pirštu į akį-meilės,dar žinių gal

7

Viršun ^ | Forumas > Namai > Augalai ir aplinka > Orchidėjos - namų puošmena

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Gerda