Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Ilgalaikis blakstienų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 2569

2010-01-31 21:17

Labai daug nuomoniu kaip ir permanentinis makiazas... Bet ir as noreciau isgirsti nuomne zmogaus,kuris tikrai pats pasidares sia procedura.Maciau viena moteri su priaugintom,o gal tik prailgintom blakstienom,tai man nieko grazaus,gal nekokybiskai padaryta buvo? .O kadangi turiu savo visai neblogas blakstienas,tai nelabai planuoju jas tobulinti

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-02 13:46

labutis, as kaip dirbanti toje sferoje, pasakysiu jum toki dalykeli , va tikrai kaip ir su nagais jai neturi ju ir taip , jos trumpos, mazai tai kodel gi ne bet jai pacios normalios tai geriau nereikia nes tikrai pagadina ir nemenkai, o atrodo jai gerai atliktas darbas tikrai graziai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-06 21:43

Sveiki, gal butu galima gauti kontaktus Jusu, nes susidomejau :) jei kas neatkalbes, visai susiviliociau :)

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-03-10 01:00

Man tai irgi grazu,visada kai gryztu i lt eidama i baliukus prisidedu blaksienas,bet apie priauginima dar negirdejau gal reiktu kada pabandyt.

2010-05-04 16:15

laba, as noreciau pas jus prisiauginti blakstienas?norejau paklausti ar jus is kauno ir ar iki pirmadienio mane priimtumet?lauksiu atsakymo.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 32

2010-05-04 17:09

tai va kad jau minejo kad is marijampoles na bet manau kaune irgi galima susirast kas namuose daro...as asmeniskai kas daro namuose nerizikuociau,esu nusvilus su naguciais...tokius sudejo kad dieve padek...

2010-06-09 19:49

Laba diena, o kaip butu galima Jus rasti Marijampoleje? Domina su Jumis susisiekti del sios proceduros.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 12

2010-08-04 22:50

laba vakara  mamules esamos ir busimosbuvau prapuolus siek tiek,noretusi atgaivinti sia temuke,tai pasisakykite issamiau ka apie tai manote,ir maloniai lauksu norinciu pasigrazinti

2010-08-12 10:22

labuka,nu merginukes ar nera priajaucianciu sia temuke?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 57

2010-08-21 16:09

su mielu noru as tik nera panevezyje 

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-22 08:26

idomu kaiuip atrodo priaugintos kazkaip nesu atkreipus i tokias.kiek laiko jos laikosi?

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-08-22 14:57

Sveikos,sakot nezinot kaip atrodo priaugintos,tai paziurekit i olialia pupyte,kur dukters nepriziuri,neprisimenu vardo.Man negraziai bent jei atrodo,tokia karve klapsi su sluotom.

Palaikau ta ideja jei pas ka sviesios ir trumpos,tada tikrai galimas save pasilepint.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

2010-08-22 15:06

prajuokinai,turbut nesi macius graziai priaugintu blakstienu,yra ivairiu ilgiu,o kad marinka is olialia su tokiom karviskom,tai jai visur reikia maximumo ar is blakstienu ar is kurku(t.y.aukstakulniu) ir t.t

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-08-22 15:32

db gausiu ziuret i tas is olia olia.jos mane nervina tai jei rodydavo jas iskart perjunkdavau kanala.u nezavi jos mane.bet cia kita tema,teks db ciokinti kad paziureti

2010-08-22 16:09

mamamantuko 2010 08 22    

db gausiu ziuret i tas is olia olia.jos mane nervina tai jei rodydavo jas iskart perjunkdavau kanala.u nezavi jos mane.bet cia kita tema,teks db ciokinti kad paziureti

nu pas ta marinka tai man tragiskos tos blk,o i kitas pupytes  neatreikpus demesio kazkaip

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-22 16:27

na maciau profesionaliai graziai padarytas, atrodo tikrai graziai, akys tikrai israiskingos, bet pasikartosiu kas bande daugiau nebenori nes labai sugadina savas , o jai ju ir taip nedaug...

2010-08-22 16:39

orintuxxx 2010 08 22    

na maciau profesionaliai graziai padarytas, atrodo tikrai graziai, akys tikrai israiskingos, bet pasikartosiu kas bande daugiau nebenori nes labai sugadina savas , o jai ju ir taip nedaug...

kaip susigadina?juk jos klijuojamos viena blk ant vienos naturalios blk,kai iskrenta tavo blk iskrenta kartu ir ta,nesideda ant paciu maziausiu,tai kol ateina laikas kristi senosioms tos mazuliukes uzauga iki normalaus ilgio,cia yra taip ,kad merginos pripranta prie priaugintu blk storio,ilgio,o jas nusiemus lieka tavo  naturalios,daug trumpesnes ir plonesnes tokios kokios buvo pries priauginima

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 25

2010-08-22 17:59

Na as ju nesiklijuociau,man gaila butu savu blakstienu,cia panasiai kaip ir su naguciais,kas neturi graziu,tai tegul grazina,bet kas turi pakankamai grazius,kam save gadinti bereikaloAs tokios nuomones apie vis tuos priauginimus ir didinimus

2010-08-22 19:43

pavasarinuke 2010 08 22    

Na as ju nesiklijuociau,man gaila butu savu blakstienu,cia panasiai kaip ir su naguciais,kas neturi graziu,tai tegul grazina,bet kas turi pakankamai grazius,kam save gadinti bereikaloAs tokios nuomones apie vis tuos priauginimus ir didinimus

sutinku,bet dazniausia buna priesingai,tos kurios turi tvirtus plaukus,nagus,blakstienas nesaugoja,nevertina ir lipinasi ,auginasi viska,o tos kurios neturi visokiu groziu dar gerai pagalvoja ar verta,ar nebus blogiau

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-22 21:41

pavasarinuke 2010 08 22    

va visiskai sutinku as uz ja sjai prisiaugina na kartui, na progai kokiai. O gadinasi taip kaip plaukus prisiauginus plaukai gadinasi, nagus ir t.t.Kas bande nenesiojo tu blakstienu kazi kiek kad atprastu nuo savo maxsimum iki pirmos korekcijos, o ir korekcijos reikalingos daug dazniau nei rekomenduojama, nes jai kokia iskrenta iskart matosi.As neatkalbineju , sakau visai uz jai spec. progai bet ne kasdienai

2

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Ilgalaikis blakstienų...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
AIVIJUS