Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Ilgalaikis blakstienų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2009-10-12 18:54

sveikos mamytes,nu va sugalvojau nauja temuke,nes pradejau si amata,ka jus manote apie priaugintas blkstienas?jei kuri mamyte susidometu galeciau priauginti

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-12 19:05

??????? kaip tai atliekama?

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-12 19:14

tai yra tavo blakstienu prailginimas,tankinimas.kai prie kiekvienos tavo blakstienos yra priauginama kita ilgesne blakstiena

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-12 20:01

nejaugi merginos nei viena neturite priaugintu blakstienu?na jei ne tai bent pasisakykite ka apie tai manote?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 583

2009-10-12 20:30

Labutis, oi mane tai labai domina, nes labai grazu ilgos ir tankios blakstienos

O kaip jas reikia paskui priziureti? kas kiek laiko papildyti, nes uk naturalios iskrenta laiks nuo laiko.Beje kokios kainos pacio priauginimo ir papildymo ?

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-12 20:47

blakstienu priauginimas pas mane 50litu,kadangi dirbu namuciuose,jei salone tai apie 150,jos be paildymo laiko apie viena menesi,kas 3-4 savaites reikia daryti papildyma kuris pas mane kainuojau 30-40 litu,priziureti jas labai nesudetinga,nes ju nereikia dazyti tai ir valymo jokio nereikia isskyrus kasdienini prusimasi

2009-10-13 09:49

Labas rytas, o kokiam mieste Jus dirbat? Uz tokia kaina as noreciau pasinaudoti Jusu paslauga , nes senai svajoju apie blakstienu priauginima.O gal jus ir pas klienta namuose galetumet priauginti blakstienas? , mat man problemele su mazu vaiku iseit kur nors

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-10-13 12:51

Sveikos.Na ką ,pasakysiu ir aš ,ką manau apie  visa šita reikala.Čia tas pats kaip ir su nagais,prisiaugini ir kas pora savaičių darai papildymą.Buvau ir aš  užnorėjus to gėrio ir grožio,bet  mano kosmetologė atsisakė jas priaugint...  ;( kaip ir savas žmogus )

Mačiau draugės draugę,kuri prisiaugino,tai žinokit praėjo man noras....

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-10-13 13:30

Sveikos, na net keista, kad kai kurios rašo, kad priaugintos blakstienos tai ne gėris. Neilgai jas turiu vos trys mėn. Bet esu labai laiminga ir patenkinta. Vis išgirstu komplimentų kokia esu atsigavusi ar kaip gražiai atrodau. Anksčiau to nesulaukdavau. O svarbiausia, kad niekas nesupranta kame šaknys. O už tokią kainą, tai tikrai verta. Nes aš už pirmą kartą mokėjau 150 lt, o papildymai po 60 lt.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 906

2009-10-13 14:52

Oj, as irgi kartais pagalvoju apie toki dalykeli... tik niekad nesu macius kaip gi atrodo tikras rezultatas o ju dazyti nereikia ar negalima??? Nes as blakstienu nepasidazius, tai kaip be akiu... Parasykit, kas ka zinot, daugiau! Nes as Airijoj ir zadu grizti trumpam i Lietuva, tai gal susigundysiu bent vienkartiniam tokiam malonumui...

2009-10-13 15:12

Kur parašyta , kad ne gėris? Nu kad kaip tik rašiau-gėris  ir grožis.

2009-10-13 16:55

Nu as pasiryzu siam isbandymui, tik jei kas priaugins uz 50 lt kaune tai su mielu noru , tik va kyla klausimas ar paskui isvis neliksiu be blakstienu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-10-13 17:23

as buvau irgi uzsikepusi prasiilgint ar pasitankint blakstienas,bet kazkaip gryzau i lt ir laiko neturejau,o ir noras dabar praejo,kiek domejaus,gali islaikyti net iki 3 men ,berods kad galima jas ir dazyti,o jos iskrenta kartu su krentantancia blakstiena palaipsniui,ne visos kartu iskart isslenka

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-16 09:53

blakstienu priauginimas yra visiskai nekenksmingaas jusu naturalioms blakstienoms,blakstienu gyvavimo laikas yra iki 90 dienu,jos iskrenta ir vel atauga,o priauginta blakstiena iskrenta kartu su naturalia.ju dazyti praktiskai nereikia,nes jos atrodo kaip padazytos,aisku galima,bet taip sumazeja ju nesiojimo laikas.as pati esu is marijampoles,jei ka domina rasykite,mielai atsakysiu

2009-11-10 10:38

denciuke 2009 10 16    

blakstienu priauginimas yra visiskai nekenksmingaas jusu naturalioms blakstienoms,blakstienu gyvavimo laikas yra iki 90 dienu,jos iskrenta ir vel atauga,o priauginta blakstiena iskrenta kartu su naturalia.ju dazyti praktiskai nereikia,nes jos atrodo kaip padazytos,aisku galima,bet taip sumazeja ju nesiojimo laikas.as pati esu is marijampoles,jei ka domina rasykite,mielai atsakysiu

O gaila, as jau taip turejau vilty , kad is Kauno

2009-11-10 12:14

Na va, ana dieną sutikau draugės drauge,kuri prisiaugino blakstienas.Akys žinoma pasikeitę,lyg ir gražesnės,bet  ji pati sakė,kad padarė klaidą ,jog prisiaugino.Tai kame reikalas? kas gali plačiau papasakot apie tą priauginimą,priežiūrą ir pasekmes?

Na būtų gerai sulaukti tokio žmogaus komentaro ,kuris neuždirba pinigėlių už šito grožio darymą.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-10 12:19

Jums kyla noras, o man visiškai ne, pinigų melžimas iš moterų ir tiek, kas diena pasitušuoju ir man labai gražios mano akys  o už tuos pinigėlius geriau sau kokį masažą skirčiau va čia tai naudo tikrai kūnui ir sielai.

2009-11-10 12:21

Tai žinai kaip būna,atsiranda kažkas naujo ,tai ir norisi išbandyt.Bet mano kosmetologė pasakė-aš tau nedarysiu tos procedūros,ir dar vat paklausė-neturi kur pinigų dėt? O kadangi aš turiu kur juos dėt,tai  praėjo noras tiems naujiems eksperimentams

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-10 12:25

O man matai atvirkščiai, nepuolu ant naujienų ir man net tokie dalykai neįdomūs, va kaip pasitrvirtina kokia naujiena 100 procentu sako visos oi kaip gerai, tada jau galiu ir aš  na bet tos blakstienos mane nedomina ir nesudomino, ir nesudomins

2009-11-10 12:27

O man kartais susisuka galva , pabandyt  naujoves,ypač neskausmingas

Paskutinį kartą redagavo: vover (2009-11-10 12:27)

1

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Grožio salonas > Ilgalaikis blakstienų...

Šiandien gimtadienius švenčia (184)
Viktorija