Forumas > Sveikata > Ligų profilaktika ir... > Termometras. Kaip...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2010-10-12 15:55

Siūlau išbandyti Zepter infraraudonųjų spindulių kaktos termometrą. Greitai ir tiksliai pamatuojama temperatūra, perbraukus per kaktytę. Smulkesnė info: Juratuxxe@gmail.com

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-12 22:51

turim gyvsidabrini, kuriuo matuojames mes... o elektronini turiu kuriuo merginai matuoju. bet esu prie tos nuomones kad gyvsidabrinis geriau rodo,.. ir tikslaiu. nes elektroniniam yra paklaida ir as pastebejau. lb nedudoa matuoti, tai tieisog jau jauciu kad dega tada kisu ir matuoju. buvo mintis nusipirkti soskini termometra, nes ji tuos pamato ir bega// tikra beda buvo kai surgo. aciu dievui kad sirgo tik karta...

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-10-13 09:14

pas mane lygiai tokia pati situacija kaip pas sandriuka, mes su gyvsidabriniu matuojames o dukrai elektoriniu... man ties visokie spinduliniai nekelia didelio susizavejimo

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-14 12:09

nieko nera amzino nematau tikslo pirkti kazkoki tai prabangu termometra,neteikiu tam didelios reiskes svarbu tureti termometra ir koks skirtumas koki ji turi,turim gyvsidabrini ir elektronini,jei jau vaikas turi temperaturos tai bet koks termometras parodys kad turi,

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-10-14 12:44

O aš teikiu dėmesį, nes vaikui ypač patogiau sergančiam tik per kelias s pamatuoti, nei min ar daugiau matuotis, be to, kad gyvsidabriniai yra pavojingi jau nuo senų senovės .

Man žymiai smagiau matuoti temp.o ką jau apie vaiką kalbėti , pas mus tik vienas ir tėra ausinis termometras ir nemanau, kad dideli pinigai, be to , kad šiais laikas galimybę iš kur pirkti plati, kas gyvena lietuvoje gali paprašyti draugų, artimųjų ir atsiūs arba neprašant per internetą nusipirkti žymiai pigiau nei pas mus už kosmines sumas.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-10-14 13:11

ateja 2010 10 14    

nieko nera amzino nematau tikslo pirkti kazkoki tai prabangu termometra,neteikiu tam didelios reiskes svarbu tureti termometra ir koks skirtumas koki ji turi,turim gyvsidabrini ir elektronini,jei jau vaikas turi temperaturos tai bet koks termometras parodys kad turi,

Aš nemanau, kad žmonės perka termometrą, dėl prabangos. Mūsų atveju, pirkom dėl patogumo, greitumo pamatuot temperatūrą. Kai dukra dar mažesnė buvo, keliesi naktį, nuiminėji pampersą, kiši į užpakaliuką matuot temperatūrą, ar nurenginėji, kad pažasty pamatuot - vaiką išbudini, o su tuo ausies termometru, labai greitai ir vaikutis ramiai sau miega.

Gaila, kad jo nebeturime (pavogė), Kristulka, davė gerą mintį, reiks paprašyt draugų, kad nupirktų Anglijoj, tikrai pigesnis bus nei LT.

2010-10-14 20:28

pavoge??ogo

nu ir mane tas termometras sugunde.. nes sakau manoji nesiduoda cypia, rekia, neimanoma...

2010-10-15 07:51

as kazkaip neturiu problemu su temeperaturos pamatavimu,abu mano vaikai noriai matuojasi,as net nezinojau kad yra pirkti ausies termometras matote atsilikus nuo gyvenimo esu kai mazai tokiems dalykams demesi skiriu,reikes pasiziureti kiek cia pas mus vaistineje jie kainuoja neisivaizduoju net kaip jie atrodo,

2010-10-15 10:37

pirmame psl yra foto įkelta kaip jie atrodo ateja, mes jį turime jau virš dviejų metų , visi kiti išmesti lauk  vaikui miegančiui labai patogu matuoti net nepajunta, nei žadinti nereikia. Mes kaip sirgalei tai mums pasaka tikra

2010-10-15 10:37

Yra jų visokių firmų, mes tokį turėjome:

Termometras. Kaip išsirinkti geriausią?

2010-10-15 10:47

kiek uzsieni jis kainuoja, idomu man butu suzinoti....

2010-10-15 11:01

ziuriu lt sitas termometras apie 150 litu kainuoja,reikes paziureti cia kiek kainuoja

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-15 13:17

mes ir turim du viena gyvsidabrini, kita elektronini, neturim jokiu problemu pasimatuoti temperatura dukrai kaip zaidimas buna, as ir pirma karta matau toki termometra

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 89

2010-10-20 18:31

turiu toki i ausi kisama,labai patenkinta,kelios sekundes ir baigta,maziukui labai patinka,atrakcija,ir suaugusiem gerai,Anglijoj kainuoja 30-40£,priklauso nuo firmos,nepigu,bet ziauriai geras daiktas

2011-02-02 19:58

Įsigijom naują termometrą :) Šito nereik nei į ausį kišt, o prie kaktytės tik perbrauki, trys sekundės ir temperatūra pamatuota :)

Termometras. Kaip išsirinkti geriausią?

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-02 20:14

na kokiu tik termometru nera siais laikais ;) pas mus elektroninis yra. maziuke noriai atuojais temperatura tai nereikia man sukti galvos kad kuo greiciau pamatuoti ar kad vaikui butu idomu.. beje kabuke, viena daktaryte sake kad va su tokiu kaip tavo termometru tai tipo reik moket naudotis :D na tipo is tam tikro atstumo matuoti, nes paskui buna klaidingai parodo temperatura..

kabuke dar ankstesni tavo pasisakyma perskaiciau kad kazkas pavoge jusu termometra..nu truksta zodziu

2011-02-02 21:47

mes patikimiausi gyvsidabriniai. kiek elektroniniu turiu, tiek gryba pjauna atsiprasant.

2011-02-04 10:23

simona26 2011 02 02    

beje kabuke, viena daktaryte sake kad va su tokiu kaip tavo termometru tai tipo reik moket naudotis :D na tipo is tam tikro atstumo matuoti, nes paskui buna klaidingai parodo temperatura..

kabuke dar ankstesni tavo pasisakyma perskaiciau kad kazkas pavoge jusu termometra..nu truksta zodziu

Taip reikia mokėt, ne tolesniu nei 5cm atstumu matuot, gali būt ir arčiau. Dar kolkas patikrinu paprastu termometru, bet sutapo visada abiejų parodymai.

Dar ką daro šis termometras, tai gali pamatuot bet kokio daikto temperatūrą, kad ir pienelio vaikučiui ( nors aš visada tikrindavau ant riešo, nė nežinau kokia temperatūra laipsniais turi būt) :)

O tą senajį ausinį termometrą pavogė tada, kai butą apkraustė visą mūsų :) Paėmė, bet jaučiu nelabai žinojo kas ten, vis čiudnesnis daiktas, tai ir įsimetė tašėn, vis tiek vietos daug neužėmė :D

2011-02-04 11:02

Mes kaip ligašiai jau rašiau pasikartosiu, kad mums svarbu koks termometras, gyvsidabriniai pavojingi yra, net ligoninėse ar poliklinikose jų nebėra. 

2011-02-04 13:49

kai kur dar yra uzsilike.. bent jonavoje... bet jie patikimiausi man. noreciau ciultuka nusipirkti, kazin koks ju tikslumas.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
GEDIMINAS