Forumas > Ikimokyklinukas:... > Po pirmojo gimtadienio.. > Griežimas dantimis

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 758

2010-06-04 15:16

na, mano ne kiekviena nakti daro. Bet is tikruju lyg neramu pasidare, gal tikrai priezasties jieskot

vyras yra seimos galva, o moteris - kaklas, kuris ta galva sukioja...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-06-04 15:54

Per laiką jei nesiliauja griežti, gali pakenkti dantukams, jei jau tampa griežimas įpročiu pasikonsultuoti su gydytoja būtų pravartu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2010-06-04 16:47

maldaiva 2010 06 04    

O ar ilgai jau griezia dantimis?

Griežia nuo tada kai pametė soskę, tuomet aš jos nebedaviau vaikui, tai trunka maždaug savaitę laiko

http://zivile1984.blogas.lt/

2010-06-04 16:48

kristulka26 2010 06 04    

Per laiką jei nesiliauja griežti, gali pakenkti dantukams, jei jau tampa griežimas įpročiu pasikonsultuoti su gydytoja būtų pravartu

Tai va, aš to labiausiai ir bijau, kad nebūtų blogas įprotis, nes labai gaila tų gražių dantukų, reiks klaust gydytojos...

2010-06-04 16:48

Ačiū Jums už patarimus :)

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 10

2010-06-04 19:33

Nezinau ar cia tiesa, bet man sake, kad jei griezia dantimis tai gali buti kad vaikelis turi kirmeliuku.. net pavydziui maniske lialka pora dienu pagrieze,o paskui nustojo ir nebedaro taip.tai nezinau kaip del tu kirmeliuku

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-06-07 20:46

neisivaizduoju del ko grezia vaikuciai, bet zinau kad kai suaugusieji grezia tai yra lyga tokia, rimta ganetinai, nes pasekmes siaubingos, tai geriau kreipkis pas gydytojus gal cia vaikuciui nerimta.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-07-16 16:57

Buna grežia ir mano mažasis, bet pastebejau jog jis pagauna save ant to kad greižia ir jam patinka na o man baisoka, kad dantuku nesugadinti

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-07-31 22:57

maniskiui irgi buvo uzejes toks metas, kai griezdavo. bet su kuo kalbejau, tai sake, kad dauguma vaiku griezia ne del kirmeliu, o kad atranda dantukus virsuj ir apacioj ir taip ale zaidzia. aisku, mums nemalonus garsas, o jiems uzsiemimas. kai del darbo pati stresavau pries kokius 2 metus, tai vyras man sakydavo, kad as nakti dantimis grieziu. kartais  net uzdedavo delna man ant zando, kad nustociau griezti. pati pabusdavau stipriai sukastais dantimis. su savo odontologe pasikalbejau, sako, nenutrynei dantu dar ir tau cia nuo streso, nervines itampos. tai pradejau joga lankyti, darbo rupescius ir reikalus darbe palikti, tai praejo ir man.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (147)
Emilija