Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Konkursas: Rankdarbiai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-11-03 13:05

Kazkaip keista kad mes nebemokame vertinti to kas yra. Sakykit savo nuomones lygiai taip pat kaip as issakiau savaja.Tik kad mes jau tokios pasidare bambekles ir viskuo nepasitenkine.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-03 13:09

aš tai viskuom patenkinta.Balsavau už tą darbelį,kuris labiausiai patiko iš atrinktųjų,jokių problemų.O jei žmogui niekas nelipo,tai vat ir nebalsavo,Irgi jokių problemų.Reikia kritikos ,tik ne kvailos,pvz. balsuoti už nikus.Tai ar čia ne absurdas?

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-11-03 13:13

As savo balsa atidaviau uz ta nerta lovatiese,manau kad tai tikrai originalus darbas reikalaujantis nemazai pastangu ir laiko,na man ji laaaaaaaaaabai patikonoretusi paciai tokia tureti

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-11-03 13:15

Man  ir ji patiko, dar zydrosios arbatinukas patiko tai rinkausi is situ dvieju.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-11-03 13:16

Man ir arbatinukas patiko ir lovatiesė,bet balsavau už kita,nes patiko labiausiai.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-11-03 13:18

ot istikruju ir as dar balselio neatidaviau,nes nezinau kuriam ta balsa paskirt,butent tas darbelis kuris man patiko nera,ir tikrai nebalsuoju uz nika,jeigu tu tavo draugu dalyvauja 5 ir su visais sutari tai kaip cia padalinsi ta viena balsa visiems ,aplamai kvailas dalykas ,nesu ir as didele meno zinove,bet kiekvienas nuomone savo gali pareikst,pades dvi zvakides vienam ta patiks o kitam kita negi pesies del nuomones,ne visu skoniai vienodi,taip kaip ir siame konkurse kas labai patiko nera o,jei nera tai nieko ir nepadarysi,o visi kiti darbeliai yra geri bet ne taip suzavejo kaip tas darbelis kuris man ziaurei patiko

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-11-03 17:31

olialia per tuos kraustymusi praziopsojau balsavimo pradzia :)

nu tep ziuriu ir mane apkalbejot :D

aciu tom kurios palaiket mane :)

sirdies kertelei turbut "abydna" kad neatrinko nei vieno mano darbo, na bet tai ne pasaulio pabaiga :) tiesa sakant as ir nesistengiau laimet, nes kursai tai vilniuj, man problematiska nuvykt, tai va dalyvavau kad dalyvauciai ir dzin kad nepatekau ir nelaimesiu, svarbu tie darbai man dziugina sirdy ir beabejo tiems zmones kuriems dariau :)

sekmes visoms kitoms, eisiu ir as balsa atiduot bet dar tikrai nzn uz ka :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-11-03 18:24

atidaviau balsa, bet nusprest buvo tikrai tikrai sunku :)

linkiu dar karteli sekmes visoms dalyvems, tikiuosi turiningai isnaudosit prizus :)

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 96

2009-11-03 19:29

Labai aciu kas uz mane balsuojat  manau bus dar tokiu konkursu ir gvidutis tikai papuls

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-11-04 00:01

As irgi palinkesiu Gvidukui kitame konkurse pakliuti. As irgi noriu padekoti uz balsiukus, ech,kaip saunu,kad kas ivertina! Tuomet toks ikvepimas atsiranda, atrodo lyg kalnus galetum nuversti...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2009-11-04 10:31

Gal gali kas padeti surasti nuorodą, kur vyksta balsavimas? Nes randu tik sia nuorodą, kur prašoma patalpinti nuotrauką konkursui :  http://www.mama.lt/show-article/2965/Konkursas-Rankdarbiai-mano-namams

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-11-04 10:59

leliukiukas 2009 11 04    

Gal gali kas padeti surasti nuorodą, kur vyksta balsavimas? Nes randu tik sia nuorodą, kur prašoma patalpinti nuotrauką konkursui :  http://www.mama.lt/show-article/2965/Konkursas-Rankdarbiai-mano-namams

teisinga tavo nuoroda, gerai eini , tik po visu aprašymų yra nuotraukas kelti čia va paspausk ir galėsi prabalsuoti. Sėkmės.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 18

2009-11-04 12:37

aciu labai,  kristulka26, jau pavyko surasti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 20

2009-11-04 18:35

Na tikrai merginos jus cia juokingai, uz nikus balsuotjat, ne uz darbus....

Na as pvz. cia esu visai naujoke ir jokiu draugu tikrai neturiu, bet kelis kart ziurejau visus darbus (dar neatrinktus) tai man tikrai akis uz keliu uzkliuvo ir galvojau jau sitie tai tikrai 100% papuls (ypac patiko piesinys ant sienos su langu, na mano akimis super darbas, o ir namus kaip puosia) bet nepapuole is mano favoritu nei vienas, na ir parasiau tai, bet gi musu visu skoniai skiriasi, komisijos gali skirtis taip pat... todel prabalsavau uz isrinkta labiausiai patikusi ir tiek.

Ir visoms dalyvaujancioms linkiu kuo dideliausios sekmes

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-05 16:49

pati sitam konkurse nedalyvavau, taciau balsa atidaviau... sekmes dalyvems ir tegul laimi geriausias darbas :)

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-11-05 16:51

laurike 2009 11 03    

As savo balsa atidaviau uz ta nerta lovatiese,manau kad tai tikrai originalus darbas reikalaujantis nemazai pastangu ir laiko,na man ji laaaaaaaaaabai patikonoretusi paciai tokia tureti

as taip pat butent uz sy darba prabalsavau...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-11-06 16:08

Galiu tik pašnabždėti, kad bus dar rankdarbių konkursų, taip kad dabar tik balsuojam, o paskui dėl kitų konkursų galėsime "pasipjaut"

:D JUOKAUJU JUOKAUJU JUOKAUJU 

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2009-11-06 18:51

man visi darbeliai grazus ir savo balsa taip pat jau atidaviau uz patikusi tiesa buvo sunku apsispresti uz kuri atiduoti ir net nesitikejau kad mano pacios darbelis paklius i antra etapa labai aciu kas balsavo...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-11-07 21:51

peržiūrėjau atidžiai visus darbus,visi gražūs,malonūs akiai ir širdžiai,savo balselį jau atidaviau...šaunuolės,jūs,mamytės,sėkmės kūrybiniame darbe...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 652

2009-11-08 12:54

gintariuke 2009 11 03    

Labai aciu kas uz mane balsuojat  manau bus dar tokiu konkursu ir gvidutis tikai papuls

na, parasysiu ir savo komentara. niekada nedalyvauju jokiuose konkurasuose, nes bjauru, kai atsiranda tokiu gudruoliu kai tu, kurios siuntineja asmenines zinutes su prasymais balsuoti uz ju darbus. taigi, gintariuke, nors ir gavau is taves prasyma balsuoti uz tavo gintarini paveiksla, nebalsuosiu  vien del to, kad mano manymu, tu elgiesi nesaziningai. ir prasau daugiau mano pasto netersti panasiom nesamonem! geriau sukurk tema pavadinimu prasau balsuoti, ir ten rasyk savo prasymus.

Ne visi vyrai kiaulės... Yra ir asilų

4

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Konkursas: Rankdarbiai mano...

Šiandien gimtadienius švenčia (153)
egidijus