Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Receptų konkursas:...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-10-25 21:54

Aš turiu , manau,neblogų receptukų su rudens gėrybėm, bet nedėsiu, man dar ,,sotu '' nuo ,, Geriausio recepto'' konkurso balsavimo. Kai gaminu patiekalus, aš labai stengiuosiu, dedu į konkursus tik pačius labiausiai pavykusius. Kad ir tas atvėjis Ypatinojo recepto konkurse su mano ,,Netradicine lydeka''. Iš esmės viskas baigėsi gerai, aš laimėjau savp svajonių knygą, bet mane labai žeidė komentarai, kad tokios gražios lydekos  namie pagaminti negalima, išsigalvojimas, padėklas restorsninis.... Nors finale nelaimėjau, bet nosies nenukabinau ir nusiunčiau į kitą labai rimtą konkursą, kur vertinimo komisijoje buvo žymus lenkų kulinaras, kiti profesionalai. Ir ką gi, pasiielgsiu kaip kokia keturmetė ir pasigirsiu - mano lydeka buvo pripažinta  ,,Geriausiu 2009 receptu!'' Viename Vilniaus restorane buvo to konkurso finalas, kurio metu to restorano darbuotojai vaišino lydeka, gaminama pagal mano receptą. Tą vakarą prisiminiau, kiek nemalonių komentarų gavau dalyvaudama ,,Ypatingąjame recepte''. Nors gal balsavimas ir neblogai, o tai nuolat laimėtų geriausios virėjos , kepėjos, dabargi yra galimybė laimėti ir tiems , kuriems to prizo labai reikia.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-26 12:46

aniger, žinok nuoširdžiai sveikinu, kad tavo "netradicinė lydeka" laimėjo tokį titulą Prisipažinsiu, kad man, tokios gyvenime nepavyktų padaryt..

O su balsavimais, tai kaip ir foto konkursuose būna Tik šį kartą, tai ne balsai lemia, o peržiūrų skaičius, ir kiek supratau, tai iš vieno pc fiksuojama tik viena peržiūra, kad ir kiek kartų peržiūrėtum receptuką Taigi kelk savo kulinarinius šedevrus - tikrai išbandysiu

2009-10-26 15:12

Tai kad su peržiūrom būtų nelogiška, jei laimėtų tas, kas paskutinis įdėjo. Be to, kartais reikia leisti laimėti kitiems. Vistiek kuo daugiau konkurentų tuo šansai  laimėti mažesni.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-26 15:55

jei ikeli recepta is jau anksciau pasiulytu,tai ten rodo ir ankstesni perziuru skaiciu.as buvau viena ikelusi,bet kai pamaciau,tai istryniau,nes nesazinga jei ka tik ikeltas receptas turi kokius 200 perziuras.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-26 17:20

Na kaip kas moka taip tas sukasi  bet kad pirmas receptas ir tiek balsų tai nerealu tikrai, dėl receptų aš dalyvauju nes man smagu tiesiog , kartu ir pramoga ir dalinuosi receptais su kitomis, o kas pumpuoja balsus tai tiesiog pamišimas dėl pirmos vietos  nu ir gerai, jei taip svaigsta dėl knygos tai valio, bet galėtų ir daugiau receptukais įspūdingesniais dalintis

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-10-26 17:22

kaip konkursas tik koks taip ir pastoviai pilna nepatenkintu veidu,as vieno dalyko nesuprantu ar cia visi dalyvauja tik kad laimetu,man asmeniskai jokio skirtumo kas laimes,bet labai gerai kai gali persiziureti receptuku ir pagaminti skania vakariene,

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-26 19:25

As ir pritariu atejai, dalyvauju tam kad parodyti ka gaminau, gal kam patiks, o be to ir pati receptu radau kuriuos padarysiu savo seimynai.

2009-10-26 20:33

viskas yra gerai  nereikia pilti iš tuščio į kiaurą , receptų yra super kokių skanių niam niam, išbandžiusi esu ir ne vieną  

2009-10-26 21:58

Na, o iš esmės aš norėjau pasakyti kad nepakenčiu balsavimųsi už save. Esu stebėjusi šiose konkursuose  tokias situacijas, kad žmogus, ,,kulinarijos virtuozas'', gauna apie 200 balsų per valandą. o kitas, matyt kur nors išvykęs už garantuotai puikų receptą gauna kokius 2 balus. Manau, su peržiūrom irgi tas pats. Tik jau nesakykit, kad nenorit laimėti kad ir knygų. Gerai, jei žmonės gali sau leisti ir dabar jas pirktis...

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-10-27 08:41

Knygos šiais laikais ypatingai prabangos prekė Jei knyga kainuoja beveik 100 litų, tikrai pagalvosi apie tai, ar verta ją pirkti, ar tikrai taip stipriai jos nori, o gal kartais ir neturi pinigų.

Dėl peržiūrų skaičiaus - čia buvo pasiūlytas racionalus sprendimas - peržiūras dalinti iš dienų, kiek receptas yra įkeltas, t.y. kiek vidutiniškai per dieną gaunasi peržiūrų.

Manau, kad čia būtų racionaliausia - neliks nuskriausti ir tie, kurie įkėlė paskutinę dieną receptą ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-10-27 08:52

Tikrai racionalus sprendimas!

2009-10-27 14:09

Skanus konkuras ir sveikas, tačiau receptukai kažkodėl labai jau vangiai dedami, todėl įkėliau dar porą receptukų , ragaukite

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-10-30 10:14

Ar laukiate atsakymų?

Apsikarščiusi kalkuliatoriais visą rytą skaičiavau rezultatus :D

Kaip ir tarėmės - peržiūrų skaičius buvo dalinamas iš įkeltų dienų skaičiaus.

Suprantu, kad Edituks labai norėjo laimėti ir pakeitė recepto įkėlimo dieną į vakarykštę, tačiau ir komentarų data rodo, kad receptas yra įkeltas žymiai anksčiau, ir aš pati jį puikiai prisimenu

Labiausiai mane nustebino toks paradoksas: net šioje temoje buvo baiminamasi, kad vėliausiai įkelti receptai neturės jokių šansų laimėti. Ką gi - galiu nustebinti :D

Rudens gėrybių konkursą laimėjo Raminciuko apkepas:

Daržovės su mėsa ir traškia sūrio plutele

Tiesą pasakius, ir man jis atrodo laaabai patrauklus ir originalus

Nuoširdžiai džiaugiuosi ir nugalėtojai atitenka Jamie Oliver knyga "Laimingos virtuvės dienoraštis".

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-30 10:16

sveikinimai laimetojai

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-30 10:17

Sveikinam nugaletoja

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-30 11:05

Sveikinam laimėtoją

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2009-10-30 11:28

Na labai tikrai esu nustebinta. Ačiū visoms už sveikinimus. Šaunus konkursas, daug gerų receptukų ir iš jūsų pasiėmiau, būtinai pamėginsiu. Tikiuosi, kad kažkas ir manuosius išbandys :)

2009-10-30 12:00

raminciukai sveikinimai tau, šaunuolė

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2009-10-30 12:28

ačiū

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-10-30 14:05

SVEIKINU NUGALETOJA

Receptų konkursas: Rudens gėrybės

2

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Receptų konkursas: Rudens...

Šiandien gimtadienius švenčia (183)
Iko
Aidas