Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumo istorijos > Gražus nėštumas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-10-05 11:07

Eina astunti metai,kai kaip mano mazoji dukruze( vos 3 paru) gyvena debeseliu salyje.As jos vis dar laukiu.Gal  dar kas nors turejo tokia laime ir nelaime kartu.Kaip susitaiket su praradimo jausmu?

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-05 11:19

Nerandu zodziu ne ka pasakyti.sunku kalbeti apie tai.jei galima suzinoti,kodel taip ivyko?cia mediku kalte,ar kaip?bet jei nenori apie tai kalbeti,nereikia,pamirsk ka klausiau.bet is kitos puses-issikalbejus siek tiek palengveja.

Sukurtos temos: 7   Diskusijose pasisake: 93

2009-10-05 11:33

Pirmagimis sunus,antras buvo persileidimas.Taigi 3 kartas buvo labai lauktas.Deje matyt noru nepakanka,kazkas mus valdo is auksciau.Na pastovaus pykinimo(ne tik rytinio) as jau neimu i galva ,bet va 12 nestumo savaite sugriebia pilvo skausmai,kol isiaiskina kas man ,kol pasiekiam Vilniu ,gaunasi uzdelstas apendicitas,ilga narkoze(matyt pakenke mano lelytei),tada gresiantis.Veliau ima daugeti vandenu,niekas nieko blogo neitaria,na nebent kokia infekcija.O KOKIA LAIME,kai suzinau kad manyje dukruze,as ypatinga,be to sunu jau turiu.36 savaite istinstu tiek ,kad mano kojos nelenda i zieminius batus,atsiduriu ligoninej,po to antakalnio klinikos.Sako ruoskites gimdysim,as nieko blogo nitariu,pagaliau pamatysiu savo issvajotaja.Gimdymas kaip ne keista zymiai skausmingesnis nei pirmasis.Vyras kartu,ir po gimimo musu lemtigi pasakyti zodiai;Jei viskas gerai daugiau niekada negimdysiu,jis man atsake :jeigu.Taigi pasku viskas vyko kaip sapne,reanimacija,Santriskiu kardiologinis,operacija,sirdies yda,galiausiai jos nebera.3 dienos laimes ir kanciu.Daugiau nesakau niekada,nes po 2 metu gime sunus.Tik va beda mintis kazkaip susilaukti dukros neduoda man ramybes nei diena nei nakti,vyras kategoriskai pries banyti dar karteli.O as tikrai zinau  jei nepameginsiu dar karteli uzgriausiu save negyvai.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-10-05 11:39

Sunku kažką pasakyti,nes žodžiai lieka žodžiais,ir niekada nesuprasi to jausmo,kurį išgyvena praradimą  patyręs žmogus...Stiprybės. 

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-05 12:24

tikrai labai skaudi istorija.nesinori nieko komentuoti.tiesiog reikia su tuo susitaikyti,tik kyla klausimas-kaip?

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 854

2010-01-23 15:45

uzjauciu ir labai. zynau ka tai reiskia.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-01-31 09:34

liūdna,skaudi istorija.perskaičius,ima noras kuo tvirčiau suspausti savas atžalas glėbyje ir rėkte išrėkti,kaip aš jus myliu

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
BENAS