Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Maitinimas nutrauktu MP

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-04-22 17:37

aš taip pat auginu trijų mėnesį sūnelį, kuris netraukia krūties. Pienelį reikia nutraukinėti ir maitinti iš buteliuko. Manu, kad tai nėra blogai. Kaip gyditoja sakė, svarbu, kad mažylis gauna mamytės pienelio.

turiu dukrą. Jai 20 metų.

Sūnui - 18 metų.

Mažajai dukrytei - 10 metai.

Štai kokie mes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-04-23 13:14

gal kuriai nors mamytei besibaigiant pienui ir pradejus nusitraukineti atsistate pienelio kiekis? jei taip, tai kiek  ilgai dar maitinot?  tikiuosi geru ziniu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2011-03-31 14:09

o as kazkur girdejau, kad vaikas valgydamas is kruties pritraukia tiek oro, kad paskui visi tie diegliai ir kankina :( Aisku is buteliuko taip pat pritraukia oro, bet dabar maciau pardavineja tommee tippee buteliukus su voztuveliu, kuris neleidzia vaikui itraukti oro :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-04-04 19:03

jei vaikas taisyklingai priglaustas prie kruties neitraukia oro

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 30

2011-07-27 22:23

Ar pientraukis gali pagerinti laktaciją..? skaičiau kad lyg masažuoja ir skatina, jei vaikas pilnai neitraukia.. TT lankstinuke taip rašo apie tai, bet man geriausia tiketi jusu patarimais ir atsiliepimais is patirties :) )))

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2011-08-15 20:14

Nutraukineju ir aš savo pienuka, nes daktare taip liepia, mums krūties negalima, kad nebūtų kruvio širdeliai, tai dabar išeina iš vienos  kruties iki 120ml

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 674

2011-08-31 18:16

Drugelis 2011 08 15    

Nutraukineju ir aš savo pienuka, nes daktare taip liepia, mums krūties negalima, kad nebūtų kruvio širdeliai, tai dabar išeina iš vienos  kruties iki 120ml

oho drugeli, kiek pienuko jus turite :) saunuoliai
o pradzioje budavo po 90 mll. ? po truputi ir dydejo savaime ? nes sakoma kad vaikas kiek suvalgo tiek ir gaminasi ;)

klausimelis tau butu, kiek laiko nutraukineji pienuka is vienos kruties ?

2011-09-22 17:22

Pienuka aš turiu ir esu patenkinta, mažiukas aišku suvalgo mažiau nei nutraukiu tai einam su likučiu šaldytuve, Neužšaldau nes nepatinka o ir likuti sunaudojam. Traukiu pienuka apie 20min, kelios ir nakti apie 1 val nakties ir 4 vl nakties, vien dėl to kad peinuko būtų ir mažiukas būtų sotus. Aišku nelengva bet nieks nežadėjo kad bus super, dėl savo vaiku aukosius ir pasirižus viskas. Be to mums pienuko labai reikia nes laukia širdies operacija o jinai planuojama rudieni tada kai visos bakterijos ir lygos tai kad reikia mamos pienuko :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2011-09-22 17:27

http://www.pradzia.org/istraukto-motinos-uzsaldyto-pieno-saugojimas

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-09-24 23:51

Stiprybės, Drugeli, žinau kaip su pienuko nutraukinėjimu būna.. Šaunuolė

2011-09-28 09:48

kabuke 2011 09 24    

Stiprybės, Drugeli, žinau kaip su pienuko nutraukinėjimu būna.. Šaunuolė

nuoširdžiai dėkoju

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2016-04-27 12:38

Nors tikra patirtis ir patarimai iš pirmų lūpų vertingesni, bet esu skaičiusi čia visai neblogų straipsnių apie maitinimą krūtimi. Manau, pravers jaunoms mamoms, kurioms dar viskas nauja: maitinimas krūtimi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2017-09-21 10:27

Labukas, aš taip pat sprendžiu dilemą, kaip čia geriau maitinti, nes kol kas mažylis tai ima krūtį, tai labiau žaidžia nei valgo ir dažnai atrodo, kad iš tiesų, nedavalgo, nes tiesiog užmiega. Tad pasikonsultavusi su gydytoaj, nusprendžiau įsigyti pientraukį ir pabandyti šitaip pamaitinti. Kadangi pientraukių pasirinkimas yra be galo didelis, nežinau kokį įsigyti, labiausiai kol kas linkstu ties šiuo: http://www.avent.limedika.lt/kudikiu-prekes/maitinimas-krutimi/5/itemlist . Gal kuri esate mėginusi ir galite parašyti atsiliepimus? :)

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Maitinimas nutrauktu MP

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Lukas