Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Maitinimas nutrauktu MP

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-07-09 16:08

Maitinu dukrytę pati - MP, tik kad nutrauktu  ligoninėj mažoji dar bandė griebti krūtį , o parvykus namo - ne. Mama pasiūlė nutraukti pienelį, ir duoti iš buteliuko, taip ir padariau ir iki šiol taip matinu. Speneliai mano kažkokie neskirti maitint vaikelio "neišsitraukia", plokšti.. bandėm ir antspenius, bet veltui.. 

Gal kuri mamytė irgi taip maitino savo vaikiuką? Dėl kokių priežasčių? Būtų įdomu sužinoti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 39

2009-07-16 14:28

na labukas na mano situacija truputi ne tokia kaip tavo maitinau pati is krutines iki 5 menesiu bet kai isdygo dantukai ir kiti kalasi tai maziukas daugiau kasosi dantukus i mano spenelius nei valgo o kai kasosi na skausmelis tai geras todel daznai maitinu nutrauktu pienu,duodu jam krutine nakti ryte arba kai buna labai isalkes tada nera laiko zaisti jam kol nepasisotina

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-07-17 22:42

aš taip pat nutraukinėju pienuką jau nuo 2 savaitės. o viskas prasidėjo nuo to, kas atėjusi gydytoja į namus ir apžiūrėjusi sūnelį pareiškė, kad labai jau mažutis ( nors mano nuomone jo svoris buvo visai normalus). ir va pasiūlė nusitraukti pienuko ir pažiūrėti kiek yra. patarimo paklausiau nes labai pergyvenau, kad gali nedavalgyti, nes nuo pat gimimo yra didelis miegalius, ir visada valgydamas tiesiai iš krūties iškart užsnūsta.  tai va keleta kartu nusitraukiau pienuko, ir kažkaip įpratau taip. žinoma nėra  taip patogu kaip maitinti iš krūtinės, bet bent širdy ramu, kai matai kiek suvalgo. tiesa, naktį valgo iš krūtinės, nes visų pirma daug laiko užima nusitraukti, be to, nesinori kad kūdikėlis neprarastų to artumo ir ryšio su maitinančia mama.. tai va

2009-08-11 22:53

na va, pamaitinau iki penkių mėnesių ir savaitės, ir pienelis dingo... gal sutapimas, gal kas, bet atvykus atostogų į kaimą viskas ir įvyko. Maitinamės mišinuku ir košytėmis įvairiomis :)

Na, o Jūs mamytės, pasakokite savo istorijas toliau..

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-11 23:01

Sioma 2009 07 17    

aš taip pat nutraukinėju pienuką jau nuo 2 savaitės. o viskas prasidėjo nuo to, kas atėjusi gydytoja į namus ir apžiūrėjusi sūnelį pareiškė, kad labai jau mažutis ( nors mano nuomone jo svoris buvo visai normalus). ir va pasiūlė nusitraukti pienuko ir pažiūrėti kiek yra. patarimo paklausiau nes labai pergyvenau, kad gali nedavalgyti, nes nuo pat gimimo yra didelis miegalius, ir visada valgydamas tiesiai iš krūties iškart užsnūsta.  tai va keleta kartu nusitraukiau pienuko, ir kažkaip įpratau taip. žinoma nėra  taip patogu kaip maitinti iš krūtinės, bet bent širdy ramu, kai matai kiek suvalgo. tiesa, naktį valgo iš krūtinės, nes visų pirma daug laiko užima nusitraukti, be to, nesinori kad kūdikėlis neprarastų to artumo ir ryšio su maitinančia mama.. tai va

Bet ir mediku patarimas,siulyciau keisti tokia pediatre,as savo pupa jau beveik metai maitinu MP,ir nepalyginsi kur nusitraukineji,o kur pati duodi tiesiai is kruties,as taip pat bandziau kelis kart nusitraukti,tai nutraukdavau gal 30-50ml.,o kai mazyle pati is krutines traukia tai zymiai geriau buna,ir atsigeria pilnai,visviena nutraukinejimas neprilygs mazylio istraukimui pienelio is kruties,na zinoma cia tik mano nuomone

2009-08-12 10:20

as ir manau kad geriau yra  duoti vaikeliui krutine mano taipat neime krutines labai kandziojosi,bet per ilga laika vis siulydavau ir siulydavau krutine maziukui ir jis vel pradejo valgyti,tai taip mielao del nutraukimo tai niekada pati nenusitrauksi tiek pieniuko kiek mazylis istraukia

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-08-12 10:29

Tai saunu kad jums viskas susitvarke,o siaip kai manoji buvo pradejusi kandziotis,tai antspenius naudojau,nepatogu,bet padejo tam kartui,na gerai kad ilgai nekandziojo manes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 17

2009-08-15 11:45

As visus keturis vaikus maitinu nutraukinedama --tada zinau kad vaikas tikrai pavalges.o prasidejo pries 22 metus kai gime pirmasis sunus neisnesiotas-nemokejo zysti kruties ir neismoko.teko nutraukineti ir taip pripratau ir man taip geriausia.kitiems vaikuciams vakarais duodu kruti,ar tada kai neramus buna.

Paskutinį kartą redagavo: beskaiste (2009-08-15 11:47)

2009-08-16 09:52

na mano  ilgai kandziojo kol priprato prie dantuku tada nustojo kramtyti ,o dabar jau kalasi kiti ir vel kandziojasi,tai teks truputi pieno nusitraukineti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 97

2009-08-23 11:07

patarkit kaip pripratiti priebuteliuko nes pienuko nera tiek daug ir mergyte pastoviai zinda. bet buteliuko nenori.

2009-08-23 11:20

mazulis 2009 08 23    

patarkit kaip pripratiti priebuteliuko nes pienuko nera tiek daug ir mergyte pastoviai zinda. bet buteliuko nenori.

tai vaikeliui dabar gal daugiau reikia pienelio.. kuo daugiau išžys, tuo daugiau gaminsis, reik tik kantrybės, ir tikėjimo, kad pienelio nemažės, mažiau galvot apie tai (man padėdavo) na, o jei jau nusprendėt pereiti prie buteliuko, tai gal pabandykit keist, gal mažyliui nepatinka soskutės forma, ar iš ko ji padaryta..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2009-10-04 14:43

Sveikos mamytes. Aš taip pat nutraukineju pienuka nuo antros savaites ir maitinu taip savo mažyle tik savo pieneliu jau trys menesiai ir tikiuosi, kad maitinsiu dar ilgai. Baltu pavydu pavydžiu toms, kurioms prasidejo viskas kaip ir visoms per skausmus, bet baigesi viskas kudikio maitinimu krutimi ir labai suprantu tas, kurios be galo noretu laikyti vaikeli prie savo krutines, bet negali ir ne todel, kad nenori, o todel, kad del vienokiu ar kitokiu priežašciu negali. Bet be galo džiaugiuosi, kad galiu savo mažute maitinti savo pieneliu, nes nežinau ar kiekviena tai jaucia, bet aš galiu pasakyti jauciuosi tiesiog klaikiai kai kartkartem pamatau, kad pienelio sumažeja, tokio nepilnavertiškumo jausmo nesu dar turejusi. Bet kartu vel galiu pasidžiaugti, kad atradau budu kaip to sumažejimo išvengti.

As negaliu savo mazyles maitinti pati, kadangi:

mano speneliai tam netinkami, t. y. vienas yra per didelis ir maziuke tik ziaugcioja nors ima labai noriai, o kitas yra itrauktas;

nesioju pieno surinkejus, kadangi nuteka nemazai pienelio, buna net iki 50 ml is vienos kruties pries kiekviena maitinima, todel buteliukai mums neisvengiami;

nusitraukinejant pastebejau, kad pas mane per visa diena buna labai nevienodai pieno (ryte apie 300 ml - 400 ml, o per pietus ar vakare vos 100 ml - 125 ml), todel mergytei ne visada uztenka, bet kadangi ryte nusitraukiu mazdaug 3 kartus daugiau nei mazyle suvalgo tai per visa dienele susilygina ir mums pienuko uztenka, kartais net atsargai uzsisaldome saldiklyje (turime jau tikrai nemazai ateiciai ).

Pasipasakokite mamytes, ar reikalingas zindanciai mamai pientraukis? Kada pradejote naudoti? Koki naudojate? Ar pateisino jusu lukescius tas pientraukis? Ar bandete ir kitu? Ar reikalingi butu apmokymai kaip taisyklingai naudoti pientrauki (zinau is patirties, kad reikalingi igudziai nusitraukti visa pieneli ir kuo greiciau sutaupant laika )?

As manau, kad bet kuriai mamai yra reikalingas pientraukis bent nusitraukti, kad zinoti ar vaikeliui uztenka ar verkimo priezastis nera nepakankamas pienelio kiekis. As naudoju Playtex elektrini pientrauki triju greiciu, ji man parveze mama is Amerikos. Esu juo labai patenkinta ir tikrai nekeisciau i joki kita, esu su juo jau tiek susigyvenusi , kad jau galvoju reiktu isigyti dar viena kitam leliukui jeigu netycia kas nors atsitiktu sitam, nes visgi naudoju ne retkarciais, o nuolatos, tai truputeli baisu, o jeigu kas nors jam nutiktu ka as tada daryciau . Turiu dar BabyOno eletrini pientrauki, bet ji uzteko tik viena karta pabandyti ir daugiau nebenoriu . Kaip as sakau jis labai grubus  atrodo, kad viska nuples . Playtex kur kas svelnesnis ir kur kas malonesnis visas procesas ir taip nevargina, apie ji galima pasiskaityti placiau http://www.playtexproductsinc.com/infant/BreastFeeding_PumpsStorage.asp

Jeigu kam reiketu sio stebuklo galeciau parupinti (kadangi mama vel Amerikoje ) ir apmokyti kaip juo naudotis.

2009-10-04 14:50

Aš pati matinau nusitraukinėdama pienelį, dėl panašių priežasčių, kaip ir tu. Naudojau rankinį pientraukį iš Avent. Man jis geras, elektrinio net nebandžiau.. Taip maitinau virš 5 mėnesių, paskui dingo pienelis.

Paskutinį kartą redagavo: kabuke (2009-12-19 22:43)

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-04 15:54

Tema ''Maitinimas nutraukinejant piena'',sujungta su sia tema.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-04 19:31

as pradejau nutraukineti del tos priezasties nes nezinojau ar mergyte pilnai pavalgo. apsilankius pas gydytoja sulaukus menesiuko, ji pasake kad mergyte negauna pakankamai pienuko, lb mazai buvo svorio priaugus... o budavo taip kad vienas maitinimas uztrukdavo iki 1 val. as ja tiek laiko laikydavau prie kruties. ir nieko tai ir neaisku kodel ji netrauke, ar pienelio nebuvo? pasirodo pavykdavo pienelio istraukti iki 60 ml. jo kaip ir turejo uztekti gal pirma menesiuka. taciau tuom laiku (pirmais menesiais) turejau lb daug streso, ytampos, buvo seimoje lb daug problemu rupesciu, nesugebejau su tuom susitvarkyti ir pienelis visai dingo, taip nusitraukinedama maitinau iki 3 men, o paskui tik misinukas.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2010-01-27 11:53

As tai nutraukinejau nes is vienos kruties beveik du menesius negalejau maitinti - buvo kazkoks suketejimas prie spenelio (kai buvo kruties uzdegimas tai protingi mamologai paeme punkcija.. bet cia jau atskira tema). Tai is vienos kruties valgem, o kai suvalgydavo viska, tai davalgydavo is buteliuko.  Bet toje krutyje is kurios nemaitinau buvo zymiai maziau pieno - matyt vis gi zindymas geriausia skatina laktacija. Na o dabar kai viskas normalizavosi (mums jau 3 menesiai), tai nutraukiu tik tai vakare (kad butu vietos pienukui prisigaminti, kad keltis nereiketu) ir ryte (nes is ryto viso prigaminto pieno nesuvalgo), arba kai reikia isvaziuoti kur nors ir palikti maziuka. Pientrauki irgi avent naudoju - man tinka. Bet vis tiek kiek skaiciau tai joks pientraukis viso pieno neistraukia - jei nori visiskai kruti istustinti (kas beje irgi skatina laktacija) tai reikia rankom uzbaigt sia precedura.

2010-01-27 18:51

Aš irgi nutraukdavau pientraukiu, o paskui rankom datraukdavau, ir kokius 60-100ml net "išmelždavau" rankom.

Kažkaip šiandien sukilo man visi prisiminimai su savo matinimu.. Kai reikėdavo keltis naktim nusitraukti pieną, kai tuo metu šeimyna saldžiai miegodavo Buteliukų, pientraukio sterilizavimas.. Ėch.. Bet visi vargeliai pamiršti - kai toks džiaugsmelis laksto po namus Ko tik mamos dėl savo vaikučių nepadaro..

2010-04-18 00:19

Is kart turejau dvi problemas: nugriauzti speneliai ir skausmingos krutys, vos ne mastitas. Tai nusitraukinejau rankomis, po kiek laiko isigyjau rankini AVENT pientrauki ir maitinau is buteliuko. Pientraukis geras, bet vargas kiekviena karta trauktis paciai, tai po dar kokio menesio nusipirkau MEDELA swing elektrini pientrauki. Darbas palengvejo :)  Bet viena ryta sugalvojau duoti kruti su anspeniu ir labai nustebau, nes mazyle pradejo zysti, ta karta ir baigiau nusitraukinet. Dabar nereikia galvoti ar pienas siltas, ar buteliukai sterilus, ar turiu nusitraukus pienelio, nakti nereikia keltis tik isikelt lelyte i lova ir toliau miegi.. :)  Maitinimas tapo malonumu.

Tikiuosi po kiek laiko ismokyt zisti be anspenio.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-20 19:17

Sutinku su jumis mamytes 100 procentu, nieko nera geriau uz mamos piena vaikui. ir geriausia aisku, kad maitinimas but is krutines. del rysio ir t.t. bet aisku, jei yra problemu, tai nieko nepadarysi. tik nenoriu sutikt ,kad reikia iki galo istustint kruti. kai pati maitinau vaikus, o tai dariau ,kol vaikams sueidavo metai, tai kaip tik sakydavo, kad kruty turi likt siek tiek pieno, kad jis toliau gamintusi. ir tikrai iki metu neturejau jokiu problemu

2010-04-22 13:19

maitinu mazyle savo pienu, bet pries kelias dienas suzinojau, kad jo neuztenka nuejom pas daktare, o mazyte nebuvo priaugus ne gramokazkaip labai baisiai jauciuosi, kad nepastebejau, jog vaikas nepavalges. ji miega nakti po astuonias valandas, diena taip pat labai rami net itarti nebuvo galima, jog truksta pienelio. taigi, bandau dar duoti krutine, o paskui primaitinu uzsaldytom atsargom, kurios taip pat jau baiginejasi. pabandziau duoti misinuka viena karta... ji valge, o man plyso sirdis, kad mano pienelis baiginejasi stengiuosi buti optimiste ir tiketi, kad pienelis atsistatys... o pienelis galejo dingti del keliu priezasciu: ejau laikyti i universiteta baigiamuju egzaminu, kurie tikrai nemazai nervu kainavo ir kelis kartus buvo uzkaitusi krutine, uzsistovejo pienas.

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio žindymas > Maitinimas nutrauktu MP

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Deividas