Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Ispanijos mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

5

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-08-12 13:52

Jasmina 2010 07 25    

Sveikos mamytes Pries menesi atvykau i Ispanija, noreciau istoti i jusu gretas  Tikiuosi nepriestarausit ir priimsit mane i plepuciu gretas Pzistamu cia kaip ir neturiu, o paplepeti taip norisi

labukas...o kuriam mieste esi?

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2010-08-28 20:48

Labas, merginos

Kaip gyvuojat? Kur pradungusios?  Kas naujo?

Tylu kazkodel pas mus

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-09-15 12:32

labukas...tylu tylu,kaip po karo cia pas mus...matyt vasara paveike,nors karsciai jau i pabaiga,gal atkusim visos...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2010-11-17 16:03

SVEIKOS MAMYTES,

noreciau paklausti,ar yra mamyciu is Almerijos srities?jei taip tai butu labai malonu pabendrauti.Noreciau,pasikalbeti apie savus leliukus,as turiu mergyte 8 men.Tiesiog butu ydomu pabendrauti :)

Kodel turetum dziaugtis budamas dumas,jeigu gali buti ugnimi!!

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-11-18 23:18

labutis as is almerijos auginu 14 likos menesiu mergyte

2010-11-19 15:02

Kaip saunu!

Ir kaip jums sekasi?Noreciau paklausiti gal zinote,kokiu pagalbu vienisai mamai.As jau ispanijoj 3 metai,bet tik du metus turiu popierius,kaip pagimdziua dukryte truko dvieju menesiu iki 2metu,tai zapateras man neskyre 2500 :) Gal ka zinote.pasidalinkite informacija...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-11-21 12:59

turi eiti i instituto nacional de la seguridad social ir i agencia tributaria ir tau viska paaiskins pagalbu tikrai yra ir ne tik vienisoms mamoms. as ispanijoj 4 metai is zapatero pinigelius gavau

2010-11-22 14:12

Bet pas mus niekas nieko nesako :( turi pati viska zinoti :( Labai nemalonus zmogeliukai pas mus miesteli,nors nesakau yra ir padedanciu.Nu ka nors sugalvosim.Aciu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-11-22 21:10

Sveikutes merginos,gal ir mane priimsite i savo gretas? As cia jau 8 metai, cia susilaukiau dukrytes, kuriai po keletos dienu bus 7 metukai. Gyvename Valencijos apskrityje. Daug cia jus idomaus prirasiusios, su daug kuo ir man tekos susidurti, teko patirti ir tai, kad jie patys budami neisilavine, mus dar vadina neisaukletais ir urviniais zmonemis, nors siaip dauguma ju geros sirdies, ber jau baaaaaisus melagiai. Gal yra kas nors dar be musu lankanciu virtualia lietuviska vidurine mokykla? Mes tai pirmokes. Butu idomu suzinoti kaip jiems sekasi.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2011-01-07 00:05

Su naujais, mamytes, busimos ir esamos!!! :) Daug sekmes ir laimes kiskio metais

2011-01-30 12:42

Sveika, as gyvenu cia tik keli menesiai su 20 menesiu dukryte. Ispanu kalbos dar nemoku, butu malonu susipazinti su ispanijoje esanciomis mamytemis (gyvenu netoli nuo Gandijos miesto).

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-15 12:10

Sveikos esamos ir busimos mamytes :)
Gyvenu siame kraste ir balandzio men tapsiu mamyte.   Iskilo toks klausimas su atostogom ir ismokom . Sakykit mamytes, kas susiduret, iki kada dirbti ir kokios ismokos priklauso. Labai aciu uz info :) Sekmes

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-15 18:30

Sveikos mamytes, as taip pat Ispanijoje gyvenu su draugu, Valencijos apsikrityje,Benissano miestelyje. Cia esu nuo rugsejo menesio tai 5 men. Mano draugas ispanijoje jau 10 metu kelius mina, viskas jam cia zinoma ir pazystama. Dirba, o as namuose su vaiku,auginu sunu ,jam 3 metai, vasara jau bus 4 metukai labai dziaugiuosi atradusi jusu puslapiuka, nes ieskojau per kitur ir nieko panasaus nebuvau radusi. Pasakokite kaip salis ar patinka? Kaip su darbais?

Mama.lt

Mama.lt

2011-02-16 15:52

Sveiki, Na man kazkaip jau cia pradeda nebepatikti, jokiu perspektuvu tame "kauptu" kraste. Su darbais , tai isvis kazkokia nesamone, visur uzvalde tinginiai , rumunai. O zmogus, kuris dirba ir stengias, tokie cia mazai reikalingi, cia reikia tik moket "s... pamalt". Nzn gal yra kam ir neprastai sekasi.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 36

2011-02-16 16:16

Sveika, ta pati girdejau is savo vyro.. nu neteisybe tokia.  Norejau jusu paklausti ,pati esu be darbo, kalba moku minimaliai, galima sakyti man dar mokytis ir mokytis. Koki darba galiu rasti? Butu saunu jei lietuviu vaika tektu priziureti, pati auginu sunu jam 3 metukai. Na nzn,patarkit kur ieskoti kokio darbelio kad ir aukles, bet lietuviu. 

2011-02-27 13:45

Svrikos, netiketai atradau sita tema, neziau, ar dar besilanko cia kas. Pati i ispano meiles spastus pakliuvau ir po menesio isvaziuojam ten gyventi Ties, jis is tenerifes salos, ten ir vaziuojam, tik bijau, nes nemoku kalbos... Gal kas is ten esate? Kazin, kaip ten situacija dabar... Nes norciau rasti bent sioki toki darbeli, tik nezinau ar nekalbant ispaniskai turiu sansu.

2011-03-12 00:49

sveikos mamytės, rašau jums visoms su klausimu. Matau, kad dauguma jau senbuvės, nors yra ir ką tik atvykusių? Jei su šeima iš Lietuvos šiuo metu ketintumėte važiuoti gyventi į užsienį, ar tai būtų Ispanija? Aš pati blaškausi tarp Ispanijos ir vokiškų šalių. Tik man vokiečiai kaip tauta labai jau nemalonūs, bet jų ekonominė situacija geresnė. Kitavertus, net didžiausiam bedarbių rate galima rasti sau nišą - ar ne taip yra mūsų gimtoje šalyje? Oj, kaip sunku spręsti...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2011-03-21 00:16

kazi kaip su darbais dabar situacija

public.fotki.com/lusasitos/
Mezgu Jums

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2011-04-26 09:19

Sveiki,
Skubu. Yra darbo pasiulymas.
Lietuviska imone iesko pagrindiniuose Ispanijos miestose darbuotoju nepilnam darbo kruviui - medicinos seseru/slaugytoju. Pageidautina dirbančios med. seserys Ispanijoje iš Lietuvos, kitu atveju butinas anglu kalbos zinojimas.
Tai papildomas darbas prie pagrindinio darbo, todel prioritetas jau dirbancioms medicinos seserims. Tai su klinikiniais vaistu tyrimais susijes darbas (darbo apimtis 2-4val per diena ir susije su paciento apklausa, bei kraujo, serumo, slapimo tyrimu paemimais), priklausomai nuo farmacines kompanijos uzsakymo-tyrimo gali buti savaite ar dvi savaites laisvos ir gali buti, kad iseis kazkuria visa savaite kiekviena diena po 2-4 val dirbti. Mokama uz pradirbtas valandas vokietijos ikainiais, uz transporta, uz kiekviena tyrima ir kitas islaidas.
Med. sesutes ir broliukai atsiliepkit ...rasykit aras@armedika.lt

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 215

2011-04-28 11:34

Sveikos lietuvaites Ispanijoje... ;) As pati gyvenu cia jau beveik pora meteliu, tiksliau metai ir 10men... Siuo metu laukiuosi pirmagymio... Gal kas galetu su manim pasidalinti savo ziniomis apie medikus, dokumentu tvarkymus, motinystes atostogas ir pan...? Gyvenu Port Sagunte ir LLeida, darbas man katalunijoje, o vyras dirba Valencijos regione... Nezinau kiek iseis siemet man dirbti, gal tik iki rugsejo, nes pagal paskaiciavima spali-lapkriti teks gimdyt...Bukit geros atsiliepkit ir apsvieskit su ta dokumentacija ir panasei...Iskarto dekoju ;)

5

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Ispanijos mamyčių puslapis

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Danielius