Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Ispanijos mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-04-15 11:34

labukas.na o as kazkaip per 3,5 metu negaliu kartais suprasti ispanu...man jie visada liks keistos butybes.jiems viskas nieko tokio,bet jei kas nutinka,tai katastrofa daro is bile ko...jie nepavydi tavo gerybiu,o nesupranta koki velnia tu ten darai,jei galima visko turguj nusipirkti Agava 2010 03 18    

Labu,

Kaip gyvuojat? As dziaugiuosi prasidejusiu sauletu periodu :) Ir graziai zaliuojanciu darzu bei gelynu. Istikruju keisti tie ispanai. Ir visose srityse keisti :) Kai lyja - tai jie nieko daryti negali. O kai saule sviecia - su pavydu ziuri per tvora, kai savo salotas skinu . Po truputi priprasiu prie visu keistybiu. Jau ismokau i kai kuriuos dalykus nekreipti demesio :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-04-26 16:17

Sveikos ispanijos lietuvaites.As ispanijoje desimt metu gyvenu ir neseniai tiksliai pries septinius menesius susilaukeme sunelio.Lietuviu gal ir mazai ,bet tie kurie randasi mazai ir bendrauja .Cia turbut lietuviu bruozas.Paziurekit i ukrainiecius ,turbut bent kelius tiktai pazystate,visai kitokia tauta .mes gyvename murcijoje,tai va jei kas keliausite maloniai priimsime.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-04-26 16:43

ja2utis 2010 04 26    

Sveikos ispanijos lietuvaites.

Sveika prisijungusi!!! Nu Murcijoj gal turetu buti nemazai lietuviu, o gal klystu? As pati ten nesu buvusi, bet kiek paskaitau, tai visi lietuviai i pietus traukia

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-04-27 11:18

Sveika.taip gal ju ir yra ,turime pazystamu rata,bet gal anksciau buvo daugiau.cia pries ta krize buvo ir lietuvoje gerai tai visi isvaziavo,o dabar jau ir cia nebera ko vaziuoti.iki

2010-05-12 10:33

Sveikutes.tikrai pritariu,kad musu tautieciai  nera labai bendraujantys.gal is pavydo kad kitas geriau neturetu,nzn.nepasakyciau kad ir rusakalbiai itin bendraujantys vieni su kitais,zinoma daugiau nei mes,bet...nieko jau cia nepadarysi,nors manau Ispanija pakeicia zmones i geraja puse

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 14

2010-05-14 01:43

sveikutes as matau jus cia pabendraujate gana daznokai o as pati buvau visai darbais uzsikrovusi o dar prie to pacio pas pacia su plaukais problemos tai landzioju kai tik galiu internete gal ka surasiu na o kai tokia problema tai ir padepresuoju siek tiek na bet nieko laikausi.

pati cia jau 6 meteliai neturiu giminaiciu nei pazisamu lietuvaiciu valensijoje tai siek tiek liudnoka nes drauges ispanes kazkaip nepavyksta susirasti nezinau ar tai cia as keistoka ar cia visoms taip atrodo viskas gerai bet vistiek ziuri su atsarga i mane ar tai cia tik mano nuomone nezinau.

jau senokai rasiau pati gyvenu su ispanu ir turime suneli jam dabar 2 metukai ir 5 menesiai.maciau kad kazkuri panele klause del pavardes tai as jau pries gimdyma buvau vyrui sakiusi kad be manes vardo nerasytu tai kai jau pagimdzius veze liftu i palata tai tada ir pasakiau pavarde idejom varda adrian vyro pavarde ir mano pavarde bet vyriskos gimines pati buvau skambinusi i ambasada ir cia irasuose kalbejau sake kad visi taip daro jai gimsta mergaite tai tavo pavarde.

skaiciau taip pat kazkas klause del kursu ispanu kalbos as buvau uzsirasiusi siais metais i nemokamus kad pagerinti siek tiek rasyba tai nueja tik i 1 pamoka nes ten atejo tokie zmones kurie net nezino kas tai yra los signos romanos o kalbos mokymas tai zinokit tik ka atvaziavusiems ir nieko nekalbantiems nors i 2 kursa buvo perkele.siaip informacija apie visas tokias pamoka gali rasti savivaldybeje to miestelio kuriame gyveni.

o pati as labai pergyvenu del vaikuciones js gimes lapkricio pabaigoje (suejo 2 metuai) o eina i darzeli paskutinius metus su vaikais nuo 2 iki 3 bet maniskis yra pats maziausias o keletas vaiku yra gime sausio menesi tai skirtumas 1 metu.tai dalykas toks kad kai vaikui nebuvo nei 2 metuku jie jau reikalavo kad padarytu tokia uzduotele kaip prilipdyt tiksliai i nupiesto senio besmegenio kepures lipduka ir man paraso auksciau ...su pagalba.. jus isivaizduojat!!!!!!!!!!!! o pries 3 menesius buvo toks tipo psihologes isvestine koks tavo vaikas ir kaip jam sekasi tai man pasake kad maniskis atsilikes tipo su vaikais nezaide (o jis pats isviso nieko nesigedija sveikina visus nori zaisti su vyresniais o tie ne o jau pries kokius 2 menesius zaidzia) poto sake kad mano sunus jau turejo piesti neislendant is paveikslelio tipo nekalba jis tada buvo tik pradejes kalbeti kaip tik pamenu buvo sueje 2 metukai pries kelias dienas kai atsileido siek tiek su kalba nu zodziu sakes nezinau net ko jie nori is vaiko juk buna vaikai ir 3 metuku pradeda kalbeti o prie to pacio buvo pasiule kad kalbeciau su juo tik ispaniskai nors lietuviskai labai mazai su juo kalbu ir jis is viso tik kelis zodzius sako lietuviskai nes parke kalbu ispaniskai ar tai uztrenkia kam nors ar kas buna ir norisi kad mama suprastu ir vaikas kitas nu nzn ai be to ji sako tavo vaikas turi jau ir spalvas moketi visas nesvarbukad jam net 2 nebuvo kai mokinosi. beto kalbejausi su mamomis kuriu vaikai gime sausi tai visos sako kad praeitais metais ju vaikai buvo tokie patys kaip maniskis o psihologe man apie kazkokias stadistikas kalba ziauru zodziu kitais metais prades eiti i mokykla o jam net 3 metuku nebus sueje o eis i kursa nuo 3 iki 4 dabar àti nedirbanti betjai susirasiu darba tai ka daryti net vaikams pietu neleidzia pamiegoti tipo jai uzmiega ant stalo tai tegul jai apsisisioja skambina tau namo baisu man cia toje ispanijoje jai buciau zinojusi manau kad nebuciau nei gimdziusi myliu labai suneli bet man jo taip gaila juk jam kitais metais tektu daryti tai ka 3 metu vaikai dare siais nes jis beveik nieko nesuprato ka jie ten dare per tas pamokas,ai o dar plius pri to pacio suole kie laiko praleidzia tokie maziukai jie per visa diena tik 1h iseina i lauka kazkur nes 30 h ryte irtiek pat vakare ant plastmasines zoles ir su plastmasiniu tobogan kad kai paduoda rankyte nusileides tai trenkia elektra nuo tiek visko plastmasinio.nezinau mamytes siaip neprivaloma iki 6 metuku bet tai kaip tu vaika laikysi namie juk ir su vaikais turi kalbetis ir zaisti bendrauti mokintis kazko o tie jau nuo 4 menesiu vaikams neleidzia dziaugtis nei mama nei gyvenimu kaip kudikeli kelti anksciausiai ryte ir vesti su aukletoja..

ai o kaip ir as noreciau tureti geliu darzeli ir savu produktu ir baseina aiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... :)

tai issiliejau issipasakojau siek tiek rasykit ka apie tai manote gero ateinancio savaitgalio

2010-05-16 15:18

Labas mimami, na, tai ka pasakoji apie savo suneli, ir kaip jam sekasi darzelyje, tai negaliu patiketi, kad taip yra... Liudna. Bet gal jam geriau butu su jo amziaus vaikais, gal per sunku jam su vyresniais? Juk ne visi vaikai vystosi vienodai. Ar cia taip yra valstybiniame darzelyje? Negi taip yra vien todel, kad nesi ispane? Ar ejot su vyru kalbetis?

Kartais ir as cia susidurdavau su priesingai nusiteikusiais zmonemis, tiesiog ismoksti nekreipti demesio. Juk issivaline zmones, kurie turi gera kulturini isprusima, domisi kitomis kulturomis, taip nesielgs, jie nores mus pazinti, domesis (bent as ta pastebedavau). Taigi, pamaciau, kad yra visokiu zmoniu, ir jei kas nors yra ne kaip nusiteike, tai man nusispjauti, nereikia tokiu draugysciu, nei as ka nors galiu su tokiais bendrauti...

Cia as klausiau del berniuko pavardes. Tai gerai, dabar zinosim, jau net ir vyrui pasakiau, kad neitu vienas registruoti vaiko (nesvarbu ar bus mergaite ar berniukas) , nes sakiau, kad nepakesiu jei bus blogai parasyta pavarde .

Sakai, tavo plaukai silpni? Ar bandei naturalias priemones? Man labai patinka issitepti galva ir visus plaukus alyvuogiu aliejumi, ir palakyti kuo ilgiau (kartais pora valandu, kartais nakciai issitepu). Man labai padeda, plaukai pasidaro silkiniai, blizgantys. Dar turiu susimaisiusi toki misinuka: lygiom dalimis alyvuogiu, kokoso ir ricinos alieju. Su tokiu misiniu irgi labai gerai istepu plaukus ir leidziu bent keleta valandu pabuti siai kaukei .

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2010-06-01 16:28

Sveikutes

Visas su prasidejusia kalendorine vasara

P.S. plaukuciams labai gerai alyvuogiu aliejus, sumaisytas su tarkuotu svogunu. sumaisai, uztepi, palaikai. tada po isplovimo biski su citrina perskalauji, kad kvapo nebutu. Nebeslenka, augima skatina ir svelnus

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 14

2010-06-11 02:02

labutis visoms ir jus su atejusia vasara!!!!!!!!!!!nors mes tai jos nelaukiame nes prasideda ziaurus karstis neimanoma miegoti nuo karscio kaip ir sakiau mes is valensijos :)

Kol neuzmirsau norejau paklausti jusu kaip susitvarkete del privalomo sveikatos draudimo lietuvoje ka reikia siusti ir kur reikia eiti.

Aimar as taip pat galvoju kad vaikas turetu buti su savo amziaus vaikuciais nes tokiame amziuje tikrai labai jauciasi bet yra kaip yra sitame darzelyje juos tipo nori espavilar antes de pasar al cole yra kiti darzeliai kurie taip nedaro tik tiek kad as per velai viska issiaiskinau niekas aplinkui nepasakojo nei as pati nesigilinau i tai daug nezinojau kad darzeli uzsisako tik pastojusios ar tik pagimdziusios kad po vienu ar dveju meteliu pradetu.cia tas arzelis yra kartu su mokykla kuia pabaige eina i universiteta tai cia yra concertada pusiau pivati tiek darzelis tiek mokykla.siaip vaikas vystosi labai gerai pagal sav amziu as kalbejausi ir su pediatru ir su teveliais vyresniu vaikuciu ir su psikologu taip kad problema toe mokykloje manau.o problema ne tame kad as lietuve problema maziausiuosevaikuose tiek is jo grupes tiek is kitos nes kalbejausi su kitomis mamomis kurios turi mazesnius vaikus visoms pasaketaip pat.butumem eje kalbetis jai taip butu pasakiusi tik pvz aukletoja bet siuo atveju net debiliska psikopedagoge kuri ziuri i stadstikas nuo 2 iki 3 metu.o daug judinti nesinorejo kad neapsestu vaiko dar prades nekesti ar ka as zinau visos taip pat bet kai pabaigs darzeli kalbesiu su direktorium ir issiliesiu.

o del ispanu jo yra visokiu zmoniu tik dalykas tas kad ju daugiau nisprususiu tai as irgi imdavau i galva o dabar man irgi nusispjauti.

o kada zada gimti vaikiukas?

o man su plaukais problemos prasidejo pries 10 metu ko tik neisbandziau o dabar tik naturaliais produktais.pries plaunant tepu su alyvuogiu aliejumi karstu ir citrinos sulimis,pralaikau 3 ar 4 ir daugiau h poto suslapin ir itinu saknis su druska issiplaunu galva ir tada su toniku tokiu is naturaliu produktu tepu o dar pasidariau is alyvuogiu medzio lapu su actu bizaliuka tai kiekviena diena tepu,einu i akupunktura taip pat dabar suzinojau apie flores de bach noriu eiti nu zodziu jus rasykit ka zinot kas atgaivina saknis ir skatina augima busiu dekinga jai ka nors naujo pasakysit.siaip svogunas as dejausi pakankamai ilgai ji padeda nuo slinkimo bet kvapelis dar pora menesiuku laikosi aisku jai as zinociau kad tikrai atsigautu kir butu tokie pat plaukai kaip ir anksciau tai man butu nusispjauti i kvapeli bet zinau kad taip nera...gaila

2010-06-24 16:32

Labas, merginos :)

Kaip gyvuojat?  Kaip sekasi?

Grizau trumpam i LT susitvarkyt reikalu ..... oj kaip noriu atgal. Tik spejau islipt is lektuvo, jau visi aplinkui burbuliuoja, pyksta, stumdosi. Atrodo, nuo to ims ir palengves viskas....

Graziu Joniniu Jums

2010-06-25 12:04

mimami 2010 06 11    

o kada zada gimti vaikiukas?

rugsejo pabaigoj prognozuojama. jei paskubes, tai gal ir vidury, o jei neskubes, tai gal net spali

o man su plaukais problemos prasidejo pries 10 metu ko tik neisbandziau o dabar tik naturaliais produktais.

Naturalus produktai gerai! Siaip sako, kad citrinos sultys sausina plaukus, pati tai nebandziau tokiu proceduru, tai negaliu nieko sakyti.

As tai turiu pasidariusi toki misinuka: po lygiomis dalimis alyvuogiu, kokoso ir ricinos aliejaus; issitepu juo visus plaukus, ypac gerai itrinu i saknis ir galiukus ir palaikau (kartais net per nakti, kartais pora valandu...). O gal tau reiktu pasikonsultuoti su gydytoju, gal truksta kokiu vitaminu ar dar ko? Turi buti kazkokia priezastis, kodel plaukai taip kencia. Siaip, manau visi ivairus naturalus aliejai tik i nauda musu groziui . Pas mane visa gausybe ivairiu buteliuku: rosa mosqueta, kokoso, migdolu, argano, arbatmedzio... Kai tik pamatau koki idomesni ir pasiziuriu apie jo poveiki info, visada isigyju. Oas dar megstu atkreipti demesi i produktu sudedamasias dalis, ir jei tenatrandu ka nors idomaus (tarkim koks aliejus), tai iskart ieskau pirkti tik to naturalaus aliejausir naudoju jo. Vistiek bus daugiau naudos is naturalaus produkto, nei kad is to, kuris turi visokia begale koncervantu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-07-10 15:14

Sveikos mamytes,ar priimsit mane y savo bury ?  ziuriu labai  retai lankotes,kitur gyvenimas verda,bet cia stovi vietoje !!!    oi siaubelis kokie karsciai,nekyla net rankos ka nors daryti,berods tik sedek prie baseino issitieses ir viskas,bet ir ten nusibosta , kazi kas cia bus toliau,girdejau per zines jog jau berods 4 zmones mire nuo karscio,oi baisu ... ...    

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-07-10 16:31

Sveikutes mamytes ispaniukes.Noreciau ir as prisijungti prie jusu grazaus burelio.Mano vardas Sandra.Gyvename Valencijos apskrityje,Gandijos plajoje.Siuo metu laukiame seimos pagausejimo.Antras sunelis man po sirdute.Senai ieskojau puslapiuko su kuom pasidalinti ispudziais,vargeliais ar kitai patart,ir stai atradau jus.

2010-07-12 14:55

BABY-1 2010 07 10    

Sveikos mamytes,ar priimsit mane y savo bury ?  

ziuriu labai retai lankotes,kitur gyvenimas verda,bet cia stovi vietoje !!!  

Tai zinoma, kad priimsim

Na, su tokiais karsciais tikrai nesinori sedeti kiauras dienas prie kompo...

2010-07-15 20:50

Sveikutes :) Neiskepet? :) Anksciau lijo be perstojo, dabar viska isdziovins :)

As, matyt, kazkokia ne is tos planetos, kad man tokia "siluma" patinka. Vidurdieni i lauka ir manes netraukia  Bet siaip visai gerai jauciuos prie tokios temperaturos. Atradau dideli pliusa - kai lauke "silta", man visai neskauda traumuotos nugarytes

Neperkaiskit ir bukit sveikos ;)

2010-07-16 15:21

labukas,pas mum ka buvo tai va tik vakar apsiniaukia,vejukas,lauke gaiva neapsakoma buvo,o siandien dingo visas gaivumas,vel saule kepina kad dieve padek,vaikus nespeju purkst nuo saules kremu,nes visa diena mirksta baseine,nieko nevalgo gyvi tik vaisiais,ir darzoviu salotomis,padariau baltos misraines,neikisau nei sauksto nei vienam,mazoji biskuty paknibinejo,paskui uz arbuzo ir pro duris lauk, ziuriu kad ruriuka jau savo mazam baseine mirko,suvalgius arbuza,uzsidejo rata plaukimo ir y didely baseina su dickiais soko.oi mamukai laikykites ,neperkaiskit.

2010-07-22 21:32

sveikutes brangiosios.o mano kompas vis streikuoja,tai sunkoka pasijungt...kaip laikotes per tokius karscius---mus tik baseinas gelbsti ir ventiletorius,nors ir tas tik silta ora suka...

2010-07-23 17:45

ruth 2010 07 22    

sveikutes brangiosios.o mano kompas vis streikuoja,tai sunkoka pasijungt...kaip laikotes per tokius karscius---mus tik baseinas gelbsti ir ventiletorius,nors ir tas tik silta ora suka...

na va RUTH netik zmones karstis veikia, ir dar kompas turbut perkaito    mus irgi namuose gelbsti baseinas,kondicionierius,ir gerai atsaldyti vaisiai...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-07-25 22:48

Sveikos mamytes Pries menesi atvykau i Ispanija, noreciau istoti i jusu gretas  Tikiuosi nepriestarausit ir priimsit mane i plepuciu gretas Pzistamu cia kaip ir neturiu, o paplepeti taip norisi

2010-07-26 19:30

Sveika atvykusi

4

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Ispanijos mamyčių puslapis

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Vilma