Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Ispanijos mamyčių...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2010-02-15 19:20

Sveikos mamytes ,

Ar yra mamyciu gyvenanciu Madride ... Auginu vieno menesio suneli , butu idomu pabendrauti :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 47

2010-02-16 14:13

As turiu toki klausimeli, man labai aktualu greitai bus :

esu istekejusi, bet zinoma, mano pavarde tai lietuviska (nekeiciau i vyro). Kai gims leliukas, zinoma, jei mergaite - tai viskas ciki: pirmoji vyro pavarde bus ir antroji mano. Bet jei gims berniukas, nelabai noriu kad sunelis kaip antra pavarde turetu mano mergautiene . Kas susidure su tokia situacija ir kaip issprendete? Kaip man reikes cia Ispanijoj uzregistruoti savo vaika, gal kokiu dokumentu reikia?

Zinoma, turbut reiks i ambasada skambinti, bet jei kas susidure su tokia situacija, gal papasakokite kaip issprendet. Kartais mane varo i nevilti ta ambasada: beveik visais klausimais kai reikejo skambinti, nieko tiksliai negalejo padeti....

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-02-18 16:18

Labukas, AGAVA , ar jau parskrido tavo lagaminas ???   

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 20

2010-02-19 00:21

Labu

Mano cemdanas parskrido :) Ir net su visais daiktais. Siandien ju gelytes pasejau :) Kitas gyvenimas, kai su tavim tavo iprasti daiktai

Dar galetu lietus nustoti lyti

2010-02-19 00:31

Aimar, o vyras nieko nezino siuo klausimu? Gal galima kaip nors "suispaninti" lietuviska pavarde. Juk jei bus berniukas - neduosi jam -aites ar  -ytes. Tures buti vyrsika galune. Cia as taip isivaizduoju sita reikala :) O kaip istikruju - nezinau

Su ambasadomis ir as ne karta susiduriau. Beviltiska bendaruti su jomis. Nei su ispanu ambasada Lietuvoje, nei atvirskciai. Bardakas ir tiek.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-02-19 11:25

Agava 2010 02 19    

Labu

Mano cemdanas parskrido :) Ir net su visais daiktais. Siandien ju gelytes pasejau :) Kitas gyvenimas, kai su tavim tavo iprasti daiktai

Dar galetu lietus nustoti lyti

nu tai smagu,svarbu jog viska radai,pas mus TARRAGONOJ nelyja,vakar vakare biskuty nulijo,jau mano gelikes graziai kalasi ,oi  laukiam nesulaukiam,spalvoto kiemo...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2010-02-19 12:29

Aimar,tai duokit viena pavarde-vyro ir vsio.kai mes uzrasinejom dukryte,parasem pavarde kuria norim ir viskas,jie aisku klausinejo kodel musu visu pavardes skirtingos ir tu jiem paaiskink kad nori kad tai tik galunes skiriasi.juk ne visur ispanai turi 2 pavardes,yra kad turi tik po 1 varda ir pavarde.nemanau kad gali kilt problemu.

2010-02-19 15:55

nu ziuresim kaip bus ateity... pirmaja tai uzrasysim vyro, o antraja, jei bus berniukas - tikrai neleisiu kad uzregistruotu su -yte , liepsiu keisti i "-is" ir vsio, jokiu paaiskinimu nesistengsiu duoti, juk vistiek nesupras . Gal kaip nors praslys visas tas reikalas...

2010-02-19 15:58

22jaimee 2010 02 15    

Sveikos mamytes ,

Ar yra mamyciu gyvenanciu Madride ... Auginu vieno menesio suneli , butu idomu pabendrauti :)

22jaimee, labai gaile, bet as pries metus issikrausciau is Madrido , ten pragyvenau beveik 5-ius metelius...

2010-02-25 10:57

Aimar,viskas bus gerai,nesijaudink.juk patys turesit uzregistruodami vaika pildyt dokumentus,tai ir yrasysit pavarde pagal savo nora,o paskui pasakysit priezasti ir viskas.nors musu mazoji gime cia,bet as nesiruosiu ispaninti jos pavardes,ji-aite ir vsio.jau jei gyvenam Ispanijoj,negalim juk pavirst ispanais,savo saknis reik saugot.

2010-02-26 09:53

Nu tai kad mano vyras ispanas . Ir zinoma, paprastai vaikui duodama tevo pavarde (ir pas mus LT ir cia), o kadangi cia duoda dvi pavardes, tai ir as noriu kad mano vaikutis turetu mano pavarde, ne tik mano vyro

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2010-03-01 10:52

ar yra mergaiciu,gyvenanciu ispanijoje ir planuojanciu seimos pagausejima,butu malonu pabendrauti

2010-03-01 12:01

jurgele77 2010 03 01    

ar yra mergaiciu,gyvenanciu ispanijoje ir planuojanciu seimos pagausejima,butu malonu pabendrauti

Sveika,

Butu gerai, kad paieskotum susijusiu temu o ne kurti naujas kur papuole , nes jau yra sukurta tema ispanijos mamytems:

uzsuk i Užjūrio lietuvės->Ispanijos mamyčių puslapis (http://www.mama.lt/forumas/getTopic/15248/3/ispanijos-mamyciu-puslapis), ten ir galesim pabendrauti.

2010-03-03 22:56

Sveikutes. Tikiuosi, neuzgriuvo liutciu ir veju bedos jus

Noriu jusu paklausti :)

Kai gyvenau Anglijoje, tai ten i LT buvo galima skambinti nusipirkus tokia kortele uz kelis svarus. Nutrini ir ten esancius skaiciukus suvedi i telefona ir tada skambini namo. Uz kokius 4 svarus budavo apie 40 minuciu. Ar yra tokia galimybe Isanijoje ar ne? Gal susidurete? Gl zinot kur rasti  Cia domiuosi todel, kad nelabai yra galimybe naudotis Skype namiskiams. O kai paskambini siap is mobilaus, tai grazi saskaita buna :(

2010-03-04 09:58

Agava, as tai pirmais metais taip pat naudojausi kortelemis, nes dar nebuvo nei skype nei kitu programu. Jau kokius 6 metus nesinaudoju tokiom kortelem, bet pamenu, jas pirkdavau po 6 eurus. Priklausomai nuo kokios korteles, tai kartais man iseidavo pakalbeti apie pusvalandi ar maziau (o jei noredavau pasilikti antram kartui pokalbiu, tai isvis sumazedavo tu minuciu, vienu zodziu, geriausiai budavo is vieno karto viska iskalbeti). Tu pasiziurek tu korteliu dazniausiai turi ivairus "locutorios", ten kur buna telefono budeles, internetas ir t.t. Bet jei tu turi skypa, tai is skypo gali skambinti i LT ir gaunasi gan gerai ir pigiai. As taip skambinu mamai i mobilu ir man 1min kainuoja 0.15€ Bet man atrodo, jei skambini i paprasta LT telefona, tai gal net pigiau yra.

Mano manymu, pats geriausias variantas yra skambinti is skypo, aiskiai matai kiek pinigu prakalbejai (ne taip kaip su tom kortelem, neaisku kaip skaiciuoja).

2010-03-04 10:41

Agava,as visada skambinu is lokatoriumo(tokia patalpa su daug telefono budeliu,kur galima ir internetu naudotis kas namie neturi).na bet i mobilu LT skambint min-0,25€€,o jei i laidini 0,16€.

2010-03-04 20:34

Aciu labai, merginos, uz patarimus  Pasidomesiu, ka siulo tose budelese. O jau ir su skype pabandziau kaip bus. Kreditu dar nepirkau, bet.....  Pabandysiu vienu kitu variantu pazaist ir susitvarkysiu  O Anglijoje tai gerai apsimokedavo su kortelemis skambinti

2010-03-13 16:05

Agava 2010 03 04    

Aciu labai, merginos, uz patarimus  Pasidomesiu, ka siulo tose budelese. O jau ir su skype pabandziau kaip bus. Kreditu dar nepirkau, bet.....  Pabandysiu vienu kitu variantu pazaist ir susitvarkysiu  O Anglijoje tai gerai apsimokedavo su kortelemis skambinti

na prie situ ispanisku pasikeitimu jau teks priprast...cia jie daug kuo atsilieka nuo kitu saliu pazengimu ar patogumu...ispanams viskas nieko tokio,jie del nieko nesuka sau galvos,nors ta pati darba ir 10kartu daro

2010-03-18 23:18

Labu,

Kaip gyvuojat? As dziaugiuosi prasidejusiu sauletu periodu :) Ir graziai zaliuojanciu darzu bei gelynu. Istikruju keisti tie ispanai. Ir visose srityse keisti :) Kai lyja - tai jie nieko daryti negali. O kai saule sviecia - su pavydu ziuri per tvora, kai savo salotas skinu . Po truputi priprasiu prie visu keistybiu. Jau ismokau i kai kuriuos dalykus nekreipti demesio :)

2010-03-31 00:40

Labas, merginos

Linkiu siltu, graziu ir margu ateinanciu Sv. Velyku. Daug tvirtu marguciu

3

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt klubai > Užjūrio lietuvės > Ispanijos mamyčių puslapis

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Gintare