Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymas.Ar visada...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-10-16 15:00

Nereaguokite taip jautriai į mano pasisakymus :D

Mano nuomonė yra tokia, kad moteris turi būti fiziškai ir psichologiškai stipri, norėdama pagimdyti - ir ne tik natūraliai, nes ir cezaris atima ne ką mažiau jėgų. Netgi po cezario būtent daugiau jų reikia atsigauti.

Mes dažnai pamirštame apie save - galvojame apie kitus, apie savo būsimus ir esamus mažylius. Bet čia jau nieko nepakeisi.

Bet aš už tai, kad moterys šiuo metu fiziškai neapleistų savęs: sportuotu, lankytų baseiną ir užsiimtų panašia sportine veikla, kuri stiprintų jos kūną.

Kitas momentas - kvėpavimas. Visos tik juokiasi ir numoja į tai ranką, nes negauna tikslių pamokų (ne virtualių ir ne žurnalinių), kada kaip ką daryti. Juk kiekvienoje stadijoje turi būti kitas kvėpavimas, kuris tikrai palengvina. Galiu garantuoti. Va šiuo atveju, reikalingas vyras ar kitas artimas žmogus, kuris padėtų jums gimdymo metu. Kodėl? Todėl, kad moterys (kaip ir bet koks kitas žmogus), pajutę skausmus, puola į paniką ir pamiršta, ką mokėsi, ką ir kaip reikia daryti.

Psichologinis pasiruošimas. Į žmogaus vidų neįlysi, tačiau skaitydama jūsų laiškus mažyliams, suprantu, kad laukiate savo stebuklo ir tai jau yra gerai. Svarbiausia - koncetracija į save. Jūs esate moterys, vadinasi, dauguma iš jūsų turi vidinį balsą, nuojautą ar vadinkite tai, kaip norite. Jūs pačios turite jaustis, kas yra jums geriausiai: jei aš negaliu gultis, vadinasi, gimdysiu atsisėdus. Jei man reikia vaikščioti, vadinasi, vyras privalo su manim vaikščioti, jei jau to nepajėgiu. Jei aš jautri skausmui - vadinasi, leisiuos nuskausminamus. Ir tame nėra nieko blogo. Nes tik jūs turite valdyti situaciją.

Dar galima pridėti įvairių įvairiausių dalykų: literatūros skaitymas, paskaitų lankymas, mityba, bendravimas su nėščiosioms ir pan.

Dažniausia bėda yra ta, kad reika klausyti patarimų, tačiau išvadas darytis savo. O kitų nuomonė tegul lieka jų nuomone. Kaip ir šiuo atveju ;)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Gimdymas > Gimdymas.Ar visada...

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Vilma