Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Internetinis žaidimas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

14

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-05-12 09:06

jo ir as nepirma....

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 36

2012-07-24 23:21

Labas merginos,

Šiandien pirmą kartą jūsų puslapiuke. Nežinau net į kurią temutę lįst. Apmirusios temukės ;( Tiesa, nelabai dar viską apžiūrėjau... Kadangi daugiausiai laiko praleidu internete, tai čia ir apsistojau Mėgau ir aš laistyti ir auginti virtualias vištas, avis...auginau daržoves ir t.t. Ir neduok die  nepalaistyti ar nenuimti derliaus laiku Šiandien ima juokas jau. Bet žaidė beveik visi, kas buvo prie kompiuterio.. Šiandien jau prie pc galima ir užsidirbti...ir kur aš buvau anksčiau Matyt daržininkyste virtualia užsiiminėjau Ar užsidirbate taip kuri? Tiesiog namie, sėdint po chalatu ir šlepetėm  

Už ką aš nemėgstu ryto - jis visada prasideda kai aš miegu.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-07-25 10:34

Sveika :)  Temukės apmirusios, nes pleputės mūsų mėgsta įlįsit į savo "Jonavėles", "angeliukus" ir kitus forumiukus - kur gvildena bet kokias temas... Reiktų truputėlį diržo duoti moderatoriams, kad neiškelia naujų temų iš Mama.lt klubų :D

O aš va kažkaip neužsikabinau už tų virtualių žaidimų. Nors mano sūnėnas sakė, kai tik susikūrė FB profilį: "Giedre, jei tu nežaidi, tai ką tu veiki prie PC???" Nesuvokiamas dalykas :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 36

2012-07-25 11:38

Bet tikrai, žaidimai biški atpalaiduoja smegenus ;) ) Pažaidi pažaidi, vėl pasidarbuoji. Oi, atsimenu kai pirmą kartą žaidėm, tai buvo Mario. Toks žmogeliukas straksėjo per kliūtis, su vyru pražaidėm iki 3val nakties ;) )) Dabar tai jau žaidimai daug "krūtesni"

Už ką aš nemėgstu ryto - jis visada prasideda kai aš miegu.

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2012-07-25 11:58

Aš, ko gero, esu tik ant "kamuoliukų" įvairaus tipo užsikabinus. Visa kita, kas mane nervina, kai reikia pašokti ir nepašoki, arba tai, kas susiję su mąstymu - čia man neatsipalaidavimas :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-07-25 19:03

oj ne žaidimams tikrai juokio laiko neskyriu.. esu užsiregistravusi vienam tinklapi na ten anketa, blogai ir t.t matai kas tave žiurėjo kas aplanke pilna žaidimu taines su pažystama juokiames nes mano dukra sedi ten atset žaidimas  tipo kaimas augina gyvunus daržoves. tai sako pažystama kaip neužeinu vis tu prisijungus :) sako jei tu pastoviai prie kompo kas vaikus augina... sakau dukra buna bet dar vienas dalykas  neišiena visiškai o tik išjungia puslapi ir mane pastovia rodo prisijungusia

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 60

2013-02-19 12:34

Sveikos mamytes  jo gerai kartais vakare kai vaikai sumige prasiblaskyti be jokiu ikyriu minciu ir kokia valandele pazaisti koki lengva zaidimuka. Nors tokio malonumo retai turiu, bet pasinaudoju ir as ta galimybe. Todel jeigu kam idomu galite zvilgterti cia

http://papildomaveikla.blogspot.com  :)

Geros dienos visoms

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26

2018-03-31 19:40

Na dėl viso pikto galite įsirašyti antivirusinę, kad tas internetinis žaidimas nekeltų grėsmės: http://kaspersky24.lt/

Visų pirma ko norėčiau tai, kad svetainė būtų apkrauta baldais

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2019-03-01 09:31

aš feisbuke irgi ūkininkė buvau :D bet pabodo...

14

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Kiti pomėgiai > Internetinis žaidimas

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
akvile