Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Vitaminai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-11-23 11:06

na as geriau vitaminus ir mano vaikas gime normalaus svorio 3.300kg. ir ugio 50cm. taip kad sakyti kad nuo ju vaikuciai buna didesnio svorio nemanau kad teisinga,o per nestuma dauguma besilaukianciu mamyciu greiciau pavargsta nei paprastai taip kad irgi del to spresti ar reikia gerti vitaminus ar ne tikrai negaleciau.Manau cia kiekvienos pasirinkimo laisve jai besilaukiancioji neturi galimybes valgyti daugiau darzoviu ar vaisiu ar siaip maisto is kurio galetu pasisavinti organizmas daugiau vitaminu tai toms tikrai vertetu gerti vitaminus,o siaip juk daromi tyrimai ir mato gydytoja ko tau truksta o ko ne.

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 9

2009-05-06 09:22

Sveikutes

As kai laukiausi dukrytes tai is pradziu negeriau jokiu vitaminu,o pastojus pradejau gerti tik pamirsau kaip jie tada vadinosi,o dabar jie vadinasi mamavit,bet man jie netiko.Baisiai pykino nuo ju,tada pirkau kitokius kur man vaistininke pasiule.O dar papildomai magno nestumo pradzioj geriau,kalci su cinku.Jau manau geriau gerti papildomai tuos vitaminus,nes manau retai kuri maitinasi pilnavertiskai.O paskui ir buna bedu kaip mano pazystamai,kad negere papildomai jokiu vitaminu ir jai del kalcio stygiaus dantys pradejo trupeti,kad net ju tvarkyt negalejo.O jau tada teko gerti labai dideles dozes kalci,kad jo organizme atsistatytu.

Dabar planuoju antra leliuka ir tik kai meciau gerti KT tai iskart pradejau gerti folio rugsti.

Mama.lt

Mama.lt

2009-06-09 10:49

kai tik prisimenu - išgeriu folio :) kitus gersiu kaipastosiu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-07-16 13:25

sweikutes, as cia esu naujoke. labai noriu susilaukti leliuko bet neiseina pastoti jau puse metu buvau nesenei pas ginekologe ji israse man vitaminu pagerti tai foline ruksti ir vitamina E. kokius dar vitaminus galeciau gerti?ir ka daryti kad greiciau pastociau. su vyru esam abudu sweiki.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-07-16 22:06

sveikia delfiniuke :) sveikinu prisijungus prie musu :) na as geriau folio rugsti,o veliau keliems men man daktare israse gerti kalci nes su stuburiuku pas mane problemytes..o daugiau as nieko negeriau.delfiniuke gal pries tai ilgai vartojai kontraceptines tabletes? nes kartais dar buna kad po KT organizmui reikia atsigauti. o daugiau tai nezianu ka patarti nes paciai tai netyciukas gavosi :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-16 22:15

delfiniuke 2009 07 16    

sweikutes, as cia esu naujoke. labai noriu susilaukti leliuko bet neiseina pastoti jau puse metu buvau nesenei pas ginekologe ji israse man vitaminu pagerti tai foline ruksti ir vitamina E. kokius dar vitaminus galeciau gerti?ir ka daryti kad greiciau pastociau. su vyru esam abudu sweiki.

manau visu pirma neturetumet taip galvot daznai.nes manau psichologiskai viska blokuojat.pabandykit negalvot ir gyvent delsaves ,man au iskart uzkibs,sekmes

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-07-16 22:21

o seip as geriau ir manau vel greit pradesiu gert folio rugsti ir Multicentrum mama(jie man buvo labai geri) ir paskutinius menesius geriau gelezi,nes kraujas buvo labai silpnas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 396

2009-07-17 10:34

Pradejus planuoti kudiki geriau foline rugsti, gal atsitiktinumas, o gal ir ne, pastojau kai geriau foline rugsti ir vitamina E .

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 560

2009-07-17 15:15

Man daktarė irgi rekomendavo gerti folinę rūgštį,vit.E ir homeopatinį preparatą-Spascupreel,beto dar sakė matuotis bazinę temperatūrą ir mažiau galvoti apie pastojimą(neužsiblokuoti tik mintimis apie tai)visą šitą rekomendaciją gavau spalio pradžioj,o sausio mėn.sulaukiau dviejų rožinių juostelių.Sėkmės svajonėms!

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-18 08:17

o as pries pastodama geriau kit magny, nes jo truko organizme, daugiau jokiu vitaminu negeriau. o jau visi gerimai vitaminu prasidejo, kai suzinojau jok laukiuosi. zinoma gydytojai sako kad idealiausias variantas dar pries pastojant kazka truputy pavartoti ir sustiprinti organizma, bet as nieko negeriau. o jau kuomet laukiausiai tai kaip ir visos geriau folio rugsty ir mamavit vitaminus...

2009-07-18 23:08

tame esmė,kad folinė rūgštis ilgiau savinasi,taip kad ją geriausia gerti iki pastojant bent 3mėn.ir iki 12sav.nėštumo,o poto jau geriausia vitaminai skirti nėščiosioms.

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-18 23:13

delfiniuke 2009 07 16    

JEI VISKAS PAS JUS GERAI TUOMET PABANDYK PASISKAICIUOTI SAVO VAISINGAS DIENAS IR TADA BANDYKIT,AS TAIP PAT NEGALEJAU PASTOTI PORA METELIU,TAI MAN MANO GINEKOLOGE PASIULE MATUOTIS BAZUNE TEMPERATURA,TAIP AISKIAU ZINOSIU KADA VAISINGOS DIENOS,NA KAI PRADEJAU MATUOTIS,TAI ANTRAM MENESI SUZINOJAU KAD LAUKIUOSI,DZIAUSMAS NEREALUS BUVO

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-07-18 23:18

BEJE,JOKIU VIT.NEGERIAU,NA TIK KAI PASTOJAU FOLIORUGSTI,NES JIE SKIRIAMI VISOM,NUO KUDYKIO APSIGIMIMO,IR KALCI,KAD KAULAI ATLAIKYTU

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-07-19 11:14

folio rūgštis labai gerai gerti ir prieš pastojant, be je folio rūgštis pagal medikus skatina pastojimą

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-07-19 16:43

pries pastojant as jokiu vitaminu negeriau,tik kai jau suzinojau,kad laukiuosi,tai folio rugsti geriau.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 485

2009-07-21 09:46

as girdejau tokias kalba s kad folio rugstis gerai gerti ir neplanuojant niestumo,sako labai gerai moters odai,ji tampa grazesne......

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2009-07-21 12:05

norejau paklausti, man ginekologe israse folio ruksti bet ne 300 o 400 ju tik kainos skiriasi. Kaip manote kuris geresnis? Ar visos gerete stipresnia folio rugsti kad paskatintu pastojima?

2009-07-21 13:56

rakyte 2009 07 21    

norejau paklausti, man ginekologe israse folio ruksti bet ne 300 o 400 ju tik kainos skiriasi. Kaip manote kuris geresnis? Ar visos gerete stipresnia folio rugsti kad paskatintu pastojima?

paprastai ta 400 į visus papildus ir įeina nėščiosioms(pasiskaityk ant pakuotės papildų)Aš gėriau "Jamieson"Folic Acid 1mg.iki pastojant 3mėn.ir iki 12nėštumo savaitės,o poto jau gėriau papildus nėščiom ir maitinančiom.

beja,su pirmąja dukryte neišgėriau nei vienos tabletės jokių vitaminų per visą nėštumą.Tuomet dar nerekomenduodavo jokių papildų.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-07-21 19:50

as geriau tik 400 ir viskas ten normaliai buvo. ..

2009-07-23 00:23

pareigune 2009 07 21    

as geriau tik 400 ir viskas ten normaliai buvo. ..

Tai su pirmu nėštumu aš iš viso nieko negėriau ir viskas normaliai.Sveika graži pana užaugo.Jei jau bus skirta apsigimti,tai jokie ten papildai neišgelbės.

2

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
rimantukas 10men.