Forumas > Pakeliui į motinystę > Šeimos planavimas > Vitaminai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 59

2008-10-28 18:55

Prieš pastojant prieš kiek laiko pradėjot gerti vitaminus ir kokius? Aciu visoms uz atsakymus , jie tikrai pravers :)

Paskutinį kartą redagavo: Dulke (2008-10-31 15:49)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 3423

2008-10-28 19:13

manau pagrindas yra 3men. pries pastojant  ir po 3men. reikia gerti folio rugsti,o del vitaminu tai cia jau kaip kiekviena nusprendzia,vienos geria kitos ne.Manau iki pastojant tai uztenka tik folio rugsties o paskui jau reikia su savo daktaru konsultuotis

Lilypie Pregnancy tickers

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2008-10-31 15:45

Kiek prisimenu geriau Prenatali ir folijos rugšti

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2008-10-31 15:56

O mano gydytoja man kazkaip kaitaliojo vitaminus, pradzioj tik folio rugstis, po to plius Pronatal, veliau Kalcis, magnis, cinkas, paskui tik magnis. Ir taip visa nestuma pakaitom. Jos nuomone, jei nera dideliu problemu, tai be folio rugsties galima daugiau nieko ir nenaudot, nes organismas nestumo metu dvigubai geriau pasisavina vitaminus is maisto, todel svarbiausia pilnaverte mityba. Na, bet cia jos nuomone..

2008-11-02 18:04

Kazkur buvau skaiciusi , kad galima gerti ir tuos vitaminus (pregnacare) , kuriuos kitos geria jau kaip buna pastojusios , kaip manot ar galima gerti pries planuojant pastoti , ar geriau gerti tik folio ruksti?

Mama.lt

Mama.lt

2008-11-02 19:39

Nemazai pazistamu yra gere vitaminus pries pastojima. Siaip tai jie nereceptiniai, tai kaip ir galima gerti, bet jei yra galimybe, gal pasitark dar ir su gydytoja

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 88

2008-11-03 01:34

na as tai geriau folijos rugsti, o po to pregnatali.ir dabar tuos vitaminus geriu, kad ir nebemaitinu pati.jie tikrai geri.

2008-11-03 10:40

manau visai pakanka tik folio rugsties o jau kaip pastosi galesi ir vitaminus rekomenduotus gydytojos pradeti gerti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-10 14:32

Prieš tris mėnesius reikia pradėti gerti folio rūgštį, riboti alkoholį ir cigaretes (jei rūkai). O jau pastojus gydytoją patars ar reikia papildomai gerti vitaminus. Šiaip jei sveikai maitiniesi ir į tavo dienos racioną įeina visos reikalingos medžiagos papildomai vitaminų gerti neberekomenduojama.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2008-11-11 13:58

Man gydytoja rekomendavo pregnarance ir folio rūgštį, bet nusipirkau tik vitaminų, nes kadangi juose jau yra folio, negi jos dar papildomai reikia?  Patarkit, kaip jums buvo. Nes jei ka dar ir folio prie to pradėsiu gert

Artėjant šventėm galiu padėt paruošt įspudingas dovanas, kalendorių su asmeninėm  nuotraukom  http://public.fotki.com/redux2/kalendoriai/ čia keletas pvz

2008-11-11 14:42

as ir situs vitaminus geriau,o papildomai folio rugsties gerti nereikia nes ten iseina dienos norma folio rugsties nesciajai

2008-11-11 15:20

zemuoge 2008 11 11    

as ir situs vitaminus geriau,o papildomai folio rugsties gerti nereikia nes ten iseina dienos norma folio rugsties nesciajai

Man nuo jų labai valgyti vakarais norisi  O jums nebuvo kažkokio "pašalinio" poveikio?

Artėjant šventėm galiu padėt paruošt įspudingas dovanas, kalendorių su asmeninėm  nuotraukom  http://public.fotki.com/redux2/kalendoriai/ čia keletas pvz

2008-11-11 15:46

nu nea,tik man buvo toks kaip sleikstulys pirmus menesius bet cia gal ne nuo ju,o siaip

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 51

2008-11-12 07:52

redux2 2008 11 11     zemuoge 2008 11 11    

Man nuo jų labai valgyti vakarais norisi  O jums nebuvo kažkokio "pašalinio" poveikio?

Dažnai nėščiosioms vakarais norisi valgyti

suvalgyk jei norisi kokį vaisių

ar ko nors nekaloringo, nes man tai tik tiek ir tesinorėdavo.

2008-11-12 09:40

Kad aš dar ne , o nuo tu vitaminu man vakarais mėsos norisi

2008-11-12 09:56

zemuoge 2008 11 11    

nu nea,tik man buvo toks kaip sleikstulys pirmus menesius bet cia gal ne nuo ju,o siaip

Zinokit kaip ir as pradejau gert vitaminus ,vos pries kelis menesiukus man tas pats budavo .

2008-11-12 11:17

MazyleUK 2008 11 12     zemuoge 2008 11 11    

Zinokit kaip ir as pradejau gert vitaminus ,vos pries kelis menesiukus man tas pats budavo .

tai gal tada ir man nuo ju tas sleikstulys buvo,bet kadangi as buvau tai i viska numojau ranka nes nesciom tai yra normalu kad pirmus menesius pykina ar jauciamas sleikstulys

2008-11-12 12:51

zemuoge 2008 11 12     MazyleUK 2008 11 12     zemuoge 2008 11 11    

tai gal tada ir man nuo ju tas sleikstulys buvo,bet kadangi as buvau tai i viska numojau ranka nes nesciom tai yra normalu kad pirmus menesius pykina ar jauciamas sleikstulys

Aaa aiskuciuka , o as kadangi dar ne , tai greiciausiai nuo tu vitaminu , bet dabar jau pagaliau viskas gerai kaip juos isgeriu

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 29

2008-11-22 20:11

NU JO ,PRIES PASTOJANT REIKIA GERTI VITAMINUS,,,,BET KADANGI MUMS GAVOSI NETICIUKAS,,TAI PIRMA MENESI GERIAU FOLIO RUGSTI,O VA TOLIAU VITAMINUS PIKINO TIK PIRMUOSIUS 2 MEN DABAR VISKAS OK

Paskutinį kartą redagavo: aukse2006 (2008-11-22 20:12)

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2008-11-23 10:29

man tai nuo vitaminų tik blogiau būdavo, nes pradėdavo berti, su viduriais prastai darydavosi... aš tai mąnyčiau taip, kas yras silpnesnio organizmo, kas greičiau pavargsta tom būtini vitaminai ir kuo įvairesni, bet kitoms net nereikia jų, nes nuo specializuotų labai dideli vaikai užauga pas mamyte pilvuke ir sukelia jie alergijas dažniau. tai va tu specializuotų taip nei vieną kartą ir negėriau tik pradžioje folio rūštį ir kalcį, nes daug mergišką jo išsiurbė. bet kalcio daug daugiau pasisavinam kai valgom lyditą arba vadinamąjį olandišką sūrį, o ne vitaminus. čia man taip sakė stomotologė.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

1

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Tomas