Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Verdam žiemai...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
Mama.lt

Mama.lt

2009-09-26 15:12

Na ką, šimininkutės, vieną temukę jau "privirėm", keliames i kitą.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-26 16:45

Keliames jau keliames?greitai mes ciaa :)

Kristale, specialiai tau... :)

PAPRIKOS SU MEDUMI!

Marinatas:

1litras vandens,

po 1stikline cukraus, acto, aliejaus.

1valgomas saukstas druskos (paprastos nejoduotos).

I stiklainio dugna (o,7talpos) dedame po 2-3 skilteles cesnako, kelis lauro lapus, krap ir po kupina arbatini sauksteli tikro medaus. Tada supjaustytas paprikas. verdanciu marinatu uzpilam, dedam i dideli inda su vandeniu ir neuzsuktus stiklainiukus pakaitinam apie 20min. Sandariai uzdarom siltai apklojam.

valgyt galim po geros savaiteles, jei pritruksta kantrybes

SKANAUS :) )))))

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-26 21:45

Aaačiū, Eiwut. Jau skonis tai pasaka.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-09-26 22:18

oi kokie skanus burokeliai pagal tavo receptuka kristale,siandien nedaug viriau,bet tikrai dar virsiu

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-26 22:51

kristale 2009 09 26    

Aaačiū, Eiwut. Jau skonis tai pasaka.

jau zinau ka lauktuviu vezti vaziuojant pro sali

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-27 00:24

Aš šiandien ragavau labai skanią (bent jau man) cukinijų mišrainę su česnaku, kitamet būtinai pasidarysiu.

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-27 10:07

Kabuke, jei kalbi apie cukinija, morkas, cesnaka ir petrazoles, tai sita misraines pas mane pagrindas, nes maziausiai darbo prie jos ir labai skanu.

Daivule, dziaugiuosi, kad patiko, as ja kuocioms vietoj raudonos misraines valgau.

Eiwut, tokias lauktuves tai as labai megstu.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-09-27 11:21

tikrai kad burokeliai greiciau isverda kai uzpili ir palaikai vandeniu... saunu... pasiteisino...

2009-09-27 15:45

Kristale, toje mišrainėje petražolių nebuvo, bet manau, kad skonio tikrai nepagadintų jos Nu man tai super ji :) Morkos, česnakas, cukinija sutarkuoji burokine tarka.. taip darai? Gal receptuką parašytum?

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-27 16:14

Aha, tai darau, o petrazoliu galima ir nedet, bet as jas kaip megstu, tai isidedu.

Cukinija su morkom:

5kg cukiniju

1kg morku

1 stikl. cukraus

1stikl. acto

3 VS druskos

1stikl. aliejaus

puse stikl. smulkiai pjaustyto cesnako

krapu, petrazoliu.

Cukinijas supjaustyti kubeliais, morkas sutarkuoti per burokine tarka, viska sudeti i puoda, uzvirti ir 20 min pavirti. Po to sudeti cesnaka ir smulkiai pjaustus krapus ir petrazoles, ir dar pavirti 5 min. Paskui i stiklainiukus ir uzsukt.

Skanaus!

2009-09-27 23:35

Ačiū, Kristale labai panašus receptukass, tik ten buvo tarkuota cukinija su burokine tarka, iir pusė kilogramo morkų Nu bet laaaaaabai skanu

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-27 23:49

Nera uz ka, skaniai pasigamint ir dar skaniau suvalgyt.

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-09-28 17:40

gal kas bandys daryt kur vaivorykste minejo kad ragavo cesnakine misraine, va turiu mamos recepta parasysiu gal darysit.

Cesnakine:

2,5 kg pomidoru

1 kg morku ir obuoliu

100 gr cukraus ir druskos

200 gr cesnako

50 gr acto

1 stikline aliejaus

5 vnt papriku

Viska sumalti mesmale ir virti ant silpnos ugnies. baigiant virti deti cesnakus ir dar pavirti 10 min.

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-09-29 15:51

turiu moliugu, verdu sriuba kepiau blynus, o ka ziemai su moliugu galima gamint? gal kas turit patarimu?

pareigune kur tu besunaudojai moliuga toki didziuli?

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-30 20:41

Turiu ir as tu superiniu moliugu- 3 pas mane, 5 dar pas mama, bet irgi man atiteks. Truputi uzsisaldysiu as jo, dar "ananasu" darysiu (cukraus sirupu uzpilsiu), o visa kita darysiu tas pacias misraines kaip is cukiniju, jau ne karta taip dariau ir viskas gerai buna.

2009-09-30 21:01

kristale 2009 09 30    

Turiu ir as tu superiniu moliugu- 3 pas mane, 5 dar pas mama, bet irgi man atiteks. Truputi uzsisaldysiu as jo, dar "ananasu" darysiu (cukraus sirupu uzpilsiu), o visa kita darysiu tas pacias misraines kaip is cukiniju, jau ne karta taip dariau ir viskas gerai buna.

oho placiau prasyciau apie ananasus :)

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-01 11:39

Tie ananasai visai paprastai darosi, kap kompotas, susipjaustai gabaliukias moliuga, nuplikai verdanciu vandniu, susidedi i stiklainius ir uzpili verdanciu cukraus sirupu. Bet labai gerai buna dar idet kokiu rugstesniu uogu bent saujele, gal kokiu slyvu dar turi, ar svairaini koki, na zinai, kad saldziarugstis skonis gautusi.

Ir dar buvau pamirsus skania kose is moliugu ir obuoliu su cinamonu:

1 kg obuoliu

1 kg moliugo

1 stikl. vandens, cinamono, cukraus.

Moliuga ir obuolius supjaustyt kubeliais. I puoda pirmiausiai sudet moliuga, virt apie 20 min. ant silpnos ugnies. Po to sudet obuolius, kai viskas suminkstes, det cukraus ir cinamono (pagal skoni), ir kose susidet i stiklainiukus.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-01 11:50

kristale, as zinok irgi lygiai taip pat dariau moliuga. turejau ir as toky giganta tai tvarkiau 3 dienas as jy :) as dar pasidariau to moliugo kaip agurkam marinate. buvau atsidarius viena stiklainiuka praeita savaite, nu net nustebau koks puikus skonis. o grynai is eksperimeto dariau, nes jau neturejau ka daryti daugiau. kitais metais sakiau butinai dar pasisodinsiu moliugu ir kartu su agurkais  marinuosiu...

Mama.lt

Mama.lt

2009-10-01 23:07

O gera minti davei, reikes ir man dar kaip agurkus pasidaryt, nes jau nezinau, kaip reikes man tuos 8 galiunus sutvarkyt.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2009-10-07 09:38

darysiu,marinuosiu kopustus,gal kas naujoviu kokiu pasiulit galit,aciu

Verdam žiemai mišraines-2

1

Viršun ^ | Forumas > Virtuvė > Gaminimas > Verdam žiemai mišraines-2

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
Ugnius