Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Kraujo grupės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-04-02 22:41

mano -4,vyro+2, turim dvi mergaites,sveikas,linksmas vienai 16metu,kitai greit bus 2metukai

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2010-04-02 22:49

mano-1,vyro+1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 86

2010-04-02 22:58

Mano -1, manojo +4, turim mergytę :D

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-04-02 23:22

sveikos mano -2 vyro  +1  turim 3 sveikus vaikucius

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 33

2010-04-26 21:16

Sveikutės,
Pas mane taip pat minusinė kraujo grupė. Gydytojai ramino, kad jei nebūtą persileidimų, abortų ir tai yra pirmas vaikas, tai dažniausiai viskas būna tvarkoje. Besilaukiant antro vaikelio ar po įvairių komplikacijų atidžiau žiūri į minusines neštukes, kad nepradėtų gamintis antikūniai. Kadangi laukiuosi pirmagimio, tai nelabai suku galvą dėl to.
Mano mama taip pat rezus minus. Turi dukrą ir sūnų. Tad manau, kad ne rezusas apsprendžia vaiko lytį.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-04-27 08:58

gretule 2009 09 26    

Na pas mane antra rezus minus, pas vyra antra rezus plius. :) Tai man ir tyrimus del antikiuniu dare ir vaistus leido tiek su pirmu nestumu tiek ir dabar. :) Na nezinau kaip cia tos kraujo grupes ytakoja lyti, kazkodel manau kad tai tikra nesamone, nes as turiu dukra, na tik nezinau ka nesioju dabar, mano mamos tokia pat kraujo grupe kaip ir mano, o turi dvi dukras. :) Tik va man po gimdyme neleido jokiu vaistu. O kas del geltos,tai mano dukryte labai lengvai ja persirgo. O jos kraujo grupe kaip ir mano, nezinau ar turi ytakos kraujo grupe visam sitam. :)

na pas mane taip pat kaip ir gretulei, man daro kiekvieną mėnesį kraujo tyrimus, septintam mėnesį suleidžia antikūnius bent jau su pirmu nėštumu, ir po gimdymo suleidžia, dukra turėjo lengva geltos formą bet kiek žinau beveik visi ja perserga gimę, dabar laukiuosi antro - nežiniuko

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 6

2010-05-26 17:43

ir mano grupe minusine  o vyro pliusine turim mes dukryte .geltos jai aciu dievui nebuvo kaigime.dabar laukiuos antro vaikelio antikuniu dar nebuvo rade tikiosi ir neras

2

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Deividas