Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštukių kampelis > Kraujo grupės

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-23 08:05

Sveikutes.Nezinau ar tokia temele jau buvo cia ar ne, bet paklausiu.Labai daug diskusiju yra del MINUSINES KRAUJO GRUPES ypac moteru.As pati esu su -1kraujo grupe.Man turi tirti antikunius ir leisti vaistukus, kad mazius gimtu su gera krauji grupe.Po gimdymo taipogi leidzia tuos vaistus.Dar...esu skaiciusi, jog tos kurios gturi minusine, dauguma gimdo berniukus, arba ivyksta persileidimai ir buna, kad ne vienas.Mano sis nestumas taip pat trecias, o per antra ivyko savaiminis persileidimas.Yra nuomoniu, kad mano organizmas nepajegus isnesioti mergaites.Nesakau, yra kas su minusine turi mergaites, bet va kiek man teko girdeti, dometis, dauguma tokiom grupem turi berniukus.K mamytes jus galvojat?Gal turit pavyzdziu, o gal pacios su tuom susidurete?

2009-09-23 08:07

Pati turiu pirma sunu ir dabar laukiames sunaus

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-09-23 08:12

sveika,mano  kraujo grupė-tokia pat kaip tavo-pirma minusinė.ir ką-turiu tris mergaites...taip,dėl antikūnių tira kraują dažniau,negu pliusinei kraujo grupei.man su trečiąja rado antikūnių,tai suleido antiglobulino po gimdymo,atrodo..

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-09-23 08:21

na mano irgi munusinė kraujo grupė, bet niekas jokių tyrimų dėl anrikūnių nedarė, nieko neleido, nors turiu jau dvi merginas. čia dar viskas priklauso ir nuo vyro kraujo grupės. vadinasi tavo vyro yra pliusinė kraujo grupė, tuomet sako būna tas pjovimasis kraujo. o maniškio kaip ir mano minusinė tai daktarai sako gerai čia jūs vienas kitą susiradot. kai abu minusai yra gerai.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-09-23 08:36

taip,vyro kraujo grupė irgi pirma,tik pliusinė.

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-23 09:00

mano pirma pliusine ir vyro tokia pat, tai mums jokiu tyrimu papildomu nedare, mergytes kraujo grupe ir tokia pat... taciau kai laukiausi gydytoja minejo, kad kai kuriais atvejais del skirtingu k g buna apsigimimu ir kitokiu bedu, mano pusbrolis del tos priezasties net vaziavo y genetikos centra abudu su zmona tyresi...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-23 09:05

Kai gulejau pagidzius maziuka savo kartu su manim gulejo moteris ir su minusine grupe, tai ji pagimde antra mergaite ir sake tik svajonese berniukas.Nezinau ar ir kitiem taip buna bet jos mergytems labai stipri gelta pasireiskusi del siu grupiu nesutapimo buvo.

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-09-23 09:51

na mano pirmagimei irgi buvo labai stipri gerlta, be tmums aiškino kad viskas su kraujo grupėm gerai. paskui man išaiškino, kad kai trūksta pienelio būna didelė gelta, nes per mažai dirba tuomet vaiko organizmas. tai su antra jau žinojau ,kad taip gali būti tai dieną kaip įmanydama pati maitindavau, o naktį dar ir mišinio duodavau. paskui ir iš vis liko tik mišinis, nes merginai net svoris neaugo jasu pirmom dienom.

Paskutinį kartą redagavo: zydroji (2009-09-23 09:53)

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-09-23 09:53

O pas ta moteris pieno kalnas, mergaite i ta soliariuma gulde ir tai labai jau sunkiai jai su ta gelta buvo.

2009-09-23 17:18

Teip teip, mano vyro 4+ Nu va, kazkas turi tris mergaites.Tiesa, dar esu skaicius, kad minusinukem daznai tos pacios lyties vaikiukai gimsta.Istikro sudetingas dalykas ta kraujo grupe, ir kaip yra is tiesu, neaisku...

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-09-23 18:14

pas mano drauge panasi situacija su kraujo grupe,tai ji pirma berniuka pasigimde,o antra mergaite ishneshiojo,nors antram neshtume buvo dvyniai,bet ishneshiojo tik viena,antras mire dar labai mazytis budamas,tai daktarai kai pasake jai buvo lengvas shokas,mano nuomone galejo ir nesakyti tokiu dalyku,tuo labiau kad ji nezinojo per visa neshtuma

2009-09-24 07:52

Nu jo, jei visa nestuma nezinojo, jog laukiasi dviniu, o  visada mane, kad vieno, tai gale ir nesakyt, bet matyt daktarai negali nesakyt, matyt jie privalo

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-25 21:45

musu su vyru abieju pirmos + grupes,ir vaiku tokios pat.o tai,kad jei minusine kraujo grupe,tai dazniausiai gimsta berniukai,tai manau paistalai.

2009-09-25 22:08

As su vyru abu esam 4+ grupes,o maziuko kokia net nezinau nes netyrem.

2009-09-25 22:18

Doriuks 2009 09 25    

As su vyru abu esam 4+ grupes,o maziuko kokia net nezinau nes netyrem.

as ir netyriau specialiai.bet kai gime,taigi ligoninej atlieka visus kraujo tyrimus,tai prie to pacio ir grupe nustate.pasidomek,turetu jusu butu poliklinikos korteleje.

2009-09-26 08:58

Reiks vaivorykste pasiklausti kazkaip man idomu.Is vis mano seimoj idomiai visi keturi t.y. mam,tete ir brolis ir as ir visi skirtingu grupiu.

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 1416

2009-09-26 12:02

Na pas mane antra rezus minus, pas vyra antra rezus plius. :) Tai man ir tyrimus del antikiuniu dare ir vaistus leido tiek su pirmu nestumu tiek ir dabar. :) Na nezinau kaip cia tos kraujo grupes ytakoja lyti, kazkodel manau kad tai tikra nesamone, nes as turiu dukra, na tik nezinau ka nesioju dabar, mano mamos tokia pat kraujo grupe kaip ir mano, o turi dvi dukras. :) Tik va man po gimdyme neleido jokiu vaistu. O kas del geltos,tai mano dukryte labai lengvai ja persirgo. O jos kraujo grupe kaip ir mano, nezinau ar turi ytakos kraujo grupe visam sitam. :)

2009-09-26 14:08

visi beveik naujagimiai perserga gelta.vieni stipriau,kiti silpniau.tad nemanau,kad cia vel nuo kraujo grupes priklauso.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 608

2009-09-26 23:30

Kraujo grupės

mano - ,mano vyro ir sunaus + .man po sunaus gimimo suleido vaistus ,kad antram leliui kai lauksiuos nebutu jokiu antikuniu.dabar laukiuosi antra kart mano dakatare kas menesy man israso darytis kraujo tyrimus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 21

2010-04-02 22:34

mano kraujo grupe 3+, o draugo 3-

1

Šiandien gimtadienius švenčia (152)
Greta