Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Situacijų konkursas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-09-22 10:34

Skelbiam naują šviežutėlį, kvepiantį knygomis konkursą

Leidykla "Vaga" rūpinasi visomis mamytėmis ir augančiais jų stebuklais, todėl galite išsirinkti ne vieną gerą knygą, kaip auginti ir auklėti vaikus dar nuo pilvelio

O Mama.lt siūlo jums išlošti šias knygas. Konkurso sąlygos:

Sukuriama situacija, kurią mamos ir tėčiai savo patarimais padeda išspręsti Mama.lt forume.

Situaciją gali inicijuoti ir Mama.lt nariai: jų sukurta tema bus priskirta konkursui, o pats narys gaus Mama.lt įsteigtą prizą.

Pradžios ir pabaigos laikas bus skelbiamas su konkrečia situacija.

Knyga atitenka Mama.lt nariui, kuris pasiūlys originaliausią problemos sprendimo būdą.

Akcijos pabaiga bus paskelbta atskiru pranešimu.

Pakrapštom galvytes ir dalyvaujam? :)

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-09-22 11:00

Pirmoji situacija apie krentančius kaip lapai rudenį vaikus prekybos centruose ar kitose viešose vietose.

Visi galime pasakyti, kad vaikai neišauklėti arba pamokslauti apie tai, kad vaikai nekristų. Bet vaikas nukrito, trypia kojomis, riečia "katino" nugarą. Ką daryti tada, čia ir dabar?

Prisiminkite, kad vaikų mušti negalima :D

Jūsų atsakymų laukiame šioje temoje   iki 10.05

Originaliausio atsakymo autoriui atiteks knyga "Kaip kalbėti su vaikais, kad jie klausytų ir kaip klausyti, kad vaikai kalbėtų"?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-27 12:14

konkursas labai ydomus sis... tik klausimelis toks del pateiktos situacijos komentavimo. cia reikia pateikta situacija pakomentuoti kaip elgtis, kaip spresti problema? ar papasakoti savaja? nes jauciu, kad vel ne taip busiu ka supratus o gal cia galimi abu budai? sava patirtimi remiantis patarti, kokie galimi sprendimo budai?

2009-09-29 17:43

Pateikti-pasiūlyti savo sprendimo būdą. Aišku, galima pasiūlyti ir tokį būdą, kuris jau buvo naudotas praktikoje ir tikrai veikia :)

Taigi, abejais atvejais neprašausi pro šalį

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2009-10-03 13:14

Taip,sis oziuku pasispardymas ne itin malonus.teko nekarta matyti viesose vietose besispardancius klykiancius isteriskai vaikus.na mano vyresnele nors ir parekaudavo,bet ant zemes nekrisdavo,o jei kada ir atsisesdavo,tai sakydavau "pailsek jei pavargai" arba nekreipdavau demesio.idomu kaip bus su mazaja,kuriai jau 10men ir manau teks pasipykt su ja nemazai...man tokia isterija mama viena kart ir visiems laikams su rykstele isgyde.drastika,bet padejo

2009-10-05 09:53

Ką gi, ką gi -  pasiūlymų ir diskusijų įdomių sulaukėme :)

Norėčiau apdovanoti zydriux - ne tik už įdomų ir netradicinį sprendimą, bet ir už tai, kad jis buvo panaudotas praktikoje Pripažinkite, kad ne visi iš mūsų ryžtųsi tokiam žingsniui:

zydriux

Na merginos, nors aš iš jau senokai tokių problemų nebeturiu mano "maištininkei" jau 15 metukų, bet vargelio tai gražaus turėjau kai jai buvo 3 metai. Dabar juokinga prisiminti, bet tada... tai buvo tikras siaubas. Beveik kiekvienas apsipirkimas baigdavosi kritimu ant žemes, mėlynavimu, ašarojimu, spiegimu ir t.t. Išbandėm viską, gražų prašymą liautis, ignoravimą, nešimą iš parduotuvės po pažastim, gąsdinimus, net papurtymą. Viska veltui, iki kito nuėjimo apsipirkti.

Viskas baigėsi labai netikėtai, pasinaudojau kažkur skaityta mintimi ir viena gražią dieną, vienoje drabužių parduotuvėje (tada reikėjo raudonos rankinės) mano merginai kritus ant žemės, tikrai neturėjau ką daryti, KRITAU IR AŠ !!! JI RĖKIA IR AŠ KARTU, JI NUTYLA IR AŠ NUTYLU. Du kartus dar pasitikrino mergina ar čia iš tikrųjų taip viska yra, atsikėlė, padėjo man atsikelti ir pasiūlė:

- Einam pirkti duonos !!!

Tai buvo mūsų paskutinis kartas. Nežinau, kaip ten mes abi tada atrodėm toje parduotuvėje, žmonių nebuvo labai daug.

2009-10-05 10:16

Štai ir kita situacija, ypač aktuali dabar, kai vaikai vėl pradeda keliauti į mokyklą.

Aš esu kvailys! Kaip išties paguosti vaiką?

Akcija trunka iki 10.19, o nugalėtojui atitenka knyga "Laimingas vaikas".

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-05 19:13

sveikinu zydriux, na va o s sakiau kad sita situacija ir toks sprendimo budas nesamone :) klydau atsiprasau... pasirodo ir taip galima susitvarkyti su vaiko oziuku...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-06 14:39

zydriux sveinu šaunuolė, tikrai ne kiekviena ir manau nei kas antra negalėtu išspresti taip problemos

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-10-06 22:55

Zydriux sveikinu man patiko tavo problemos sprendimas ir tikiu kad tokiu būdu buvo padėtas taškas kritimam, o tappt manau ir didiesiems ožiukam.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2009-10-13 14:30

Aciukas merginos uz sveikinimus, gal tas mano auklejimo budas buvo siek tiek sokiruojantis, bet pries tai buvau isbandziusi viska ir graziai sneketis ir nelabai graziai ir nesiau is parduotuves ir bariau... ir t.t. As tik papasakojau kaip mums buvo nutike. Dabar man paciai keistai ir juokingai atrodo, o tada buvo nejuokinga. Dar karteli aciu uz sveikinimus

2009-10-19 11:26

Kas gi kvailas, o kas gi ne kvailas Sunkus šįkart klausimas iškilo.

Knygą dovanojame gintareip, kuri pateikė štai tokį problemos sprendimo būdą:

Nesvetimas jausmas. Sia situacija as esu ir pati isgyvenusi.Turejau vidurineje mokykloje tokia mokytoja,kuri iskviesdavo mane prie lentos ir vidury uzdavinio sprendimo pradedavo rekti:"vajezau,jezau marija koks mano likimas mokyti debilus,dirbu su desimtokais o ju protas prastesnis uz pirmoko.Kaip tave sventa zeme nesioja?kas tave mokino taip uzdavinius spresti ir t.t". ...veliau didele pauze... ir jau tokie zodziai:"atsiprasau,gerai...spresk toliau"...zinoma sprendimu jau nebudavo,tik asaros ir ....trejetas {buvo penkiabale vertinimo sistema,,)nes jau tikrai tapau "kvaila" ir nesugebedavau pabaigti.... pasipasakojau mamai, ji reagavo paprastai.Ji mane pagyre,kad nors iki rekimo mokejau uzdavini isspresti,ji pasake,kad mes visi klystame,net ir mokytojai. Pasiule kita syki,kai mokytoja reks neverkti, o sypsotis ir jei gausiu dvejeta nesinervinti,nes as jau isitikinusi,kad ir mokytojai klysta, o as ir einu i mokykla,kad mokytis ir normalu,kad kazko nemoku ir jei buciau jau viska ismokusi,man nereiktu jau mokytis.....Kita karta as jau prie lentos jauciausi drasiai,nebijojau gauti dvejeta ar trejeta,zinojau,kad mama mane moraliai palaiko,sprendziau su sypsena ir isivaizdavau situacija,kaip mokytoja "klysta".Kai mokytoja pradejo rekti, as sprendziau uzdavini iki galo, isivaizdavau,kad jos nera.Kai manes paklause:"koks durnius mane ismokino sitaip spresti?", as bandziau nereaguoti ir kuo greiciau viska pabaigti...vis bandziau prisiminti mamos fraze:"net ir mokytojai klysta, o mokiniai tam ir eina i mokykla,kad mokytusi".Pabaigiau,sypsojausi....mokytoja daugiau prie lentos manes nekviete,jei kviesdavo,nesizarste jau jokiais komentarais...nebuvau nei "protinga",nei "debile".gaudavau blogiausiu atveju ketvertus....Manau,kad sioje situacijoje buvo svarbiausias mamos ir dukros rysys,ju pasikalbejimas,padrasinimas ir tuo paciu buvo ir problema isspresta.Jei ji butu buvusi nesprendziama,tai galbut as nebuciau tuo, kuo esu.Turbut netureciau pasitikejimo ir tikejimo savimi,savo jegomis.Nebijau dabar pralaimeti,man ramu,nes "net mokytojai klysta"...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-19 11:29

Sveikinam gintarep saunuole

2009-10-19 12:04

Dar vieną situaciją mūsų konkurse - šįkart pakalbėkime apie mus. Juk ne visada mes esame idealūs tėvai, o  vieną dieną imam ir su-si-mau-nam...

2009-10-19 12:06

Akciją trunka iki 11.03, o originaliausio atsakymo autorius gauna knygą "Laimingas vaikas".

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-19 13:23

gintarep sveikinimai nuoširdžiausi, šaunuolė, sėkmės

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-10-19 19:41

Aciu,aciu!!! Oi,kaip miela! Nesitikejau....labai,labai esu laiminga! Aciu Giedrei, aciu Jums Mamytes, uz sveikinimus.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 155

2009-10-19 19:45

Tik dabar perskaiciau koks prizas...jis nuostabus! oi,man labai,labai vertingas, nuostabus bus pagalbininkas auklejant mano mergyte.Suuuuuuper! Aciukas dar sykeli!!!!

2009-11-03 08:57

Doriukai... Sugraudintum bet kurią širdį:

"Karstas mamos bucinys, atsiprasymas ir platus kaip vandenynas mamos glebys viskas ko reikia vaikui. Visus ledus pralauzia mamos sypsena.Todel mama turi nueiti pas savo nusivylusia dukryte ja karstai pabuciuoti, apkabinti ir atsiprasyti, paklausti kas ja kankina, o pries miega papsakoti pasaka apie princese, kuri turejo nuostabia mama, kuria galejo pasitiketi lygiai taip pat kaip ir ji gali pasitiketi savo mama, kad ir kas nutiktu."

Knygutė iškeliauja pas Doriuks

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-11-03 09:00

Sveikinu,DORIUK

1

Viršun ^ | Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt akcijos > Situacijų konkursas su VAGA

Šiandien gimtadienius švenčia (150)
Gintė