Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pilvo ir strėnų...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 12   Diskusijose pasisake: 44

2009-07-14 14:04

sveikos.esu nescia 5sav,vakar  prasidejo desiniam pilvo sone skausmai,siand maudzia strenas,skausmas nestiprus bet vistiek nerima varantis.ar buvo tai kam?kraujo nera iskyros nepasikeitusios.

aciu  visom uz atsakymus

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-14 14:09

gal tu geriau nubėk pas daktarę kad nebūtų gresenčiompersileidimo nes kažkaip panašu... nebent pervargai ar sustyresavai. gal per sunkiai ką kėlei.

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-07-14 14:18

bet tas skausmas nepavadinsi net skausmu,toks maudimas tik.o tai gresiancio kokie simptomai?

as vakar tvarkiausi namus,tai gal dar ir tas itakos dave.

o labai greitai  papult pas gydytoja negaliu nes gyvenu londone,

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2009-07-14 14:21

nenoriu gazdinti bet as po namu tvarkymo nestumo metu i ligonine patekau su gresianciu, tokiam mazam laike reikia labai atsargiai, nepersitempt nepervargt

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

2009-07-14 14:30

nu kaip tvarkiausi atrodo nieko sunkaus nekeliau,bet neaisku nuo ko,

o tau pasirode kraujo ar tu vaziavai i ligonine kad skaydejo?o skausmas stiprus buvo?

Sukurtos temos: 27   Diskusijose pasisake: 2191

2009-07-14 14:35

žinok jeigu neštumo metu jauti nors kažkokį skausmą pilve strėnuose tuoj pat turi lėkti iki daktarės ir diržą nešiot reikia jeigu tiek daug judi kad prilaikytų, bet palauk ne tau diržas dar per anksti...

http://magijagyvenime.edicypages.com/lt

http://fejoselfai.blogspot.com/

2009-07-14 14:41

tai galvoji kad tikrai gali but gresiantis?nesvarbu kad iskyros normalios?as dar vienam forume skaiciau kad gali temptis gimdos raisciai ir del to gali skaudet.jau esu masimetus ir isigandus

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-07-14 14:44

Iš vienos pusės maudimas yra natūralus procesas: susitraukinėja gimda, retėja kaulai ir tempiasi raumenys.

Bet būk atidi... Nes maudimas yra ir gresiančio persileidimo požymis. Jei šiandien jausies vis blogiau - skubėk į ligoninę. Jei vakare jausies normaliai - vadinasi, tai tik pervargimas ir fiziologiniai pokyčiai.

Vienu žodžiu, stebėk save ir neleisk sau pervargti.

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

2009-07-14 14:52

vakar taip pat buvo kad vakare praejo maudimas bet siand vel,tik jau strenas maudzia,siand visa diena gulineju ziuresiu kaip bus vakare jei nepraeis tada skubesiu i priimamaji.

2009-07-14 14:55

Na parašyk vis, kaip tau sekasi

2009-07-14 14:58

tikiuosi kad viskas bus gerai.

as anksciau gerdavau ramuneliu arbata o dabar perskaiciau kad ji gali sukelti gimdos susitraukinejima.ar nebusiu prisigerus jau savo arbatos megstamos,bet gal nieko tokio.daug kas sako kad nereikai sunerimti kol nera jokiu pakitimu,pvz kraujo ar kokiu iskyru.

2009-07-14 15:07

Nuo ramnunėlių neturėtų... Bet šiaip su žolelėmis būk labai atsargi.

Kaip ir sakiau - stebėk save :)

2009-07-14 15:10

dbar apsiziurejau save iskyros svarios be jokiu priemaisu su karuju ar dar kuo nors.ir kada vaikstau nejauciu jokio maudimo,ir kada guliu ant pilvo taip pat,tai manau jei jau butu persileidimo pavojus skaudetu bet kaad ir bet kokai poza,bet aisku nereikai nuleisti ranku ir ziuresiu kas bus.jei ka keliausiu,,,,,,,,bet is visos sirdies tikiuosi kad to neprireiks

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 78

2009-07-14 17:03

kai laukiausi mazelio per daug pavaiksciojau (buvo 8 sav.) kita diena maudimas buvo pilvo apacioje (kaip pries mm) ir labai mazai rudos isskyros nulekiau pas savo ginekologe si net nebeziurejus dave siuntima i ligonine. Ligoninej paziurejo echo, sirdute plaka, isskyros ne tokiops jau ir purvinos, pasake: kai prasides kraujavimas stiprus atlek "dabaigsim" na aisku man asaru pakalne pirma laiko. As vel pas savo ginekologe ta atleidima nuo darbo ir sako buk kaip paparas kiausinis nevaiksciok daug, tik gulek daugiausiai. Na taip pragulejau keturias savaites ir dar nenorejo paleist bet jau sakau darbas sedimas uzteks ir sveikata jau leido. Bent jau pas mus lietuvoj ankstyvo nestumo nesaugo, o kaip anglijoj nezinau. Bet esme dabar ta kad geriau pasisaugot( as tenuejau pora km pasivaiksciodama ir keturios savaites lovos rezimo gavau)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-07-14 21:55

As manau,kad pas mus kaip tik saugo,tuoj guldo i ligonine,stebi.O daugelyje saliu,yra manoma,jei vyksta persileidimas,tai normalu,gamta pati viska  sutvarko.Kai as atvykau su gresianciu,dar gavau barti,kam laukiau ryto,o neatvaziavau nakti,kai tik prasidejo kraujavimas.

2009-07-15 11:27

zinokit as irgi girdejau kad anglijoj nesaugo ankstyvo nestumo,nes pagal juos dar neverta,man toks pyktis ima,juk 6sav jau sirdele plaka kaip gali nesaugoti.

as irgi vakar visa diena pragulejau ir skausmai aprimo,siand ryte pajutau sioki toki maudima bet kada gryzau po tuoleto viskas dingo,dabar ramu nieko nemaudzia viskas gerai.

ir dar mergytes norejua paklausti ar jum ankstyvame nestumo laikotarpyje pusdavo pilva?nes vakar pas mane jis gurguliavo kaip reikia,

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 50

2009-07-16 09:13

Man nuo pat nestumo pradzios maude strenas,kuo labiau pilviukas augo,tuo daugiau strenas skaudejo,likus menesiui iki dekretiniu ginekologas an biletenio liepe eit,stengiausi daugiau gulet,na kiekvienai savaip.o kad pilvas burbuliuoja tai labai normalu,man burbuliuodavo tai buvo zenklas kad reikia pavalgyt,o del anglijos tai mano pussesere ten gimde,vos nenumire,baisu kaip paklausau ka ten daktarai isdarineja

Sekmes tau

2009-07-16 13:15

tai vadinasi ir man taip,jei gimjda dideja todel ir jauciamas tas maudimas ar tempimas,o del viduriu putimo tai gal yr akokiu nors priemoniu kad apmazint?nes labai nepatogiai jauciuosi,o kada sulaikai paskui labai pilva raizo,vel negerai.

o gal kuri zinot kokias arbatas galima gert nestumo metu?

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 113

2009-07-16 13:19

zinoma, pirmiausia reiketu eiti pas daktara, bet man buvo tas ptas ir kai buvau pas daktare man pasake, jei nera jokiu kraujavimu ir panasei vadinasi tai normalu, tiesiog del didejancios gimdos tempiasi raisciai apkraunama nugara ir plius dar gali spausti pavyzdziui inksto latakelius, tuomet maudzia strenas ir panasei, ejau darytis exo ir daktare sake viskas gerai tiesiog augantis vaikutis spaudzia viska ir tiek, tai va, bet del sventos ramybes nueik pas daktara :)

http://zivile1984.blogas.lt/

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 32

2009-09-11 10:42

Man 38 sav. jau neuzilgo vazuoti gimdyti nuo vakar vakaro pilva prsadejo tempti i apacia ir ir sonas biski paskauda nebezinau net ka galvoti  

1

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Nėštumas > Pilvo ir strėnų skausmai

Šiandien gimtadienius švenčia (142)
Elzė