Forumas > Mama.lt naujienos > Konkursai ir Mama.lt... > Fotokonkursas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-10-21 19:03

tetuks 2009 10 21    

Perziurejau foto bet nera uz ka balsuoti, negi nebuvo grazesniu vos keletas kurios dar sio to vertos.

ar jūs susikūrėt savo id , kad pasakyti vien "nėra už ką balsuoti" pagirtina, na pasirodo yra dėmesio vertų, jei jau laiką gaištate  vien rašydamas 

JUOKAUJU jei rimtai tai rimtai, na kiekviename konkurse pasakysiu tas pats, pasipila negražios, nieko gero ir t.t. Bet svarbios ir tokios nuomonės kaip jūsų, na šiame konkurse neturite už ką balsuoti, gal kitame turėsite  nebūkite žmonės tokie pesimistai, na ne viskas rožėmis klota , vieniems gal iš viso negražios ir t.t. o va kitiems gal atbulai

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-10-21 19:27

As manyciau reikia nekreipti demesio, ne visos pacios paciausios bet yra kurios tikrai mano akimis grazios foto.

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-10-21 21:20

Visos ir negali būti gražios,o iš šių atrinktų  vis tiek rasite labiausiai  patinkančią

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2009-10-22 00:28

Tai aišku, kad rasime, bet norisi rasti TĄ pačią pačią... Aš dar apie tą patį. Tobulybė priklauso mūsų susikurtam idėjų pasauliui. Nėra dalyko, kurį galėtume pavadinti tobulu, nes visą laiką yra ką tobulinti. Tobulybė skatina žmogų siekti geriausių rezultatų įvairiose gyvenimo srityse. Pripažinkime trūkumus ir priimkime kritiką. Geri rezultatai pasiekiami ne per vieną dieną, tad nereikia sustoti ties tokia mintimi kaip „koks skirtumas“, ar „viskas čia labai gerai“. Suprantu, kad bus dar daug konkursų, tačiau jei organizuojamas foto konkursas, tai gal vertėtų į komisiją pasikviesti kokį prof. fotografą, kuris padėtų atrinkti nuotraukas galutiniam rezultatui. Kažkaip šis konkursas man pasirodė primityvus. (šiek tiek patikslinsiu. Aš čia diskutuoju ne todėl, kad mano nuotrauka neatrinkta, aš noriu pasakyti, kad kai kurios atrinktos nuotraukos nelabai atitinka taisyklių reikalavimo. O jau dėl nuotraukų „kokybės“, tiesiog nesakysiu „meniškumo“, tai nėra ką ir diskutuot...).

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-10-22 07:59

Tai,kas gražu vienam,nėra gražu kitam.Gerbiu išsakytą nuomonę.Sėkmės

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-10-22 08:57

Atsiprašau - pasikarščiavau Kartais užeina ciniškos nuotaikos ir, deja, pirštai barškindami per klaviatūrą joms padeda.

Daug kas kalbate apie meniškas nuotraukas ir pan. Primenu, kad čia ne fotomenininkų konkursas ir komisijoje taip pat nedalyvauja fotomenininkų atrinkti žmonės.

Taip, buvo išties gražių nuotraukų ir nesakau, kad buvo lengva atrinkti. Paprasčiausiai, jei būtume rinkę vien tik ošiančią jūrą ir vien tik gražius akmenėlius - jums patiems būtų išrinkti patį gražiausią akmenėlį.

Atsižvelgėm į tai, kad nuotraukos būtų skirtingos: įdomios pozos, gera nuotaika, veiksmas, gera idėja ir pan.

Gal dabar aiškiau darosi?

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-22 23:38

Ir aš jau balsą atidaviau :) visai pamiršus buvau apie šį konkursą Man visos gražios nuotraukytės

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2009-10-23 19:37

Nors aš pati nedalyvavau, bet vakarais gėrėdavausi kitų nuotraukomis. Tikrai man trupučiuką skaudu, kad nėra man labiausiai patikusių. bet esu nusižiūrėjusi vieną, už kurią pabalsuose pačią paskutinę akimirką - kad ,,priešai'' apsižiūrėję neprimuštų... Jei reikės, paprašysiu pažystamų, kurie irgi čia lankosi, kad pabalsuotų. Man pačiai būtų malonu žinoti kad aš, viai nepažįstamas žmogus, tarkim supraibiau 3 balsus ir žmogui ,,išmušiau'' dovanėlę.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 1652

2009-10-25 23:19

Balsiukus atdaviau ir as,uz labiausiai patikusias.Buvo keletas nuotrauku,kurios nepatiko,bet del skonio nesigincijama

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 88

2009-10-26 10:06

balsa atidaviau ir as :) bet tikrai buvo ir grazesniu foto........... 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2009-10-27 12:54

kaip smagu, kad teciai tiesmuki ir atviri :) buvo graizu nuotrauku ir nereikia vynioti i vata: "viso nuotraukeles labai grazios" arba "ka komisija atrinko uz ta ir balsuokim". Teisingai sako meskartu, ne graziausia suknele renkam ar veido israiska. Jie jaus skelbiamas konkursas, tai kartele turetu buti kilsteleta auksciau vidutinybes lygio. Kitaip kaip islavinsime savo estenini skoni ir pan.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1355

2009-10-27 17:43

Atrodo pasaulyje nieko naujo, viskas negražu, viskas negerai. Bet nejau niekad nepabosta?  Atidaviau balsiuką

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 29

2009-10-28 11:22

Giedre 2009 10 22    

Daug kas kalbate apie meniškas nuotraukas ir pan. Primenu, kad čia ne fotomenininkų konkursas ir komisijoje taip pat nedalyvauja fotomenininkų atrinkti žmonės.

Vadinas, kadangi iš atrinktų fotografijų man patinkanti yra fotomeninikės, tai balselio kaip ir neduot... ???

Ech, kaip norėtųs balsą atiduot vienai foto, kuri liko ten, kažkur anapus Super momentas pagautas.

Lengviau gauti nuodėmių atleidimą, nei leidimą...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-10-28 23:13

Giedre 2009 10 05    

Ai neimkit į galvą jūs dėl to kiekio ;)

Gi mūsų čia problemikė bus atrinkti pačias pačiausias. Pažadu - pasistengsime

bet jau man tai ''pilnos kelnės''.. manoji i 20 pateko visiškai nesitikėjau..tai pats geriausia prizas..

Sukurtos temos: 161   Diskusijose pasisake: 2751

2009-10-29 09:54

Nors vienas geras komentaras :D

Kaip įsikelti nuotrauką ir kiti klausimai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6

2009-10-31 21:15

irmoshke 2009 10 28    

bet jau man tai ''pilnos kelnės''.. manoji i 20 pateko visiškai nesitikėjau..tai pats geriausia prizas..

Į dešimtuką ???????????

Ačiūūūūūūū... !!!!!!!!!!!

7

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Brigita