Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > nuo ko temperatura?

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 225

2009-09-09 07:55

mano dukrytei 6 men. vakar staiga pakilo temperatura 38,2. susiskambinau su gydytoja,liepe atvaziuot... dantuku pozymiu nematyt, paklause plautukus viskas gerai, nekosti nesloguoja gerklyte grazi... nieko nerado... visa nakti prasikankino su temp. numusu vel pakyla... ir nuo ko galetu buti? jei daktare  net nerado priezasties... as dar galvoju,kad nuo uzkietejusiu viduriuku... isdaryt isdaro bet sunkei... kietokai... pries 2 savaites pradejom gert karves pienuka,pradzioj viskas buvo gerai...sakau gal jai is vidaus ten degina ismatas kuriu neisdaro ir del to ta temeratura?laukiu jusu nuomoniu.. aciu

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2009-09-09 08:04

Daug tokio amziaus vaikuciu serga virusine liga - tridiene karstine, T laikosi vidutiniskai 3 dienas (gali iki 7 d.), po to vaika isberia rausvomis demelemis. Kita karsciavimo priezastis gali buti slapimo taku infekcija, todel butina padaryti slapimo tyrima.

2009-09-09 08:08

nedare mums to slapimo tyrimo... liepe pasirodyt penktadieni, paprasysiu kad padarytu.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-09 09:16

Tu zinok viktute mums buvom taip pavasari tris dienas bet 39-40 laikes be jokios priezasties, kaip pakilo paskui taip ir nukrito. Bet atsargumo reikia aisku imtis juk ir kraujo tyrimas gali parodyti kad yra koks uzdegimas.

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2127

2009-09-09 10:29

mano vienam berniukiui ir taip buvo,nei iš šio pakildavo aukšta temperatūra,po 3dienu jau nebūdavo

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-09-09 10:35

aha ir mums irgi taip buvo, kai maziuke buvo.Ta tridiene karstlige, o paskui isbere.Tai ji tokia nusilpus buvo, iskamuota to karscio, net lasine teko lasint per galvyte.Baisu

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-09 10:47

na mums su didziuoju tiks atvejis buvo, kai jam buvo tik 5savaites...

buvo virusinis plauciu uzdegimas, po to persimete i slapimo takus....

is pradziu nebuvo jokiu pozymiu tik nenumusama temperatura, uzdegimus parode rentgeno nuotrauka  ir slapimo tyrymas...

as dabar jau visada primygtinai prasau kad darytu ir kraujo ir slapumo tyrimus....

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 272

2009-09-09 11:29

Labu mamytes.Mano sunui buvo du kartus temp.pakilus nei is niekur.Karta tai buvo kokiu 4men.tai buvo vasara ir kai ji visa isbere, o kita karta 6men,taciau to priezastis buvo dantukai.Zinoma slapimo ir kraujo tyrimai reikalingi, temp.seips sau nesukyla tokia auksta.Sekmes

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-09-09 11:42

milenai jau 2k taipo buvo... pirma karta 5men ir va neseniai... nakti sukarciuoja diena dar laikosi, o va jau kita nakti jau jos nera. tai nesuprasi nuo ko cia taip... 

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 239

2009-09-09 11:44

viktute 2009 09 09    

mano dukrytei 6 men. vakar staiga pakilo temperatura 38,2. susiskambinau su gydytoja,liepe atvaziuot... dantuku pozymiu nematyt, paklause plautukus viskas gerai, nekosti nesloguoja gerklyte grazi... nieko nerado... visa nakti prasikankino su temp. numusu vel pakyla... ir nuo ko galetu buti? jei daktare  net nerado priezasties... as dar galvoju,kad nuo uzkietejusiu viduriuku... isdaryt isdaro bet sunkei... kietokai... pries 2 savaites pradejom gert karves pienuka,pradzioj viskas buvo gerai...sakau gal jai is vidaus ten degina ismatas kuriu neisdaro ir del to ta temeratura?laukiu jusu nuomoniu.. aciu

Labukas mums praeitą savaitę staiga irgi sukilo temperatūra tik aukštesnė 39,5. Gerklytė taip pat buvo neparaudusi, plaučiukuose ir viskas gerai, bet kai gydytoja padarė kraujo tyrimą, paaiškėjo, kad kažkokia bakterija. Taip mus pasiuntė į ligoninę, padarius visus tyrimus nuststė šlapimo takų infekciją, daktarė sakė, kad mergaitėms taip būna. Teko beveik savaitę pragulėti ligoninėje, bet viskas dabar gerai mes jau sveikos

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-09 11:44

kaip sunku kai tie mažuliukai serga ir dar neaišku nuo ko aš tai laukiu nesulaukiu kada pradės kalbėti ir pasakys ką jiems skauda(mama optimistė)

2009-09-09 12:40

siandien lendu daktarei i akis kad padarytu visus reikiamus tyrimus, as neziuresiu kaip mano vaikas kankinas. jau susiskambinau per pazystama,priims be eiles.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-09 12:44

ir šaunu eikite ir bus rami galva, sėkmės jums

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 84

2009-09-18 15:54

Mano drauges, dukrytei buvo tai jinai pasirodo nesvwika..  

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 10

2009-09-19 13:13

Mano suneliui taip pat buvo uzkilusi temperatura.Jis labai buvo mieguistas ir labai daug miegoo.Gydytoja patare apsilankyti pas ausu gydytoja.

Pasirodo-buvo ausyte prakiurusi ir jau uzsitraukusi

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2010-04-22 12:23

Sveikos mamytes,noreciau  jusu paklausti,vakar sunui is niekur nieko pakilo temperatura,38,6,nei kosti,nei sloguoja,ar gali buti kalti dantukai,antras kalasi,sunui siandien suejo puse metuku.Gal galit ka patarti,aciu!

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-04-22 12:26

Gali būti kalti dantukai, gali būti ir virusas, sunku pasakyti, patarčiau su tokiu mažučiu kreiptis į gdytoją bus ir jums ramiau, tegul apžiūrės dantenas, gerklytę ir pasakys jums tiksliai.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 93

2010-04-24 00:16

Gali buti dantukai, gali ausyte, akyte  o gali net pilvuka skaudet ir del to kartais kyla temperatura. Geriausiai aisku butu kreiptis pas pediatra.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 13

2010-04-27 09:02

trusawka 2010 04 22    

Sveikos mamytes,noreciau  jusu paklausti,vakar sunui is niekur nieko pakilo temperatura,38,6,nei kosti,nei sloguoja,ar gali buti kalti dantukai,antras kalasi,sunui siandien suejo puse metuku.Gal galit ka patarti,aciu!

mes irgi nei kosejom, nei slogavom, o ateje pas pediatra suzinojau, kad gerkle visa raudona, o po savaitgalio prasidejo sloga ir konjuktivitas, taigi tai virusas kuris viska kabina ir gerkle ir nosi ir akiis ir gal net ausis. tad pavasari su temperatura nera ko zaisti. Pakilo ir reikia kreiptis i gydytojus, tuo labiau, kad pakilo auksta. dar iki 38 gal patys kovoti ir aiskintis, bet kai aukstesne be gydytojo neapseisit :(

sekmes

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2010-05-01 22:59

Sveikutes,

Mano panelei vakar nei is sio, nei is to sukilo temperatura 38.5.Nusimusom su zvakute, bet siandien vel tas pats...nekoseja, nesloguoja...zodziu jokiu sirgimo pozymiu apart temperaturos...na dar tiek, kad viska kramto ir valgyt nenori (neskaitant mano papuko).Mes dar neturim neivieno dantuko, tai viska "nurasiau" dantims..bet dabar perskaiciusi pasisakyma, kad su dantimis temperatura neaukstesne nei 38 - sunerimau.. nejau nei vienai prie dantuku dygimo nebuvo aukstos temperaturos????.....

Startas 03,21/07,07

1

Viršun ^ | Forumas > Sveikata > Vaikų ligos ir sveikata > nuo ko temperatura?

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dziugas