Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Saldumynai mažyliams

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-07-31 13:07

niu va maniške tai šiandien prabudo, tik pavalge ir iškart sako mama galima saldaini   nu ka tu jai pasakysi :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-01 09:27

orintuxxx 2010 07 31    

nepergyvenk , atsiras kitu vietu kur susigundys paragauti saldainiu, o jau kai paragaus ziurek kad tik blogiau nebutu. mano brolis tai su tokiu poziuriu, net cukraus neduave , dabar sunui 2 metai jis del saldainio gatavas padaryt betka, o jai kur pamato tai tik greitai cimpa ir pilna burna prisikisa, parduotuvej be isteriku nepraeina be isteriku pro saldainius.taip kad  gal geriau duoti bet su saiku negu taip o ir jokie aiskinimai tikrai nepades patikek, tavo mazyliui tik menesiukas , dar viskas pries akyje, geriau dar taip kategoriskai nesireisk, nes labai daug kas pasikeis ka manai dabar

Kodel man negalima sitaip reikstis?

Jei buvo tavo brolio sunui,nereiskia,kad manajai taip bus

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-01 13:29

Dolyte 2010 08 01     orintuxxx 2010 07 31    

nepergyvenk , atsiras kitu vietu kur susigundys paragauti saldainiu, o jau kai paragaus ziurek kad tik blogiau nebutu. mano brolis tai su tokiu poziuriu, net cukraus neduave , dabar sunui 2 metai jis del saldainio gatavas padaryt betka, o jai kur pamato tai tik greitai cimpa ir pilna burna prisikisa, parduotuvej be isteriku nepraeina be isteriku pro saldainius.taip kad  gal geriau duoti bet su saiku negu taip o ir jokie aiskinimai tikrai nepades patikek, tavo mazyliui tik menesiukas , dar viskas pries akyje, geriau dar taip kategoriskai nesireisk, nes labai daug kas pasikeis ka manai dabar

Dolyte, kai mano vaikams buvo tiek kiek dabar tavajai dukrtei, as ir taip sakiau, kad taip bus. tai labai sveikintina, kad tu sitaip galvoju. puiku, siek sito. cia mergaites tik savo patirti raso, kaip joms buvo, tu nepyk

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-08-01 13:39

Dolyte 2010 07 29    

Mano pupa nezinos ka reiskia saldumynas.

cha,cha,cha  smagiai pasijuokem su vyru ,parasyciau komentara,bet geriau nesireiksiu,nes vel gali kilti karas !!!

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-01 13:48

tu gali reikstis kaip nori, tam ir yra forumas bet as sakau kad dar taip tvirtai netvirtintum, nes mazyle turi dar tik menesiuka, pirmagime, dar daug kas keisis, ir pacios poziuris dar keisi, o del brolio as tik pateikiau kaip pavyzdi ,man artimo zmogaus, viena is milijono.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 193

2010-08-01 14:10

ateis laikas gaus ir saldaini ir visa kita paragaut, nezinau vaiko uzaugusio be saldainio ir ne nenoreciau tokio pamatyt.pas mane saldumynu visada namie yra nes MB smalizius. buvo laikas kai gyvenau su sese jos sunui tada buvo gal pusantru jis ateidavo pasimdavao saldaini islupdavo atsikasdavo ir spjaudavo sakydavo fu, iki siol nemegsta saldainiu karts nuo karto kinderi suvalgo jei koks kitas vaikas salia valgys, guminukus pro reta.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-08-01 22:44

Nepazystu ir as ne vieno vaiko,kuris nezinotu kas yra saldainis.Draudziamas vaisius visada saldesnis yra.Taip,kad tikrai atsiras budu vaikui pasimegauti saldainiu.

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-03 09:34

linora 2010 08 01     Dolyte 2010 08 01     orintuxxx 2010 07 31    

Dolyte, kai mano vaikams buvo tiek kiek dabar tavajai dukrtei, as ir taip sakiau, kad taip bus. tai labai sveikintina, kad tu sitaip galvoju. puiku, siek sito. cia mergaites tik savo patirti raso, kaip joms buvo, tu nepyk

Nematau,kad cia patirti savo rasytu,o tiesiog priekabiavima prie kiekvieno mano zodzio cia pasakyto.

Jei neiseis,tai jau geriau vaikui duosiu Hematogena vietoj sokolado.Nes saldumynai visiskai ne i nauda.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-03 13:52

Sutinku, bet hematogenas ir su cukrum...

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-03 15:01

linora 2010 08 03    

Sutinku, bet hematogenas ir su cukrum...

Bet vistiek sveikiau

Jus darykit kaip jums geriau,nes as darysiu kaip man gerai

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 79

2010-08-03 15:22

na kad per daug saldainiu negalima tai tikrai,bet kad isvis vaikui neduot saldainio tai man labai kvailas mastymas galbut jei tas hematogenas bus neskanus kaip tik reikia dziauktis kad vaikas nori saldainio ir gali juos valgyt nes yra tokiu vaikuciu kurie nori bet negali del sveikateles arba visai neturi teveliai pinigeliu nuppirkt,

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-03 22:00

ciornyta 2010 08 03    

na kad per daug saldainiu negalima tai tikrai,bet kad isvis vaikui neduot saldainio tai man labai kvailas mastymas galbut jei tas hematogenas bus neskanus kaip tik reikia dziauktis kad vaikas nori saldainio ir gali juos valgyt nes yra tokiu vaikuciu kurie nori bet negali del sveikateles arba visai neturi teveliai pinigeliu nuppirkt,

Tai jus darykit kaip norit ir nieko as cia kvailo nematau.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-08-03 22:05

Taip kiekvieni tėvai auklėja kaip jiems atrodo tinkama, bet hematogenas galimas tik nuo 2 metų yra dabar ir tokių kur galima tik nuo 8 metų, be to tikrojo hematogeno nebėra, todėl su jeis neapsirikite .

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Saldumynai mažyliams

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Ugnė