Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Saldumynai mažyliams

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2009-09-08 23:17

Mamytes sakykit,nuo kada pradejot savo mazylius vaishinti saldainukais,guminukais,ciulpinukais,ir visais kitais skanestais.As tai suprantu kad kuo veliau tu saldumynu tuo geriau,bet yra seneliai,tetos,dedes kurie jau ziuriu ateinant aplankyti mazyles pradeda neshti po skanesta,kai pasakau kad negalima,jie-taigi jau metukai suejo,vadinasi galima,nezinau,man dar atrodo ankstoka,o gal ne?

Sukurtos temos: 13   Diskusijose pasisake: 96

2009-09-08 23:50

labas suprantu tave pilnai,zinai kaip mociutes lieka mociutem.as tai jau duodu kartais paspaguriauti manau nieko baisaus

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-09 07:58

manoji tai ir kazkur nuo metuku pradejo ragauti.ziurek vienas,ziurek kitas atneses.aisku,viskas su protu.bet guminuku manoji nelabai.anksciau tai nurydvo.dabar gali ir nebuti.ir gerai.o vat sokoladinius saldainius ir sokolda,kinderius megsta.

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2009-09-09 08:28

mes sunui tai,kad jau ir ne mazas,bet saldumynu duodam ribotai ir tai tik minkstus guminukus ir panasiai,nes nuo karameles labai dantys genda,vaikai ju iki galo nesuciulpe,kramto,o tai atsiliepia ne tik pieniniams dantukams.

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-09 08:45

Skanauja jau abu   pas močiutę nueinam , pirmu taikiniu prie saldainių jau žino ir vietą, tai liepiau kavoti  vienas du ir gana.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-09 09:24

O mano zino ka reiskia sokoladine saldaine, bet kadangi negalima tai jos negauna, nei ciulpinuku, nei guminuku nera ragaves. Visi saldumynai baronkytes ir dziuveselai, ryziu trapuciai, na dar duodu kukuruzu kur su cukrum.O kai nueinam i svecius dauguma zino kad negalima tai net nesiulo ir ant stalo deda paskutine minute. Gaila bet yra kaip yra.

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-09 10:28

mus jau kartą yra pavaišine čiupačiups, oi nepatikėsit ką ji išdarinėjo, seilės tik bėga, liežuvis iki kelių, ištraukia vėl deda į burna su rankom čiupinėja tai į vieną tai į kitą ranka dedasi daugiau išmozojom nei suvalgėm bet jau to užteko, paskui kitą dieną turėjau vežimą šveist nes visas prilipo. Aš geriau mergina ledais pavaišinu,karts nuo karto nei saldainiais.

2009-09-09 18:27

Esu kazkur skaiciusi,kad mazyliams geriau shokoladiniu saldainuku pavaishinti,nei tais ciulpamais,ar guminukais,bet kiek zinau tai shokoladas labai alergizuoja,nu ir zinok kur dabar teisybe

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-09 18:33

aš manau galima duoti paragauti bet žinoma su saiku

2009-09-09 19:52

guminuku is vis nerekomenduojama duoti.nu bet jei ir duotumet,tai sako duoti tuos,kurie yra kuo naturalesniu spalvu,o visu ryskiu vengti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-29 00:22

Mano pupa nezinos ka reiskia saldumynas.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-07-30 17:56

Dolyte 2010 07 29    

Nezinos visa gyvenima?ar kaip?...aisku, hgrazus tikslas...tik nelabai isivaizduojamas.

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-07-30 20:17

Dolyte 2010 07 29    

niu galvoju nežinos iki tam tikro laiko :) niu koks gi vaikiukas užaugo be salduminu.. :) ,.... jau tas saldainiukas

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-07-30 20:22

Kaip gi galima užauginti be saldumynų, močiutės, tetos, svečiai, paskui prasidės darželis ten per gimtadienius atneša tėveliai , gimtadieniai namie kaip vaiko gimtadienis jis pirmas ar dešimtas be saldumynų , neįsivaizduoju niekaip

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2010-07-30 20:24

pilnai sutinku, na dar jei labai jau prieš ir kategoriški tai galima namie apsaugoti, arba kuo mažiau duoti, bet kitus.. na aišku imanoma bet labai jau sunkiai..daug idet pastangu ir tikrai kanrtybes. jug tada darželije salyti reikiajog aukletojos neduotu salduminu na ir panašiai :) bet manau vaikas turi ragauti ir smagintis salduminais.. :)

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-30 22:58

Drugelis 2010 07 30     Dolyte 2010 07 29    

niu galvoju nežinos iki tam tikro laiko :) niu koks gi vaikiukas užaugo be salduminu.. :) ,.... jau tas saldainiukas

Mama,tetos bus perspetos vaikui neduoti saldumynu

ir mano vaikas bus ismokytas sakyti: saldainiai negerai dantukams

2010-07-31 06:19

Na,man tas pasakymas-vaikas nezinos,kas yra saldumynai.Cia kaip kariuomenej-pasakiau ne,ir viskas.Bet as taip pat neisivaizduoju tokio dalyko.Nu nebent tu visa laika lakstysi paskui vaika,ne minutes nepaliksi jo vieno.Nu bet nejaugi tas saldainis-tokia baisi jau nuodeme.?Su saiku ir proto ribose,galima vaikui visko,net ir tu paciu saldumynu.

2010-07-31 08:04

Oi manoji tik prabudusi saukia saldainio noriu arba uzmaciau salaini,bet kol nepavalgo pusryciu,tol negauna,stengiames pikti naturalesniu guminukus,juos labai megsta,sokoladas ir patinka,kol nepakanda,o siaip dar perku is vaistines gliukozes tabletes,apgaunam karta i diena,siaip kokia bambonke be cukre,kukuruzus saldzius megsta,taip pat ledu neatsisako,zodziu mano vaikas labai megsta saldumynus,bet stengiames nepadauginti.Ir nemanau kad reikia vaika auginti be saldumynu,lai dziaugiasi,o kai uzaugs juk nebe tiek daug ju ir bevalgom,ar ne

Del dantuku,jei mamos gerai priziuresit,tai nelabai ir tiem dantukam pakenks vienas kitas saldainiukas,svarbiausia juos valyti po valgio ir pries miega,o diena po saldainio burnyte bent jau isskalauti virintu vandenuku

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-31 10:36

vaivorykste 2010 07 31    

Na,man tas pasakymas-vaikas nezinos,kas yra saldumynai.Cia kaip kariuomenej-pasakiau ne,ir viskas.Bet as taip pat neisivaizduoju tokio dalyko.Nu nebent tu visa laika lakstysi paskui vaika,ne minutes nepaliksi jo vieno.Nu bet nejaugi tas saldainis-tokia baisi jau nuodeme.?Su saiku ir proto ribose,galima vaikui visko,net ir tu paciu saldumynu.

O ar jie gerai?
Manau cia kiekvienu teveliu reikalas kaip elgtis su vaikais.Tai jei vaikas nezinos kas tas saldumynas yra,tai ir neims man nematant,nes saldumynu pas mane namuose nebuna (labai retai) ir tai ledai tik daziausiai.

Kas zino,gal persigalvosim veliau.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-31 12:57

nepergyvenk , atsiras kitu vietu kur susigundys paragauti saldainiu, o jau kai paragaus ziurek kad tik blogiau nebutu. mano brolis tai su tokiu poziuriu, net cukraus neduave , dabar sunui 2 metai jis del saldainio gatavas padaryt betka, o jai kur pamato tai tik greitai cimpa ir pilna burna prisikisa, parduotuvej be isteriku nepraeina be isteriku pro saldainius.taip kad  gal geriau duoti bet su saiku negu taip o ir jokie aiskinimai tikrai nepades patikek, tavo mazyliui tik menesiukas , dar viskas pries akyje, geriau dar taip kategoriskai nesireisk, nes labai daug kas pasikeis ka manai dabar

1

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Saldumynai mažyliams

Šiandien gimtadienius švenčia (145)
Slavunecka.