Forumas > Pakeliui į motinystę > Vardai > Keistas, retas vardas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

8

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-04-07 21:42

Nu nežinau... Paskaičiau čia komentarus ir pasijuokiau skaniai, kokių tik nesugalvoja žmonės :) Man asmeniškai gražūs: Patricija, Gabija (gaila, kad jis per daug populiarus šiuo metu), Deimantas (turėsiu berniuką - būtinai taip pavadinsiu, jei tėtukas neprieštaraus) :) O šiaip, vardo parinkimas labai svarbus ir atsakingas dalykas, gi mūsų atžala po to visą gyvenimą turės jį nešioti. Pamenu, vaikystėje man nepatiko mano vardas, pykau ant mamos, kodėl mane taip pavadino (mano vardas Greta). Tais laikais prieš gerus 20 metų jis nebuvo toks populiarus kaip šiandien, todėl kieme vaikai vadindavo tiesiog "šalia". :) Turiu sesę Eugeniją, kurios vardą trumpindavo Auga, tai ir šaukdavo abi: "Auga medis greta kits" :) ))))

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2203

2010-04-08 00:43

labas vakaras,nu tikrai yra labai idomiu ir retu vardu.turiu dvi pazystamas,kurios savo dukreles pavadino TEJA ir NEJA.o drauge sunui dave DILANO varda. 

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-08 05:41

Pasiskaiciau ir as su vardeliais tai juokiausi begalo .Cia gal tokius imantrius vardus jau ruosiasi rinkti mamytes matyt tik nieko gero nelinkedamos savo vaikiukam.o manau santuoku rumuose turetu irgi atsizvelgti i vardo davima ir bent pabandyti atkalbeti....Visgi vaikiukui teks ilga laika su juo gyventim o jei dar patycios prasides tai gyvenimu bus siaubingai nusivyles vaikiuka .Tiesa nezinau ar minejau,bet paskutiniu metu man laaabai pradeda patikti vardas Orinta ..Atrodo lyg ir lietuviskas,ir taip skambiai tariasi

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-08 18:39

Mano dukrytė- Radvile, nesakau, kad tai keistas ar labai retas vardas, bet musu aplinkoj dar neteko sutikt bendravadziu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 1

2010-05-05 21:33

Sveikos,noreciau pasidometi kaip jums vardas Rubinas? Ar idomiai ir graziai skamba ar tiesiog labai jau keistas vardas? 

Sukurtos temos: 15   Diskusijose pasisake: 2703

2010-05-05 21:51

As zinau kad yra tokia pavarde Rubinas, Rubiniene, Rubinaite, o ir varda zinau Deimantas, tai kazkaip man nekaip skamba, tai rubinas irgi traktuojamas kaip brangakmenis , man asmeniskai  nelabai, nedeciau tokio vardo savo vaikui, bet cia kiekvieno zmogaus reikalas

http://muzospalyteta.edicypages.com/lt  myliu rankdarbius

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 607

2010-05-05 22:10

man irgi nelabai vardas Rubinas. Deimantas taipogi,o pvz Deimante visai kitas reikalas :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 1763

2010-05-05 22:20

jei kirti desim ant pirmo skiemens tai man visai nieko skamba,net paskyciau grazurubinas,kaip is serialo rubi,o jei rubinas,tai nea...

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-05-05 23:26

man visai negrazus sitas vardas kazkaip kvailai skamba

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-05-06 07:53

Nesupykit,bet tikrai nereikia kiekvienam vardui sukurti po atskira tema.Yra tema apie keistus ir retus vardus,tai ten ir perkeliu sia tema.

2010-05-06 10:17

as dabar sededama taip pagalvojau bet kokiu tik tevu nera kurie ar is to mandrumo ar cia pasirodyti nori uzdedami vaikams nu tikrai juokingus vardus,toks jausmas kad visai negalvoja apie vaikuti kai jis uzaugs ir kokiu patyciu gali susilaukti mokykloje ,darzelyje ,kieme,nzn man tokie vardai kur vos liezuvi apverti visai negrazus,kaip mano vyras kad skao perdaug muilo operu prisiziuri ir nebezino kas darosi

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-05-06 21:45

Virydis, Akmėjus, Lijonis, :)  

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2010-05-07 15:06

akta 2010 05 06    

Mirk vietoj vadinasi

2010-05-07 15:15

negaleciau savo vaikui tokiu vardu det,eik sau ir sumastyt tokius....

2010-05-07 18:25

kosmaras kokiu tik tupu vardu nebuna

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 899

2010-05-10 14:35

Doriuks 2010 05 07     akta 2010 05 06    

Mirk vietoj vadinasi

Virvydis - tuoj susimaise sakytu "virvytis" kaip virve kokia

Akmejus - asociacija kazkodel su akmeniu, arba toks aikciojimas o ne vardas

Lijonis - kaip licio jonu baterija

nu sorry, bet jau vardai vardai...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-05-10 15:52

Na is tikruju paskaicius sia tema vardu ivairove atrodo yra begaline :) zinoma, kaip ir visi turiu savo nuomone - vieni ju man labai grazus, kiti neypatingai, taciau niekada nepulsiu pirsti savo nuomones ar teigti, kad vienas ar kitas vardas yra grazus ar ne, juk kaip sakoma del skonio nesigincijama :) o taip manau gal ir del to kad kai patys rinkome savo vaikuciams varda, nei vienas is ju nepatiko daugeliui aplinkiniu ir sulaukem tikrai skaudziu repliku :) mergaitei buvome parinke Elada, o berniukui Neilas. tad gimus sunui ji taip ir pavadinome, nekreipdami demesio i aplinkiu snekas, nes mums jis labai grazus, o del pravardziu ir pan. tai prie bet kurio varduko galima prisikabinti ir prigalvoti ko tik nori - cia jau kiekvieno lakios fantazijos vaisius :) tad toms, kurios pasirinko retesni varda vaikiukui linkiu kantrybes atlaikant aplinkiniu atakas :)

Paskutinį kartą redagavo: ecstee (2010-05-10 15:54)

2010-05-10 15:57

na mes gyvenam norvegijoje,del vaiko patogumo,nes ir darzelis ir mokykla bus lankoma cia norgej idejom varduka Thea,lietuvikai tarias tija,kiti taria teja...nemanau kad del to turetumem sulaukt patyciu,o jei lt kam uzklius,tai tik manau del parasymo vardo

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 107

2010-05-10 16:00

Galbut ir tik del parasymo vardo, as asmeniskai manau kad teisingai ir padaret gyvendami ten duodami varda, kuri lengviau supras mazo vaiko bendramoksliai ar darzelinokai :) nesuprantu kaip kiti zmones arsiai puola isgirde tokias mintis neva "juk esame lietuviai, tai ir duokim lietuviskus vardus, kad visi zinotu is kur kile" :) juk svarbu kur gyveni ir su kuom bendrauji :) tarp kitko man labai grazus vardas dukrytes :)

Paskutinį kartą redagavo: ecstee (2010-05-10 16:00)

2010-05-10 16:06

aciuas ir manau kad kur gyveni ten ir turi prisitaikyti,o zmones snekejo ir sneka visada,neitiksi juk visiems,o tas pravardes daug maz visi turi,man rodos tas tyciojimasis is vardo ir buna su pagrindu..manau kad ir koks vardas bebutu,jei zmogus patinka,bendraujantis ir ttt,tai jis netures bedu del to varduko

8

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Vardai > Keistas, retas vardas

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Erik