Forumas > Pakeliui į motinystę > Vardai > Keistas, retas vardas

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

10

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-09-30 15:06

eilinga ir man grazus taip pat estera bet une kazkokia nesamone gryna na cia mano nuomone man asocijuojasi su credit unionjazmina irgi grazus internacionalinis vardas

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 537

2011-11-08 09:23

man tai gražūs reti vardai: Digna, Airūnė, Darija bet mano vyrui ne labai, tai turim problemą, kol sutarsim dėl vardo būsimai dukrytei  :D

Jei nežinai ką atsakyti, sakyk NE, nes Ne visada lengviau pakeisti į Taip, nei Taip į Ne... Kinu liaudies ismintis

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 3

2012-06-20 15:11

Daug keistų ir negirdų vardų yra. Paminėsiu tuos,kurie mano aplinkoje man atrodo keisti arba reti.

Dimonas, Daimonas, Alijus,Mileta, Dija, Kamelina, Ramilė.

Sakyčiau,kad šie vardai yra reti,bet kai kurie, bent jau man, visai gražūs. :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 5

2012-06-20 17:27

Nalivaika 2012 06 20    

Daug keistų ir negirdų vardų yra. Paminėsiu tuos,kurie mano aplinkoje man atrodo keisti arba reti.

Dimonas, Daimonas, Alijus,Mileta, Dija, Kamelina, Ramilė.

Sakyčiau,kad šie vardai yra reti,bet kai kurie, bent jau man, visai gražūs. :)

Ramilė labai gražus :)

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2012-06-29 17:17

nu jei as dar berniuka ateityje tureciau tai varda Arenas deciau :)

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2012-08-06 16:00

Susipažinau su moterim vardu Šile nu man labai keistas vardas ...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 2024

2012-08-06 22:19

man mano buvusio vaikino vardas buvo labai keistas, bet grazus - Eiminas. is pradziu uztrukau gal apie savaite, kol isiminiau :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 4

2012-08-22 16:17

sveikos mamytes as savo vaikuciams daviau gan retus vardelius dukryte Jorune sunelis Jogintas o mazasis Ichtijandras. pas drauge auga Eitvile ir Evita manau gan reti vardeliai

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2012-09-14 01:45

sveikos :) niekaip nerandu vardo deilas arba deilanas reiksmes :(

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2012-09-18 17:07

Deilas - Kilmė: anglų

Vardo reikšmė:

Iš anglų Dale, Dail (deil) [= slėnis, klonis].

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

2012-09-20 02:04

Sveikutes. As laukiuosi antro vaikelio ir nors dar nezinau kas bus bet jau mastau apie vardeliMano pirmo sunelio vardas Ainaras. Na kol kas dar tik viena vyruka tokiu vardu buvau sutikusi ir jis yra latvis nes pats vardas latviskas. Rinkdama varda as pirmiausiai galvojau apie vaika o ne apie tai koks retas turi buti varda. Aisku nesinorejo kad jis butu labai daznas bet ir nesukau galvos apie tai kaip cia padaryt toki varda kad tik jis vienas turetu. Dar man labai svarbu buvo kad vardas derintusi su pavarde nes tikrai ne vien sitas vardas man patiko, bet kai parasydavau ji su pavarde tai kazkaip keistai skambedavo ir is kart nebepatikdavo man. O svarbiausia kad vaikui nereiketu gedytis savo vardo nes tada tai tikrai is gedos pati numirciau. Beje Ainarui jo vardelis labai patinka ir jis su pasididziavimu ji taria

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-20 20:13

Jei  turesiu dar viena dukryte ,pavadinsiu ja Vientaute    Manau tikrai retas ir nelabai girdetas vardas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 67

2012-09-24 23:57

Man gražus Rūtenis vardas. manau ir retas. Vieną žmogutį žinau šiuo vardu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 118

2012-09-25 01:04

Rūtenis
tikrai negirdetas ir visai grazus vardas 

2012-10-10 09:44

Mano sūnelių gan reti vardai:

Vainius (kai gimė tik vieną žinojau, ir man labai patiko, dabar jau daug žinau),

Vytaras ( na sutikti vaiko neteko, tik žinomas žurnalistas yra ir panašių vardu)

Virmantas ( nieko nepažistu).

Įdomus ir reti ir sūnėnų vardai Ėrintas, Arentas... Sesuo taip pat retu vardu Eredana.

Prieš menesi gime pas pažistamus  mergaite Merita. Dar teko sutikti vaikų vardais Viltaura, Rufas, Deimilis.

2012-10-10 10:10

Mano sūnelis Virmantas, retas bet lietuviškas vardas... :)

2012-10-26 15:02

Mūsų vaikučių vardai Rasvildas ir Jorilė. Abu lietuviški, turintys gražias reikšmes :)

2012-10-26 16:14

Būna ir gražių retų  vardų, ir sveikintina už tėvų originalumą ir kūribiškumą, bet vieni pažystami davė mergaitei vardą Taira, tai žinokite visi draugai taip net neapkalbinėjo, o net pyko, juk šunio vardas, nžn, tokia graži mergytė, niekaip negalime priprasti :( (((

Sukurtos temos: 39   Diskusijose pasisake: 4051

2012-10-28 16:37

Mūsų grupėje kartu su mergaite mokosi mergaitės vardu Mėja,Eristida.Man buvo jie negirdėti ir manau,kad gan reti :)

10

Viršun ^ | Forumas > Pakeliui į motinystę > Vardai > Keistas, retas vardas

Šiandien gimtadienius švenčia (186)
Smilte