Forumas > Mama.lt klubai > Bendraamžiai, kur jūs? > 2009m liūtukai

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
14

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 1111

2010-01-10 18:42

Tai galima sakyt, kad ir manoji normaliai suvalgo

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-10 19:51

po darzoviu koses tik duodu arbatytes,bet ji arbatos nelebai megsta,truputi tik atsigeria ,o po pienisku kosiu visada duodu misinuko,bet mano neisvalgo 250,apie 160 ml.o jei koses 120 suvalgo tai misinuko dar 100 isgeria.As pastebejau toki dalyka,kad mano dukryte labai megsta ant vieno soniuko galvyte sukti,isikisa ji tada savo nyksti i burnyte ir taip miega,kitos rankos nyksti neima,bet va del to kad miega tik ant vieno soniuko pasukus galvyte jai pradejo ausyte uzsilenkti,ta viena ausyte jau tokia labiau atlepus paliko,kitai nieko,nezinau nei ka daryt vis pataisau as jai ta ausyte bet nakti tai nenuziuresiu ,kaip reikia ta ausyte padaryt kad ji neuzsilenktu?kepurytes nesinori deti.

2010-01-10 21:06

O tu bandyk viena poguli guldyt i viena loveles gala, o kita - i kita gala. Mum seniau irgi taip buvo. Tiesiog pastoviai galvyte laikydavo i viena puse nusukus. Bet kai pradejom kaiteliot susitvarke.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-10 22:22

nezinau mum tas nepadetu,nes ji be nykscio neuzmigtu,o nyksti kitos rankos neima,nei soskes nieko,ir sukasi link to pirsto nors tu ka!!!

2010-01-11 08:33

Mums tai irgi visad sukdavo galvyte i viena puse. Buvo nusigulejus spranduka, tai laikydavo galvyte pakreipus. Bet kai pradejom keitaliot puses tai ir galvyte pradejo sukinet. Tai dabar vienam loveles gale teguldom, nes iprato galvyte sukinet, o ir spranduko nebenusiguli. O jus vistiek pabandykit. Gal kas iseis.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 514

2010-01-12 12:03

as irgi kaitalioju miegojimo puses

Žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal.

Mama.lt

Mama.lt

2010-01-12 12:33

kaitalioju ir as puses,bet pirstuko tai nepakeisiu i kita puse,kad ir kokioj vietoj miegotu ji sukasi link to pirstuko.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 301

2010-01-13 18:24

Labas Liutuku mamytes!! Priklijuok ausyte su pleistriuku,gi seniau mamos klijuodavo,kad nebutu atlepusios ausys

[url

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 10

2010-01-27 19:37

Laba vakara, ziurau, kad primirsta tema Pas mane irgi kaciukas auga.... Ir vartytis dar nemoka, dantys dar nedygsta... miego rezimas siek tiek nusistovejes: bunda 9val, pabuna iki 14val. miega iki 17val.-18val. mazdaug. Po to isbuna iki 21-22val ir luzta visai nakciai... Valgo mano papa, bet kadangi siek tiek per maza pagal daktarkos normas tai duodu darzovines tyreles ir vaisines pasaknaut... nezinau, bet man atrodo pavalgius ju maze geriau miega... o gal as apankuoju...

http://www.mama.lt/liniuotes/

2010-01-28 09:33

Sveikute. . Kaip augat? Dideli esat? O tavo lialius pastebeciau, kad gan gerai miega. Manoji tai per diena kokia valanda tik.

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-09 22:25

Sveikos,na ir kur dingusios?Mano pana siandien pirma kart ragavo mesyte,ar jus jau duodate?atrodo patiko,viriau kartu su morka,bulve,cukinija,o mesyte pradejom nuo jautienos.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2010-02-15 19:22

labas mamytes! tai rimtai, kur visos prapuolet?  as mesytes dar neduodu, dar laukiam kol bus sesi menesiukai  o as turiu klausimeli (jei zinoma dar kokia mamyte cia uzklys paskaityt ) - ar jus dar sterilizuojat buteliukus? iki kokio amziaus juos reik sterilizuot?

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-15 21:18

oi man su tais buteliukais ir svaros manija apsedus,jau pati galvoju gal nebereiktu,gi dazniau valgo is saukstelio ,bet vistiek as juos isvirinu,ir buteliukus,ir soskes.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 13

2010-02-15 22:03

tai ta svaros manija tik pagirtina  bet idomu kada jau nereik sterilizuot tom, pas kurias nera tos manijos

2010-02-19 10:04

Sveikos. Kaip jusu mazylia auga? As tai dabar buteliuka virinu panasiai kas 3 dienas. O vat mesytes tai mes dar irgi neragaujam. Pradesim nuo 7 menesiuku. Tai kaip jusu pupuliai auga? Dideli esat? Mes dabar tai jau 70cm ir 7.8kg

Mama.lt

Mama.lt

2010-02-19 22:17

mes lygiai tiek pat kiek jus sveriam 7.8kg,tik cm mazesnes esam,69cm,manoji prie tu nevalgiuku,nenori ji valgyt nors tu ka,tik savo misinuka.

2010-02-20 19:20

Ot panasus musu leliukai. Manajai taipat geriau misinukas. Kosyciu kazkaip labai mazai bevalgom. Nebeisiulau niekaip...

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 307

2010-03-07 09:40

labas rytas mamytes,na mes tai labai gerai valgome.jai sviesto neidedu tai tada nieko nevalgo

http://www.mama.lt/liniuotes/

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-07 21:19

Sveikos su sviestuku ir manajai labiau kosytes patinka,na ir man jos skanesnes kai sviestuka idedu,kai ipilu alyvuogiu aliejaus ne tokia skani buna ir maziau suvalgo,jau mes ragavom ir varskyte ir jogurtuko.

2010-03-10 12:48

Laba. Ka jusu kleckiukai jau moka? Mums tai pat skaniau valgo su sviestu. O labiausiai tai patinka ryziu kose su bananais. Vienu bananu nevalgo, o kai sutrinu i kosyte, tai sutaso labai skaniai. O taip jau ir visokiu uogyciu ir vaisiu ragaujam, darzoves. Jau karta triusienos ragavom.. O kaip jus paivairinat kleckiuko meniu?

...
14

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Viktorija