Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučių iki 1m. mityba

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

4

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-02-07 10:17

editabu,o tavo mazylis nevalgo pacios gaminto maisto? jei taip pamegint reikia pirktines koses, yra vaiku kuriems skanesnes paprasciausiai pirktines tyreles, koseles. o jei svorio blogai priauga tai jums turetu pediatre kazka pasiulyti gal kokiu vitaminu apetitui gerinti...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2010-02-08 15:35

taip,pacios gaminto maisto nevalgo,kartais siek tiek pavalgo,bet gal kokia viena diena ar dvi per savaite. kai tik pradejau primaitinti kosem ar tyrelem,tai bandziau pirktines darzoviu su mesyte,bet man netgi paciai jos baisiai neskanios,tai tekdavo daug ju ismesti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 13

2010-03-05 23:53

kristulka26 2010 01 15    

Mano mažajam tai pat lašišos neįkiši , o visas kitas ypač pangasija kuri taip pat riebi tik duok

Labukas mamytes as cia naujoke,norejau pasisveikint

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 170

2010-03-29 22:09

sveikos mamytes

gal galim pasidalint vaikuciu dienos meniu,gal rasim kokiu nauju ideju ir receptuku.

pirmas maitinimas-misinukas

antras maitinimas-saldi ryziu kosyte

trecias maitinimas-darzoviu kosyte(morka,bulve,kopustukas,grietinyte ir pienukas)

ketvirtas maitinimas-manu kosyte.

penktas maitinimas-misinukas.

stai toks mano pipiriuko siandienos meniu..butu idomu suzinot jusu meniu..

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-29 22:48

na pas mus ir panasiai,ryte atsikelus misinukas,paskui eina mesyte su darzovemis(mesyte valgom kas antra diena),darzoviu koses verdu ivairias,viena diena morka ,bulve,cukinija,kita kart idedu kalafijora ir moliuga,arba briuselio kopusteli,paskui jau pieniskos kosytes,valgo tik pirktines,po kosyciu dar misinuka geria,o tarp valgymu valgo ir surelius,jogurta,banana,hipp grudu koseles labos nakties,vakare einant miegoti misinukas.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 15

2010-03-30 02:45

O as msavo mazajai duodavau mesytes,duodavau kosyciu,bet dagiau tai maitindavau savo pienuku.Ir viskas kaip ir normaliai,ir svoris augdavo ir nesirgo.Ir taip iki metu laiko.Poto jau po truputi dazniau visko po truputi.Nors pas mane niekada nebuvo taip sunormuotas pienukas kaip kad su misinukais ,gali stebeti vaika kiek suvalgo.Tai su kosytem stengdavausi per daug neduodi,kad nepersivalgytu,ir nesitampytu skrandukas.Mums jau 2m ir iki siol ji valgo po truputeli,be persivalgymu

2010-03-30 19:34

aire4 2010 03 29    

na pas mus ir panasiai,ryte atsikelus misinukas,paskui eina mesyte su darzovemis(mesyte valgom kas antra diena),darzoviu koses verdu ivairias,viena diena morka ,bulve,cukinija,kita kart idedu kalafijora ir moliuga,arba briuselio kopusteli,paskui jau pieniskos kosytes,valgo tik pirktines,po kosyciu dar misinuka geria,o tarp valgymu valgo ir surelius,jogurta,banana,hipp grudu koseles labos nakties,vakare einant miegoti misinukas.

o koki jogurtuka duodi?sureli koki?matot gyvenu airijoje ir neturiu cia tiek patyrusiu draugiu kurios man galetu patart..na ir seneliai bei tevai mus kitaip augino,tad ju nuomone nieko negalima duot..

Mama.lt

Mama.lt

2010-03-30 22:32

surelius duodu tuos glaistytus,tik sokolada pati nuvalgau,o jogurtus ziuriu kad nebutu jokiu E,dazniausiai BIO perku,su melynemis,persikais,avietemis,maciau yra specialiu jogurtu hipp produkcijos 7 menesiu kudikiui,bet as paprastus duodu,aisku ne daznai,i savaite karta valgom sureli,jogurta dazniau.

2010-03-31 15:14

dekui ...as tai daznai duodu baranku jam pagriaust..patinka..daviau citrinos palaizyt,tai negalejau atimt..net nesusirauke vyrukas..obuoli duodu jam skiltele kad turetu ka veikt..

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 7

2010-04-11 21:18

sveikos mamytes.gyvenu ispanijoje ir cia vaikams iki sesiu menesiu rekomenduoja tik pienuko.skaitau jusu pasisakymus ir man keista.mes tik dabar pradejome vaisius ir darzoves po truputi.ir nei laso druskos nei cukraus negalima ir grieztai uzdrausti produktai kurie turi gluten. net nezinau ka tai reiskia lietuviskai bet produktai turbut is kvieciu kaip duona ryziai ,makaronai ir dar keli produktai.karves pieno , zuvies,kiausiniu iki metu negalima.ziuriu kiekviena mama augina savaip.linkejimai.svarbu kad sveiki augtu.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 22

2010-05-27 12:23

Mamytes gal turit kas nors problemu su vaikiuko valgymu?mano mergaitei7men greit bus jau8...ji gime men ankciau ir svere 2kg200g, ir mums labai sunkiai auga svoris, ji ps mane lb sunkiai valgo...

2010-05-27 12:25

ir dbr sveriam tik6kg 400g...gal zinot kokiu receptuku nauju skatinanciu vaiko apetita?

2010-09-15 13:29

Sveikos mamytes as cia pirma karta  norejau paklausti kiek kartu per diena galima duoti darzoviu kose mazylei, mes dar tik pradesim ja valgyti pirma karta.aciu uz patarimus.

2010-09-16 13:35

labas editux, tai jei neseniai pradejote skanauti darzovienes tai jums kokie 5-6men., as duodavau viena karta per diena, o paskui kiti maitinimai budavo misinuku...

2010-09-16 16:37

mum penktas menesis prasidejo.o banana ir obuoli is karto ivesti i maitinima ar palaukti kol prie koses darzoviu pripras?

2010-09-16 16:39

kokias arbateles duodat mazyliui atsigerti? mum pasiulino hipo ramuneliu vaitinej tai po pirmo karto pilvuka labai pute.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-09-17 08:32

Sveika.Jei jusu vaikutis tik pradeda ragauti kose,tai vienu metu nepradekite vaikui duoti nauju maisto produktu vienu metu.Geriau palaukite pora dienu,kol paragaus koses,tada pasiulykite truputuko banano.Dar po keletos dieneliu -obuoliuko truputuka.Su ramuneliu arbatom geriau atsargiau.Jei pilvuka pucia,nusipirkite pankoliu arbatytes.

2010-09-17 08:38

jei vaikiukui jautresnis pilvelis, tai pabandykite espumizan lasiuku (jei kartais pankoliu arbatele nepadetu) mano dukrai lb jie buvo naudingi. nes yvedant vis naujus produktus gali dazniau atsirasti bedu su pilveliu...

2010-09-17 14:11

Kol kas su pilveliu mum buvo viskas gerai, tik ta viena karta labai jau sinki diena buvo po arbateles, bet dabar jau reikes nupirkti espumisano lasiuku, jei kartais negerai sureaguos pilvukas i kosyte.

2010-09-17 14:28

arba pankoliu arbatele ji irgi - priemone pries pilvelio putima. man espumizano lasiukai lb patiko nes ylasinti y maista keleta lasiuku, o jie savo darba paskui padaro pilvelyje :) ir mums rezultatas puikus buvo

4

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučių iki 1m. mityba

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Aronas