Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučių iki 1m. mityba

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-13 22:26

Aš tai darau taip išverdu maišelį, tada įdedu į mažą puoduką maždauk vienam kartui, įpilu pieno ir užvirinu tokią skystoką padarau kaip manų košę ir valgo, nes irgi vargstu su košėm  atradau skanėjos , kad maišeliuose yra tai labai patogu. Sėkmės linkiu, kad valgytu

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2010-01-14 09:03

grudu kosytes gerai vaikuciams, taciau mes lb palengva pradejome jas valgyti. mums dydytoja bent taip patare kad pradet nuo darzoviu jau kai darzovienes vaikutis valgo normaliai tada yvesti grudines koses. neklauzada bet tokiam mazyliui tos kosytes reikia saukstelio o tik su lauku didinti norma. tai manau tikrai pasinaudok kristulkos patarimu ir isvirus pasiulyk lb nedaug pradzxiai. juk kaip bebutu tokio amziaus vaikui pienukas ar mosinukas vistiek pagrindinis maistas...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 62

2010-01-14 12:20

manu kosei nera nieko vertyngo,netgi galima pasakyt kad vaikams iki 1m nepatartina maitinti manu kosei,mano dukrite 6men valgo bevei viska,nes pradejom nuo 4 men bandit valgyti ne tik koses ir misinukai.nuo 4men pradejom valgyt ivairiu darzoviu tyreliu,5men mes pradejom valgyt mesite ir zuvyte,o dabar valgom viska ir jokiu neturim bedu su maitynimu.reikia vaika pratint valgyt viska.mes ir agurka duodam i rankite,ir sauseini ir dziuveseli ir desrite,tai as jum galiu pasakyt nes as mama su patyrtim,3vaikai taip auginu.o del to  pareigune                kad vaikas 1.3m valgo saslyko yrgi nematau nieko blogo,mano vaikai nuo 1 m valge jau is bendro stalo ir atskyrai vyrdau tik kose vaikui pusryciams,

Paskutinį kartą redagavo: mamacioli (2010-01-14 12:22)

2010-01-14 14:56

mamacioli, esi tikrai teisi kad manu kose pati nenaudingiausia, nuo jos tik tunka vaikuciai. vertinagos grikiu, perliniu kruopu (gal cia vyresniems nors sumalus galima pavirti), avizu ir kt. as ir ilgai nedaviau manu koses, po teisybei dabar ir neduodu yra visokiu kitokiu maistingesniu produktu

2010-01-14 15:01

O aš dažnai duodu,verdu ir verdu, bet dėl to, kad bent taip pienuko gauna, nes negeria jo visai, o ir galima mums labai mažai jo, na va tai per manų košę ir gauna, tai mums ji labai naudinga ir vertinga, ne dėl manų kruopų , o dėl pienuko o dėl svorio nesamonė tikra, nei velnio svorio nepriaugam .

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2010-01-14 15:03

Na ,kad manu kose nevertinga,tai tiesa.ir svoris auga nuo jos[aisku,gal ne visiems]bet as savajai negaliu jos duoti,nes mums kietina viduriukus.

2010-01-14 15:10

kristulka26 2010 01 14    

O aš dažnai duodu,verdu ir verdu, bet dėl to, kad bent taip pienuko gauna, nes negeria jo visai, o ir galima mums labai mažai jo, na va tai per manų košę ir gauna, tai mums ji labai naudinga ir vertinga, ne dėl manų kruopų , o dėl pienuko o dėl svorio nesamonė tikra, nei velnio svorio nepriaugam .

gal vyresniems vaikuciai ne tik manai y kuna neina, nes jie juda, begioja ir t.t. o kudikeliui kuris tik guli ne y nauda... o kristulka pienukyje verdi tik manus? pabandyk ir kitas kruopas taip pat lb skanu ir vaikelis gaus pienuko ne tik su manu kose.

2010-01-14 15:14

Kruopines verdu visas pienuke  jo dėl svorio gali būti, jau kaip lakstatis gal ir neina, o gal čia priklauso ir nuo sudėjimo jis pas mane kūdutis

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-14 22:43

tai labai gerai kad jusu vaikuciai valgo ivaires koses,o mano ne,su pirmaja tikrai neturejau jokiu problemu del valgio,valgydavo viska ka isvirdavau,o sitas velniukas ne,ko tik neisverdu tenka ismesti

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2010-01-14 22:43

Pralaužėm ledus Suvalgė šiandien jūros lydekos su bulvytėm - nepatinka mano panelei lašiša

2010-01-15 08:56

kabuke, gal tavo mergytei lasisa paprasciausiai per riebi? puiku kad atradote kitos zuvytes, nes ji tikrai reikalinga. Neklauzada jei nevalgo kosiu, tai as per prievarta nekisciau vaikeliui. ateis laikas prades ragauti po truputy. yra ir kitu produktu maistingu jais tada vaikely maitinti, matyt dar ne laikas tavo mazyliui grudines koses valgyti...

2010-01-15 09:27

Mano mažajam tai pat lašišos neįkiši , o visas kitas ypač pangasija kuri taip pat riebi tik duok

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-15 12:43

manaai ir lašiša nepatinka valgom visas kitas tik ne šią

2010-01-16 09:21

mamytes o jus gal daugiau info turite, kodel negalima vaikuciams duoti morku serdies? yvairioje literaturoje randu pediatru pasisakymus kad negalima, bet taip ir normaliai nepaaiskinta kodel?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-16 09:42

o je aš pirmą kartą apie tai girdžiu

2010-01-16 14:40

Aš irgi nieko negirdėjau apie tai.. Tai tu, pareigūne, pavyzdžiui kai verdi daržovienę, ir morką naudoji, tai išimi tą šerdį morkos? Einu internete paieškokiu kokios info..

2010-01-17 08:41

kabuke, taip panasiai ir darau apipjaustydavau morka o siardy pati suvalgau :) kiek teko skaityti tai iki 1m amziaus nepatariama vaikuciams jos duoti. dabar kartais pjaustau visa morka... gal ta mano literatura pasenus? bet pediaatru pasisakymai apie tai buvo spauzdinami tevams skirtuose zurnaluose.

2010-01-17 13:07

Aš irnternete pora straipsnių radau, kad nepatartina duot, bet kodėl - paaiškinimo neradau. Paskui radau, straipsnį apie nitratus, tai morkose būtent šerdyse jie visi kaupiasi, tai galbūt dėl to nerekomenduojami?

2010-01-18 09:12

Kabuke, as panasia info radau. Dabar jau aisku kodel nerekomenduojama, bet man tai morkos serdis pati skaniausia...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2010-02-04 14:49

sveiki,mano sunelis 10 men. labai blogai valgo,diena pora sauksteliu kokios koses su mesa ar zuvimi,vakare koses pavalgo ir prabunda nakti 2 kartus misinuko valgyt,bet  normalaus maisto niekaip jau 4 menisius neiseina valgyt,po truputi visai, ir mazai svorio priauga. gal galetumet ka pasiulyt,padet

3

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučių iki 1m. mityba

Šiandien gimtadienius švenčia (159)
Nedas