Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučių iki 1m. mityba

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-10-05 16:09

jo jo zinokite yra tokiu beprociu... mano pusbrolio zmona savo mergytei 1,3 saslykus duoda... kerta ta net ausys lapsi... o man kraupu ziureti... nu tai tik tenka laukti skrandzio problemu daugiau nieko...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 193

2009-10-06 22:59

na jo, buna visokiu mamyciu, ir sunku joms paaiskinti, kad vaikui dar per anksti ragauti saslyka ar pica, as viena tokia ir pazistu, tai jai keista, kodel as saviskei neduodu paragauti, juk skanu

mano mazei greit bus 6 menesiai, vis dar maitinu pati, tai ne per seniausiai darzovienes pradejom valgyt, ryziu piure, dabar jau noreciau ir kitokia darzove ivesti, pvz.kopusta, tai norejau paklaust, ar kartu verdat viska-bulve, morka ir kopusto lapa?

2009-10-07 07:46

sveika, puma. taip as zinok viska ydedu ir kartu isverdu... as kaip pradejau yvedineti tokias darzoves kaip kopustus, zirnelius ir kt. kurie gali neigiamai ytakoti pilvelio veikla, visda po pavalgymo mergytei duodavau espumizano lasiuku, jie padejo puikiai ir jokio pilvelio putimo neturejome... bet vietoj kopusto gal pirma pabandyk kokio moliugo jeigu turi ar kokios cukinijos.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-10-07 09:04

as taip pat visas darzoves kartu verdu.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-10-26 22:42

O makaronus nuo kada galima duot?

2009-10-27 08:09

as jau esu davusi,bet sutrintus aisku.

2009-10-27 08:17

siaip tai makaronai nera butinas maistas. jis vistiek nera maistingas. o tik miltai, bet jei del smalsumo keleta makoroniuku galima p[asiulyti.nieko nenutiks baisaus. as dar nesu davusi... bet gal su mesyte kokia galima pasiulyti vaikuciui... bet musu valgiarastyje kol kas ju nebus...

2009-10-27 08:42

as kai verdu koki sriuba su darzovem ir mesyte,iberiu truputi makaronu,tai sutrynusi ir daviau keleta kartu.nematau tame nieko blogo.

2009-10-27 10:20

Aišku.. Nes aš jau galvoju.. Viena pažįstama, o taip pat mamytė iš čia, pasiūlė pamaitint makaronais su sviestuku.. Tai ir susimąsčiau, nejau, jau galima :) Aišku, nuo kelių makaroniukų verdant su mėsyte ir nenutiks

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 193

2009-11-28 21:20

Sveikos mamytes mano dukrytei siuos metu 7 men.ir 2 savaites, butu malonu, jei prisijungtu ir kitos mamytes, auginancios panasaus amziaus mazylius, pasidalinsime savo rupesciais bei dziaugsmais, pasiekimais

Idomu butu suzinoti ka duodate valgyti savo mazyliams, gal kokiu receptuku pasiulytumet, nes jau nebesugalvoju nieko naujo.

Mano mazyle nuo 7 men.pradejo valgyti mesyte, siuo metu valgom kalakutiena ir jautiena, taip pat kosytes, makaronus megsta nelabai, na o skaniausias MP

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 573

2009-11-29 11:10

Sveikute, mano mergina 7,5men,. N mes valgom viska, nes tyreles ragaut pradejom nuo 4men. tai siuo metu valgom jau viska, nevalgom tik morku ir bulviu o seip viska valgo laai megsta makaroniukus su darzovemis.....

2010-01-13 17:31

Nebežinau, ką daryt. Mergytė nevalgo žuvies - tiesa, bandžiau tik lašišą jai virti, gal nepatinka jai ši žuvis? Kokią galima dar?

Krato galvą, mosikuoja rankom - ne ir viskas. Šiandien per vargus 3 šauksčiukus suvalgė, t.y. netyčia prasižiojo, kai reklama ėjo Kaip jūsų mažyliai žuvį noriai valgo?

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-01-13 20:02

aš tai duodu sulkių makaroniukų sriubytės

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-13 20:31

Makaronai yra vertingas maistas, jie praturtinti vitaminais, turi geležies, turi daug angliavandenių kurie suteikia mažiesiems energijos, tai yra geras praturtinrtas maistas, o ne vien miltai  ir duokite vaikams, juos lengvai virškina, galima vermišėlius virti labai mėgsta mažieji, makaronus su troškintomis daržovėmis pagaminti

Skirtingose makaronų rūšyse yra skirtingas maistingų medžiagų kiekis.Makaronuose su kiaušiniais yra vitamino A, pilno grūdo makaronuose yra vitaminų B. Makaronuose taip pat yra kalio, magnio ir geležies.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 62

2010-01-13 21:19

mano mazyliai 6men,mes valgom jau viskapo truputi,ir zuves,ir mesa,ir varskes.sriuba vyrdau savo vyrams ir jai duodu.o del lasisos tai daug is vaikus kam nepatinka nes labai rebi.

2010-01-13 21:44

brazde 2010 01 13    

aš tai duodu sulkių makaroniukų sriubytės

Tai, Brazde, tavo merginai jau beveik pusantrų metukų

2010-01-13 21:47

mamacioli 2010 01 13    

mano mazyliai 6men,mes valgom jau viskapo truputi,ir zuves,ir mesa,ir varskes.sriuba vyrdau savo vyrams ir jai duodu.o del lasisos tai daug is vaikus kam nepatinka nes labai rebi.

Oj, ne ankstoka žuvytei ir varškei tavo mergytei? Tikrai reiks kitokią žuvį bandyt virti, gal gi valgys..

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-13 22:08

mamos patarkit ka daryti,mano maziukui puse metuku,bet niekaip negaliu isiulyti jam kitu kosyciu tik manu kose,jei ikisu netycia kai issizioja tai jis viska spjauna lauk,o manu kose tai tik duok,bijau kad nuo jos gali per dideli svori priauginti,o be to ir ne tiek jau daug tenai tu maistiniu medziagu kaip darzovienese,patarkit

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-01-13 22:14

neklaužada, o gal čia patinka mažyliui pienukas, bandyk pvz.miežių košytę išvirti, ar kviečių ir pienuke pavirti ant galo, dabar labai patogu "Skanėjos" yra maišeliuose, kaip ir ryžiai ir grikiai, dabar ir miežių ir kviečių yra, jos labai ten smulkios manau turėtu patikti

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 169

2010-01-13 22:22

reikes pabandyti,nes tikrai dauk ka isbandziau ir nesiseke,dekui uz patarima,tikrai pasinaudosiu juo

2

Viršun ^ | Forumas > Naujagimiai: patys... > Kūdikio mityba > Vaikučių iki 1m. mityba

Šiandien gimtadienius švenčia (138)
Edvinas