Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Momentiniai kreditai....
 
 
 
Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
 
 
4
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-12-24 12:04

Tai čia bet kokiam dalykui galima pritaikyti, kad jeigu moki tvarkytis, viskas gerai būna :D Juokinga, nes būna kad ir žmonės, kurie moka tvarkytis, pasigauna ant visokiausių kreditų. Svarbiausia, kad būtų paskolos be uzstato. Tada jeigu ir nesugebėsi sumokėti iki termino galo, bent jau būsi mažiau pinigų iššvaistęs.. 


 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2015-12-31 19:04

Manau, kad dar ilgai greitos paskolos internetu bus populiaru, svarbu, tik kad žmonės įvertintų visas rizikas ir neįklimptų :)


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2016-02-29 23:36

Gal galite kas paaiškinti, kam tie greitieji kreditai išvis reikalingi? Ta prasme, jeigu tau reikia pinigų labai staigiai, bet tu žinai kad juos turėsi už savaitės, tai kam tada imti kreditą? Gal tada geriau palaukti vieną savaitę.. Per didelė rizika su tais kreditais...

 


 


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2016-04-16 19:59

Aš galiu tik pritarti išsakiusiems čia nuomonę. Tik dar pridėsiu tai, kad paskola automobiliui turi savų niuansų. Vargiai pavyks jums ją gauti tik per greitojo kredito bendroves, nes jos tokių sumų neskolina. Nebent mogo, bet ir ten gali kilti problemų gaunant reikiamą paskolos sumą naujam automobiliui įsigyti...


 
 
 
 
Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 7
 
2016-10-04 04:23

Laurynis 2015 12 31    

Manau, kad dar ilgai greitos paskolos internetu bus populiaru, svarbu, tik kad žmonės įvertintų visas rizikas ir neįklimptų :)


Labai populiarus ir naudingas dalykas. Žinoma, labai svarbu tinkamai įvertinti savo finansines galimybes grąžinti. Kadangi oficialiai nedirbu, išsimokėtinai daiktų pirkti negaliu, todėl jeigu kažko labai noriu, pasiėmu kreditą - su palūkanom išeina labai panaši suma kaip ir perkant išsimokėtinai. Pastarąjį kartą paskolą ėmiau iš https://www.bobutespaskola.lt/ - likau labai patenkintas.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 6
 
2016-11-23 22:00

Na, nedirbant imti paslaugą tikrai rizikinga, nebent slaptai dirbi :] Bet tada reikia irgi kiekvieną kartą galvoti, ar kam nors netaps įtartina, kaip tuos pinigus grąžini. Kreditas iš esmės tikrai nėra blogas dalykas - esmė, kaip ir daugelis minėjo, galvoje - kaip per daug neįsijausti.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 39
 
2017-02-15 10:43

Na nežinau... manęs visai nežavi tos momentinės paskolos ir kreditai. Visai kas kita, kai galvojama apie ilgalaikę paskolą būstui ar kitiems būtiniems dalykams. Žinoma taip pat tik tokiu atveju, kai paskolos suma neprasilenkia su šeimos pajamomis kurios yra gaunamas kas mėnesį atskaičius kitus nuolatinius mokesčius, įsipareigojimus.


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1
 
2017-03-26 15:12

O kaip del kredito korteliu https://www.mokilizingas.lt/kortele/ ? ar kas naudojates?


 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 6
 
2017-10-21 18:41

Sveiki, pats  patogiausias būdas, tai skolintis internetu čia https://www.paskoliukas.lt/ . Turiu stabilias pajamas kiekvieną mėnesį, tačiau jeigu atsiranda papaildomų išlaidų, visada pasiskolinu. Visai neseniai sugalvojau įsigyti naujesnį automobilį, bet iki reikiamos sumos dar reikėjo pridėti. Palūkanos buvo visai nedidelės ir kreditą galima bet kada prasitęsti arba išsimokėti dalimis.  


Paskutinį kartą redagavo: Flaviana7 (2017-10-22 22:41)

 
 
 
 
Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 26
 
2018-03-19 17:36

Jeigu jau esate prisiskolinę ir vistiek galvojate, kad reikia paskolos tai reiktų pasiskaityt apie refinansavimą: http://kku.lt/naudinga/refinansavimas/


Visų pirma ko norėčiau tai, kad svetainė būtų apkrauta baldais

 
 
 
 
Sukurtos temos: 17   Diskusijose pasisake: 49
 
2018-03-30 05:17

Šiaip aš linkusi pataupyti ir pasiskolinti iš giminių, kad tik nereikėtų imtis paskolos. Bet aišku būna tokių situacijų, kai ir giminės neturi iš ko skolinti, ir pati situacija nedėkinga. Tai tokiais atvejais greiti kreditai tikras išsigelbėjimas. Man pačiai automobilis sugedo ir nebuvo kaip nusigauti į darbą, tai pasiėmiau paskolą iš čia https://www.paskoluklubas.lt/vartojamoji-paskola nes pakaba buvo visiškai subyrėjus, tad reikėjo pinigų skubiam remontui. Gerai, kad turėjau gerą kreditingumo reitingą, tai pasiskolinau su vos 7proc palūkanomis :)


 
 

4
 


Viršun ^ | Forumas > Visuomenė > Socialiniai reikalai > Momentiniai kreditai. Paskolos

 
 
 
 
 
 
 
 

 

Šiandien gimtadienius švenčia (188)
meinardas