Forumas > Laisvalaikis > Psichologija > Ar zodiako ženklas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

3

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-30 14:25

vaivorykste 2009 09 03    

su dvyniais man teko susidurti.tikri dviveidziai.prie akiu jau tokie geruciai,bet uz akiu...gal ne visi,tik neisizeiskit ,dvyniai.

Ir man teko su keletu dvynių susidurt.. Oj kokie klastingi žmonės (gal ne visi, bet tą ką pažįstu.. norėtųsi nepažinot..).  Į akis šypsosi, linčioja galvą, o nusisukę su purvais maišo ir su visais taip. Jie gal tik kitais dvyniai gerai sutaria.. Nežinau net :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-01-30 17:57

as esu DVYNE na ir ka man niekas nera pasakes kad esu dviveide esu stacioke bet ant zmogaus jei nera priezasties tikrai neuzlosiu ir neykasiu tai vat.o seip esu zmogus kuris mekstantis keisti viska pas mane baldai ilgai neussistovi vienoje vietoje tai vyras juokiasi sake prikals prie zemes nes sulus nuo mano stumdymo galeciau keisti gyvenamaja vieta kas kokius 2metus nemekstu pastovumo apsoliucei harakteris mano yra sunkokas nes nenusileidziantis zmogus esu del to sau gal ir nepatinku......bet paslaptis islaikau iki grabo lentos jei zmogus papraso ir paguosti zmogu sugebu o ne atcukti jem nugara tai vat tokia esu ta vat dvyne.....

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 372

2011-01-30 18:00

na gal stacioke ir nenusileidzianti kad kates metais gimusi nagus statau y padeti pastovei.....

dukra-DANGE 7m.

sunus-JAUNIUS 3m.

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2011-01-30 18:11

Mano keturmete dukra dvynys,tai pas ja jau izvelgiu dvyniui budingu bruozu.I akis sypsosi,gerute,o nusisukusi daro pagal save.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2011-01-30 18:47

Aš sutikau gyvenime, ir turėjau kažkokių reikalų tik su keturiais dvyniais, gal ne visi dvyniai tokie, čia tik man pasitaikė "gardūs kąsneliai" :D ors pvz. pažįstu vieną merginą žuvies ženkle gimusią, tai blogiau negu mano sutikti dvyniai.. Tikrai Tai čia gal nuo žmogaus dar daug kas priklauso.

Mano vyras žuvis, su juo sutariam puikiai Žuvys, man tokie šeimos žmonės..

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-01-30 19:19

as manau kad kiekvienas zmogus skirtingai.. vienam gal tie zodiako bruozai labiau tinka, kitam maziau.. va as esu zuvyte :D  nezinau kiek cia tipo to zodiako zenklo bruozu turiu, taciau siaip va kaip ir kabuke sake tai seimos zmogus esu, siaip kazkokio meniskumo turiu, pac menines netvarkos :D  pas mane stalas kur visokie mokslams darbai sudeti ir panasiai, tai per kelias dienas pasidaro bardakas lyg ten nebutu tvarkyta kelis menesius :D  visokiu popiereliu,spargalkiu pilna, ale visad surandu ko man reikia :D  labai nekenciu kai pvz mano mama sutvarko mano daiktus.. uoi kaip nervas ima kad negaliu nieko rasti is savo daiktu.. dar prie tokiu gailestinguju esu :) tai parsivedu koki suzeista gyvuneli isgydyti ar dar kas :D  kartais kokiai bobutei padedu pareit namo :D o blogiausia mano savybe tai kad noriu kad viskas butu taip kaip kad as noriu,kaip kad man reikia. kad aplinkiniai darytu taip kaip as noriu. mane nervina net toks dalykas kad kai suplauna indus ir nesugeba sudet ju i spinteles(na kur ju vieta)..jetus kaip nervina :D siaip esu labai kerstinga.. jei kas mane labai nuskriaudzia tai ojojoj.. cia berods is graiku (nepamenu is kur) pagal gimima esu tokia butybe HARPIJA. tai va tos harpijos visus blogumus turiu :D bet siaip as geras zmogus :D nemegstu apkalbinejimu, paskalu.. jau nuo mazens man budavo neidomu kai mergos susirinkdavom ir duodavo ten pliotkus apie ta ar ana.. nu nezinau..nematau situ dalyku prasmes.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 42

2011-02-07 12:50

Kam įdomu pasiskaitinėt apie zodiako ženklus, tai Naglis Šulija čia savitai apie visus pasakoja

http://www.astroclub.lt/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=5

Stiklo papuošalai www.stiklas.edicypages.com

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2011-02-07 13:10

na ir sulija biskiuka tiesos apie mane parase  :D

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 5

2011-07-04 17:05

Nelabai tikiu horoskopais. Visi jie labai ksirtingi ir prieštaringi. Paskaitau dėl įdomumo. Vieną dirną tinka, kitą - ne. Arba kai metų gale naujiems metams skautau: dalis tinka, dlais - į pievas.

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-04 17:32

Sveikos visos, as esu dar vienas veziukas, gimusi gyvates metais. Siaip pagal zodiako zenklo apibudinima tai tikrai viskas atitinka, net daznai vyras pasako tikras vezys, nes buna kai ka padarau atbulaiStai vyras mano saulys, gimes kiaules metais( daznai ir pasielgia kaip kiaule) siaip esame nesuderinami, bet sugyvename puikiai. Vyresnioji mano avinas tai lb uzsispyrusi,mazoji dvyne sako dvilypiai zmones, bet dar negaleciau pasakyti budingu bruozu. Siaip sudaromais horoskopais netikiu, nes nk nesutampa

Mama.lt

Mama.lt

2011-07-22 09:21

Labukas visoms,

As esu zuvis gimusi sunio metais.Man sie zenklai atitinka.Vyras yra dvinys gimes gaidzio metais,na sakyciau kaip kad ir jam atitinka.

Sunus avinas kiaulesmetais,o dukryte liute ziurkes metais.Kaip sakau visas zoologijos sodas.Visi sutariam.Jokiom pranasystem netikiu,nei horoskopais....

Gyvenam pagal save...

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 131

2011-09-28 12:32

norinčioms išsamiau susipažinti su savo horoskopu ne iš apibendrintų ženklų savybių, o asmeniškai http://www.dyl.lt/kaunas/55035/69lt-uz-150lt-vertes-asmeninio-horoskopo-sudaryma-ir-jo-skaityma

3

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Psichologija > Ar zodiako ženklas...

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Sonata