Forumas > Laisvalaikis > Psichologija > Ar zodiako ženklas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-17 11:18

man tas ydomumas buvo santuokos pradzioje kiles... dabar tai jau neskaitau tokiu dalyku, nes puikiai matau kasdienybe kaip cia mudu susiderine ar ne... o tada buvo ydomu...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-17 11:23

tai aš ir iki santuokos žiūrinėjau tokius dalykus

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-17 11:31

aš esu vandenė kai kurie dalykai man tinka,kai kurie ne...be to,juk nėra visi vandeniai ar liūtai vienodi,tad visi dalykai tikti ir negali.Daug tiesos pasako žmogui skirti skaičiai,įvairios numerologijos ir pan.Bent jau apie mane tai daug tiesos parašyta ir labai daug kas tinka

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 140

2009-09-17 11:42

brazde 2009 09 17    

tai aš ir iki santuokos žiūrinėjau tokius dalykus

as irgi :)  

tik nesenai pasidomejau kokia bus musu lelyte pagal zodiaka :)

cia radau apie vaikucius: http://www.astroprognozes.lt/?page_id=3 

Paskutinį kartą redagavo: Miko (2009-09-17 11:43)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2009-12-19 21:07

Aš pati esu Vėžio ženkle gimusi, mažylis Sigutis gimė Liūto ženkle, Laurynas - Ožiaragis, o Paulius - Šaulys. Vyresniųjų vaikų tėtis buvo Šaulys, o Sigitėlio tėvelis - Jautis

Ar zodiako ženklas atitinka jūsų būdą,charakterį?

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-12-19 23:30

Niekada nežiūrėjau tinkam mudu su vyru ar ne.Keturiolikti metai kartu,tai  manau gyvent po vienu stogu galim

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 23

2009-12-20 02:02

Aš pagal Kinų horoskopą - beždžionė. Kažkada rusų kalba išleistoje horoskopų knygelėje skaičiau, kad vėžio ženkle beždžionės metais gimę žmonės yra klastingi. Bet kad aš tai kažkaip nemoku būti klastinga, neišeina ir viskas Šiaip bendrais bruožais man ir mano artimiesiems daug kas tinka, bet matyt yra tiesos, kad tiksliausias horoskopas - tai tas, kuris sudarytas asmeniškai žmogui pagal jo gimimo datą ir net valandą

Mama.lt

Mama.lt

2009-12-21 13:10

Mes pagal zodijaką su draugu netinkame,bet sutariame puikiai ir vienas kitą papildom.Jei žiūrėtume kas tinka kas ne,tai turėtume daug ko atsisakyti ir būtų taip,kad dar labiau viskas išsiderintų

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2010-01-20 23:07

siaip horoskopais ne itin tikiu tais kasdieniais,bet pagal zenkla ir gimimo metus yra daug tiesos ir atitinka.Esu skorpione ir dar gaidzio metais, tai galiu pasakyti,kad labai nemegstu melo ir kaip gaidys galiu uz tiesa, ligi paskutiniuju  kapotis, o kaip skorpionas niekada nepamirstu jei man kas ka blogo padaro ir daznai igeliu,bet kaip kazkas jau minejo tik zodziais ne kumsciais. o siaip tai esu kazkur skaicius,kad skorpionai arba myli visa sirdimi,arba nekencia visa sirdimi,tai tai yra tikra tiesa ir viduriuko nebuna niekada.

Sukurtos temos: 11   Diskusijose pasisake: 246

2010-01-21 00:26

labuka as pagal horoskopa as bezdzione ir liutas tai vyras  sako kai noriu galiu but padlyza kaip bezdzione o siaip kaip liutas  savo teritorija ginu

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-01-28 12:42

na esu jautuke ,tai net labai zodiako zenklas atitinka visa mano charakteri,atrodo kad teisybe visa butu pasakyta apie jaucius,o kas liecia dienos horoskopus jais as netikiu

Sukurtos temos: 24   Diskusijose pasisake: 373

2010-03-05 01:00

As tai megstu paskaitynet apie save horoskupus,buna kartais kad i r sutampa bet ypatingo demesio tam neskiriu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2010-03-30 09:08

Sveikos ;)

As esu jautukas ir  man visada atitinka prognozuojama info :) anksciau apskritai netikejau horoskopais, taciau viena vietine astrologe pasiule sudaryti man asmenini metu horo...emiau ir sutikau. Ispradziu paskaiciau tai tikrai jokio ispudzio nesudare. Numeciau tuos kelis lapus i sali. Taciau po gero pusmecio radau tuos lapus, perskaiciau dar karteli ir zinot, nuo tos akimirkos pradejau nesiotis su savim ta horo, nes jis visiskai atitiko mano praeita pusmeti. O galbut dar kazkas sudarynejot sau asmenini horo? Parasykite atsiliepimus tuomet zinosiu kad arba as klystu arba isisvajojau per daug :)

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-03-30 10:29

sveikos aš esu vėžys .gimusi tigro metais.kartais paskaitau horoskopus.tai daug kas tinka esu šeimos žmogus,labai myliu vaikus.pirmasis vyras buvo taip pat vėžys tai nei namuose būdavo,nei vaiku rupindavosi ir nesirupina.antrasis liūtas gyvenam sutariam gerai,nors kaip ir liūtas"labai mylintis save".myli vaikus,padeda.jei žmonėm gera kartu,jokie horoskopai nesvarbūs.didysis sūnus mergelė,mažasis jautis.

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-04-08 20:57

Nezinau, as tai ziauriai netikiu horoskopais

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 4

2010-04-12 13:19

http://www.astrocentras.lt/video-horoskopai-5/lt/  sitas geras dalykelis.man patiko :) tik mergiote pasirode nuvargus

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 1

2010-04-20 10:05

o gerastokio puslapio kaip ir nemacius buvau, kur video horo butu. Ir siaip  man idomu straipsnius apie visokias mistikas paskaityti, nes tiek daug visko suzinai

2010-06-26 03:27

Horoskopo tikslumui reikia ne tik Saulės padėties, labai daug ką lemia kitų planetų padėtys, jugtys. Taip pat žmogaus Ascendentas (tikslus Saulės pakilimo kampas), Dangaus Zenitas. Daugybė dalykų. Štai todėl tie bendrieji horoskopai ir netinka dažnai

2010-07-24 19:17

taip atitinka nors nesimta procentu bet 90 tai tikrai

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 30

2010-08-08 21:45

Na as apie savo zodiako ziankla skaiciau is knygos apie zodiako zenklus tai mano harakteriuj tikrai atitinka zuvytes zenklas

2

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Psichologija > Ar zodiako ženklas...

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Gerda