Forumas > Laisvalaikis > Psichologija > Ar zodiako ženklas...

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1

Sukurtos temos: 86   Diskusijose pasisake: 13844

2009-09-03 09:36

Horoskopais beveik netikiu,nors viena karta issipilde 100%,bet ir tai tada ne nuo manes priklause.bet kalba ne apie tai.esu svarstykles ir zinokit sitas zenklas atitinka mano buda-visa laika linkusi svarstyti.kaip jus-ar pastebite savo zenklo ir savo charakterio panasumus?ar niekada i tai nekreipiate demesio?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-03 09:43

ar tikiu, ar ne horoskopu sunku pasakyti. turbut taip, paskaityti paskaitau - jeigu ka nors gero prognozuoja tada ysidemiu, o jeigu bloga diena zada - tada sakau, kad cia ne samone tie horoskopai... o siaip esu skorpionas nu sakyciau zenklas toks su savo plonybem visokiom... galiu buti visokia... jeigu zmogus geras nuosirdus su manim tai atrodo atiduociau viska ka turiu, o jei ne - tai tada ne tai kad nieko neduosiu, bet dar ir is jo atimsiu viska... taciau buna ir taip (tiesa retai, bet buna) geliu kitam, o per ziopluma pati sau ygeliu...

2009-09-03 09:59

visi skorpionai tokie-visi jie moka igelti.

Sukurtos temos: 21   Diskusijose pasisake: 3288

2009-09-03 10:35

esu liūtas, gimus tigro metais neblogas derinys, ane? kartais būnu gal ir per išdidi (pripažįstu ), o šeip tai tikra katė esu.. "įdrėskiu" ir vos ne po penkių minučių galiu "glaustytis"

o ką žada horoskopas, tai netikiu..

2009-09-03 10:38

su dvyniais man teko susidurti.tikri dviveidziai.prie akiu jau tokie geruciai,bet uz akiu...gal ne visi,tik neisizeiskit ,dvyniai.

Sukurtos temos: 16   Diskusijose pasisake: 188

2009-09-03 10:43

as horoskopu beveik neskaitau,esu mergele ir kartais man atrodo kad visai neatitinku pagal savo horoskopa,sako mergeles svelnios geros,nu as toke nesu

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-03 10:59

O as Saulys ir dauguma atitinka apibudinimu, bet mes juk esam skirtingi vienus dalykus bandom pazaboti kitus atskleidziame daugiau nei reik, todel esame skirtingi. Bet pati esme atitinka.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 2

2009-09-03 13:19

Na aš net pati nežinau, kartais tikiu kartais ne. Na buvo ir man toks atvejis kai man išsipilde visu 100% man ta diena pranašavo, kad susitiksiu savo gyvenimo meilę, netikėjau ir juokais nuleidau. O čia šetau, kad nori susitikau savo dabartinį vyrą. Štai ir netikėk tu savo žvaigždėm.

O šeip esu aš skorpionas...

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 2936

2009-09-03 13:26

esu Avinas,ir tuo viskas pasakyta,esu užsispyrusi,karšto būdo,būtinai siekiu ir pasiekiu savo...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-16 12:47

aš esu Liūtas gimusi arklio metais, tai mėgstu pažvengti, yra daug teisybės kuri ir man tinka, bet ir ira netikslumu, kai turiu laisvo laiko tai visada paskaitau ką prognozuoja horoskopas, esu neištikinčiųjų šiuo klasusimu

Sukurtos temos: 10   Diskusijose pasisake: 8078

2009-09-16 14:47

Aš kaip ir dauguma,ir tikiu ir ne.Čia jau priklauso ką gero sukuria.Jei gerai-tai kaip gali netikėt

O dėl ženklo,tai tinka daug kas ,bet tikrai ne viskas.Liūtas aš, gimusi ožkos metais, derinys nerealus

Mama.lt

Mama.lt

2009-09-16 15:26

as esu saulys gimusi arklio metais...

bet kazkaip horoskopus skaitau praejusios dienos (jei is viso skaitau)tik tam kad paziureti kaip ten man turejo sektis pagal ponus astrologus...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2009-09-16 15:39

Esu jautis, gimusi gaidžio metais, kaip jautis užsispyrusi, kaip gaidys kada reikia galiu pasikapoti ne veiksmais tik, žodžiais  horoskopais daugiau tikiu nei netikiu  patinka man juos paskaityti ar pasiklausyti.

2009-09-17 09:14

as ir gaidzio metais,tad reikalui esant moku pasikapotibeje,kas liecia horoskopus,sakiau kad viena karta issipilde su kaupu.buvo beveik pries metus.ruosiausi vaziuoti pas pussesere ir kaip tik uosviene paskambino.ji man sako-tau horoskopas sake vairuoti atsargiai ir saugotis eismo ivykiu kelyje,avariju.nu ka,sedu,vaziuoju,beveik atvaziavau,bet kazkoks zasinas su savo gelda ileke i mane.bet is kitos puses kai pagalvoju,nebutu uosviene sutrukdziusi 5 min,tai juk as buciau su ta masina net nesusitikusi.nu zodziu nuo likimo nepabegsi.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2009-09-17 10:07

Esu šaulys, gimiau šuns metais nu man tai tikrai daug kas atitinka ir horoskopu tikiu nes man pildosi...

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-09-17 10:10

Romena 2009 09 17    

Esu šaulys, gimiau šuns metais nu man tai tikrai daug kas atitinka ir horoskopu tikiu nes man pildosi...

As ir saulys su ns metais gimes, man taip daugiau maziau atitinka charakterio apibudinimas

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 414

2009-09-17 10:55

Doriuks 2009 09 17     Romena 2009 09 17    

As ir saulys su ns metais gimes, man taip daugiau maziau atitinka charakterio apibudinimas

nu matai kaip smagu tai mes vien metes itariu?

2009-09-17 10:58

o pavyzdziui su vyru atitinka zodiakai?ar domejotes koks tinkamiausias jums i pora?

Sukurtos temos: 65   Diskusijose pasisake: 3593

2009-09-17 11:07

is smalsumo ziurejau tai skorpione moteris ir vandenis vyras - baisiau nieko nera, apsoliucia nepakeliui ir nesuderinami budai. nu kol kas gyvename. matau tik viena iseity sekmingo gyvenimo, kad vyras mano lb saltu nervu, nekreipia demesio y mano uzsiplieskimus ir man nusileidzia. kitaip butu pragaras o ne seima...

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2009-09-17 11:18

esu kažkada žiūrėjusi ar sutampa? taip mes galime būti šalia vienas kito

1

Viršun ^ | Forumas > Laisvalaikis > Psichologija > Ar zodiako ženklas...

Šiandien gimtadienius švenčia (187)
Pijus