Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

7
...

Sukurtos temos: 168   Diskusijose pasisake: 6795

2009-06-12 20:29

Na va kokia vasariška ir visai galvoju nieko atradau dieta  Daržoviu dieta 

Vaikas visada gali išmokyti suaugusįjį trijų dalykų: džiaugtis be jokios priežasties,visuomet būti kuo nors užsiėmusiu ir iš visų jėgų reikalauti to, ko trokšti.

Sukurtos temos: 2   Diskusijose pasisake: 31

2009-06-30 11:54

as grynai dietu nesilaukau bet stengiuosi subalansuoti mityba ir valgyti kuo lengvesni maista, ypatingai vasara :)   internetas prikistas visokiausiu patarimu, tad pasinaudojau vieno is begalybes ir jau antra savaite laikausi tokios mitybos:

pusryčiams - stiklinė žalios arbatos ir 2 obuoliai, iki pietų dar 2 obuoliai ir stiklinė arbatos ar sulčių, pietums prieš valgį stiklinė arbatos ar sulčių, kepta lašiša su daržovėmis, pavakariams arbata su sausainiu, vakarienei stiklinė arbatos ar biokefyro, grikių košė arba 5 grūdų košė su spirgučiais.

Siandien yra tas rytojus, kurio laukeme vakar :)

Sukurtos temos: 8   Diskusijose pasisake: 381

2009-07-15 20:25

skaičiau ten, skaičiau šen.

aš dietų laikytis negaliu- ne man tokie dalykai. per daug matau, per daug visko noriu. o kai žinai, kad gali labai mažai, dar labiau noris.

teko keist mąstymą... iš mėsos abu su vyru valgome tik vištieną. praktiškai visada- su daug daržovių ir ryžiais. saldumynų ir "junk-food'o" sumažinom iki minimumo- kartais koks saldainis prie kavos ar pora čipsų prie alaus (alaus, tiesa, irgi seeeniai negėriau ). daug skysčių, vaisių, daržovių- dabar gi geriausias laikas. stengiuos visada turėti kokio aktimelio ar jogurto- užėjus alkiui ar norui "šiaip ką pagraužt" tikrai padeda ;)

beje, didžiausią įtaką svoriui padarė normalus valgymo režimas. kol nebuvo sąlygų normaliai pietauti darbe (kavinėse gi kasdien nevalgysi), nieks nejudėjo. kai tos sąlygos atsirado ir darbe valgau naminį maistą, neprisiryju vakare. taigi- pusryčiai, pietūs, vakarienei- dažnai kava (sumuštinių, tiesa, neatsisakiau ). rezultatai- per kelis mėnesius -8 kg. lėtai, bet užtikrintai, tikiuos :)

Kandu kandu. jei bijai- neerzink

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 578

2009-08-15 10:26

as nuo snd pradedu kopustu sriubytes dietos laikytis, tai nzn kaip cia bus ar istversiu, bet kolkas esu rimtai nusiteikus.

Sukurtos temos: 18   Diskusijose pasisake: 2654

2009-08-15 10:43

neri81 2009 08 15    

as nuo snd pradedu kopustu sriubytes dietos laikytis, tai nzn kaip cia bus ar istversiu, bet kolkas esu rimtai nusiteikus.

Sekmes neri, tau pavyks

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2009-08-15 14:18

na as ir bandziau kopustu sriubos dieta, aisku padejo, svoris krito, bt paskui jau negalejau paziuret i ta sriuba :)

2009-08-17 11:21

aciu uz palaikyma, kolkas dar laikausi

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2009-08-17 11:25

aciu dievui kad man nereikia jokios kopustu dietos,lt svoris labai greit nukrito gryzau i norvegija tai visi o kaip sukudai,o valgiau viska ir sasliko ir alucio ir sidro,matyt tik tiek kad kalorijas greit isdeginau vaikstinedama,iekviena diena ,tai po miska,tai po miesta ,atsikraciau po gimdymo nereikalingais kilogramais,o dabar stengiuosi nepersivalgyti

2009-08-17 11:38

man iki gimdymo taip budavo-kirsdavau i valias, o niekaip nepriaugdavau.siaip po gimdymo buvau priaugus 20kg, bet kazkaip patys nukrito ir jokiu problemu nebuvo, bet dabar kazkaip priaugau, manau, kad nuleme tai, jog nereguliariai valgiau-isvaziuoju ryt i paskaitas, diena nera kada pavalgyt, o po paskaitu uzvalgai uz visa diena, tai va ir rezultatas-pilvukas atsirado ir susitikus koki seniai matyta pazystama pirmas klausimas buna-gal tu laukies?tai ir apsisprendziau-reik numest

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2009-08-17 21:05

sekmes neri.. jei pasiseks reikes imti is taves man pavyzdi...

2009-08-18 09:43

aciu aciu, bet jauciu, kad po sitos dietos dar ilgai nenoresiu balandeliu.

2009-08-21 14:55

niu ka, numeciau 5kg, o siaip tai i ta sriuba net ziuret nebegalesiu jauciu.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 167

2009-08-21 17:53

tai va, efektyvi ta dieta, bet paskui jau negali net paziuret i ta sriuba :) na ir siaip as jossavaite laikiausi ir jau paskutinem dienom valgydavau, bet nosiuzsispaudus, nes au nuo kavapo net buvo bloga :)

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 16

2009-09-02 19:02

mamos as naujai prisijungus gal patars kuri kaip numesti 10 kg labai reikia bet sunkiai metasi

Sukurtos temos: 9   Diskusijose pasisake: 4023

2009-09-02 19:04

sveika.eik i tema megsti sportuoti ir ne tik? ten yra pratimu patarimai..arba i tema virsvoris po gimdymo.manau rasi naudingos informacijos ;)

2009-09-02 19:08

dekui dar perskaiciau apie sriuba is darzoviu sako kad krenta svoris ir gali valgyt kiek nori

2009-09-02 19:11

tikiuosi pavyks numesti tuos 10kg :) sekmes tau

2009-09-02 19:12

bandysiu nezinau kaip gausis  .tikiuosi numest

2009-09-02 19:22

maciau klausiai kada galima dirza deti as po gimdymo gryzau namo ir po keturiu dienu uzdejau man atrodo kad gali bet kada

2009-09-02 19:24

ten turbut ne as klausiau nes man dirzo nereikejo ;)

7
...

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (200)
Jorinte