Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
30

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-06-08 11:46

geriausia tai yra šaldytuvę neturėt gėrybių

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-06-13 15:14

gytutis 2011 06 08    

man taippat yra,negaliu atsisakyti visokiu skanestu...tai geriu daug vandens arba kefyro,dar kava greitina virskinima.ir aisku tie kg nelabai krenta,bet ir neauga.

Oi, geras, net nezinojau, kad kava greitina virskinima :)

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 1057

2011-06-14 11:03

Sveikutes.Grizau ir as i sia temute, bet grizau pasidalinti su jumis savo patirtimi.Kazkur pradzioj temos bendravau, bandziau dietas ir t.t.Siai dienai esu numetusi 13 kg ( per 3men) Manyciau neblogas rezultatas  O lieknejimo paslaptis - maitinimasis ir sportas.Ir nereikia sakyt, kad neturit laiko sportuot ir t.t. As pati nnnnnn kartu sau taip sakiau.Cia paprasciausiai truksta ryzto. Maitinuosi 4-6 kartus per diena. 4 maitinimai normalus, o 2 uzkandziai.Jei maitinimas sotesnis, tai uzkandziu neber. Virtuveje stovi maisto svarstykles, sveriu mesa (paukstiena ir zveriena, kiaules mano gyvenime nebera) ir zuvi, kuriu per karta galima suvalgyti 100-200g;geriu daug vandens.Visiskai atsisakiau druskos ir cukraus.Aisku per baliukus ir sventes leidziu sau "sugriesyt", bet paskui kelios dienos - iskrova su darzovem ir vaisiais, uzpiltais 1 saukstu semenu aliejaus..

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-06-14 11:23

Grira saunuole tu :)

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2011-06-14 14:10

grira saunuole tu esi tikrai...

2011-06-14 14:32

Aciu, mergaites, bet zinokit atejau ne pasigirti, o  sumotyvuoti.As pati to reikalo emiausi, kai pamaciau lieknejancia akyse drauge.Tos dietos - vienadienis rezultatas, reikia is pagrindu keisti mastysena apie mityba...Aisku as turejau tiksla - per dukros krikstynas neatrodyti kaip ...burbulas...Lyg ir pavyko.Dabar issikeliau dar viena tiksla - per vestuviu 15 metines sverti tiek, kiek sveriau tekedama...Noriu, bandysiu ir pasieksiu....O paskui - palaikyti esama forma.Taigi ir jus atraskite savyje jegu (cia neliacia tu, kurios yra patenkintos ir laimingos budamos apkunokos moterys - dziaugiuosi uz tokias ;) )

Startas 03,21/07,07

2011-06-14 14:46

saunuole, saunuole ir dar karta saunuole.. man ir taip tu graziia atrodei.. ir sita foto labai grazi.

2011-06-14 17:13

Grira, labai super!!!! Ir Tavo zinutese jauciasi ryztas ir motyvacija!

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-06-16 10:48

Grira, smagu kad tau pavyko numesti tuos kg, o kaip šeimyna ir visiems mitybos pokyčiai? kai reikėjo leistis insuliną tai ir aš valgydavau 5 kartus per dieną, dabar vėl sunku prie to priprasti bet tik vieną aiškų kai reikalas prispaudžia viską galimą reikia tik noro

2011-06-16 13:26

Seima mano mitybos pokyciu nepajuto.Jie nenori taip maitintis - be druskos ir cukraus.Tai dazniausiai as sau gaminu atskirai.Netgi gaminant bendrus pietus (pvz.plova) as sau gaminu atskirai, kad nevirsyciau dozes :D VYras po truputi jau pradeda linkti link mano mitybos.Zinot, vyrams reikia irodymu, o kai mato lieknejancia zmona - irodymas :)

Startas 03,21/07,07

2011-06-16 13:56

tu pavyzdys daug kam galetum buti.... saunuole labai dziaugiuos, kad tu tryksti energija...entuziazmu...

Paskutinį kartą redagavo: sandriukas (2011-06-16 13:57)

2011-06-16 14:30

Klausykit, noreciau isbandyt maisto papildus alkio slopinimui. Zinau, kad viskas turetu buti derinama su sveika mityba, bet niekada tokiu dalyku nevartojau, tai labai idomu, kaip viskas veikia. Issirinkau va tokius http://www.myeco.lt/priemones_lieknejimui/6_snell_fame_alkio_slopinimui . Gal kas nors galetu pakomentuoti veikliasias medziagas daugiau negu ten yra aprasyme, ar galetu buti nors kiek naudinga?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-06-16 22:04

Grira maladiec tu esi,reiks sekti tavo pedomis................

2011-06-17 13:27

Grira 2011 06 16    

Seima mano mitybos pokyciu nepajuto.Jie nenori taip maitintis - be druskos ir cukraus.Tai dazniausiai as sau gaminu atskirai.Netgi gaminant bendrus pietus (pvz.plova) as sau gaminu atskirai, kad nevirsyciau dozes :D VYras po truputi jau pradeda linkti link mano mitybos.Zinot, vyrams reikia irodymu, o kai mato lieknejancia zmona - irodymas :)

Ir ne vien del lieknejimo vyras gali linkti i Tavo puse, bet ir del sveikesnio gyvenimo :)

Sukurtos temos: 6   Diskusijose pasisake: 461

2011-06-26 17:48

Grira 2011 06 14    

Sveikutes.Grizau ir as i sia temute, bet grizau pasidalinti su jumis savo patirtimi.Kazkur pradzioj temos bendravau, bandziau dietas ir t.t.Siai dienai esu numetusi 13 kg ( per 3men) Manyciau neblogas rezultatas  O lieknejimo paslaptis - maitinimasis ir sportas.Ir nereikia sakyt, kad neturit laiko sportuot ir t.t. As pati nnnnnn kartu sau taip sakiau.Cia paprasciausiai truksta ryzto. Maitinuosi 4-6 kartus per diena. 4 maitinimai normalus, o 2 uzkandziai.Jei maitinimas sotesnis, tai uzkandziu neber. Virtuveje stovi maisto svarstykles, sveriu mesa (paukstiena ir zveriena, kiaules mano gyvenime nebera) ir zuvi, kuriu per karta galima suvalgyti 100-200g;geriu daug vandens.Visiskai atsisakiau druskos ir cukraus.Aisku per baliukus ir sventes leidziu sau "sugriesyt", bet paskui kelios dienos - iskrova su darzovem ir vaisiais, uzpiltais 1 saukstu semenu aliejaus..

Tikrai labai graziai atrodai,nors grazi esi pati,bet numestas svoris atskleide slypejusi grozi

" alt="">[/u[url=

" alt="">rl].gif[/img][/url][

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-07-13 22:16

Sveikutės mamytės,ar kas nors skaičiuojat kj?Aš nieko su jom nesusigaudau,na jei nusiperki parduotuvėj kažką,tai energetinė vertė parašyta,o kaip apskaičioti,jei kokią sriubytę verdi ar plovą namie?Nejaugi kiekvieną daržovę,kurią dedi į puodą sversi,dar ju vyras valgo,tai kaip sužinoti,kiek ta sriubos lėkštė turi kj?Kažkoks košmaras,kol viską suskaičiuosi,žiūri,ka jau tokiu laiku ir valgyti nebegalima :)

2011-07-20 10:53

Na merginos kaip sekasi dietintis,as jau 3kg atsikraciau,nes reik per jubilieju savo gerai atrodyti,girra kaip tau?

2011-07-20 15:28

Labas, na ka as esu pastrigusi su savo -15... Vasara..vaisiai, uogos...Svarbu aukstyn nejuda :D Siaip galiu pasakyt, kad saltuoju sezonu lengviau laikytis visu sveikos gyvensenos principu...Vasara tieeeeeeeeek pagunduuuuuuuuuu.... :) Per mazai dar pas mane laiko praejo, kad sveiki igudziai i krauja butu iauge... va kas nuo mazumes taip auginami... stengiuosi uztat as dabar savo vaikams juos igudzius skiepyt, ale kad nelabai pasiduoda..Zinokit skaitinejau ivairias dietas, mastau gal ka idomaus rasiu.Nu kazkaip visai neblogai pasirode Dukano dieta.Gal kas esat bandziusios?  http://dukanodieta.ismegink.lt/author/admin/

Startas 03,21/07,07

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 122

2011-09-11 23:41

Radau naudinga nuoruoda :) tikiuosi pade :)

Ekstraktai kūno priežiūrai

2011-09-13 15:10

kaip sekasi su dietom?

...
30

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Ignas