Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
25

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-05-06 11:01

sita sriuba tikrai gera dieta tiek kad valios reikia,bet rezultatai iskart matyti po savaites

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 16

2011-05-11 12:03

Naujiena !!! ACAI uogų preparatas lieknėjimui

ACAI BERRY ABC stipriausia versija svorio metimui
Preparatas pagamintas iš natūralių uogų, skirtų lieknėjimui, jokio
šalutinio poveikio!
ACAI BERRY ABC sukurtas, siekiant slopinti apetitą ir pagreitinti
medžiagų apykaitą. Šis produktas gali ne tik sumažinti nereikalingus
riebalus, bet taip pat gali papildyti organizmą daug rūšių amino
rūgščių ir
mikroelementų, tokių kaip varis, geležis, fosforas, kalcis, kalis,
cinkas ir selenas.
Preparatas originalus, perku tiesiogiai iš Kinijos, visos kapsulės
pažymėtos lazeriu.
Preparato nerekomenduojama vartoti nėščioms moterims, laktacijos
periodu, taip pat sergantiems hipertonija, širdies ir kraujagyslių
ligomis.
Rezultatas nuo 5-15 kg/mėn !!!

30 kapsulių pakuotės kaina – 70 Lt

Vieta: Vilnius (siuntimas visoje Lietuvoje)
Visais iškilusiais klausimais galite kreiptis:
Tel.: 8 626 37844
El. paštu: lieknek.lengvai@gmail.com

2011-05-11 12:09

tikras meslas o ne tabletes,isbandziau idomumo delei rezultatas 3 kgniekam nerekomenduociau mesti pinigu i bala

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 301

2011-05-11 16:58

Patarciau paskaityti knyga apie maisto derinima "Sveikata visam gyvenimuj" man ameniskai labai padejo ir jokio streso

[url

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 3458

2011-05-12 01:54

as irgi isbandziau tas ACAI "tebuklingas" tabletes..... briedas kazkoks.... nenumeciau ne vieno gramo :|

butu idomu paskaityt ta knyga....

laikiausia as dukano ar kaip ten jis vadinasi dietos... nieko nepadejo  atrodo pasiimk peili ir apsigenek pati save  

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-05-14 17:39

baigėsi mano dieta, atėjau pasidžiaugt -1,4kg, aišku patyriau ir nuklydimų bet smagus džiaugsmas

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-05-16 11:35

Sveikinu, Brazde :)

2011-05-16 13:34

aciu corona, na kas dabar kokia dieta laikotes? as pertrauka darau

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2011-05-16 19:38

as pradejau laikytis savo susikurtos praeitos vasaros dietos, jos besilaikydama numeciau 10 dabar vel jos emausi;-] pusryciai kava ir varske, galima gardint uogomis, medumi;-] daug agurku, jei norisi ko rimciau agurkai su grietine;-] uzkandziauju varkes sureliais ir tirpstu be vargo ir soti esu;-]

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-05-17 20:11

Sveika, rutala, mane labai sudomino tavo susikurta dieta. Mno situacija tokia, kad istisom dienom sedziu namie, auginu du vaikus ir neiseinu is virtuves :) , saldumynai, sausainiai, jau pavargau, o svoris auga kaip ant mieliu. Noreciau paparasyt taves smulkiau aprasyt savo dieta: kiek laiko jos laikytis reikia?, kokius surelius ir kiek per diena tu ju suvalgai?, jei gali aprasyk smulkiau, is anksto dekoju.

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 71

2011-05-18 09:48

as ir sedziu namie auginu dvi mergytes, tokia pat situacija kad virtuvej reik pasedet ilgiau, nes vieni to nevalgo kiti kito, tai dar tenka kelis patiekalius daryt, o ragavimas po to pavalgymas nieko gero neatnesatad stengiuosi valgyt daryt iki 3valandos dienos, vakariene ir padarau iki to laiko, taip neprisivalgau bereikalingai vakare. maista i ka nors siltai idedu apvinoju ir iki vakaro jis karstas is lieka , seimai gardu ir as gerai jauciuosiu,kas del salduminu, labai retai saldainius valgom, nes ir vaikus pratinam ju kuo maziau valgyt juk ten nera nieko naudingo... sausainius pyragus kepu namie daug sveikiau ir sociau.surelius renkuosi kuo naturalesnius kad kuo maziau butu visokiu priedu, zalia arbata labai man tinka, svarbausia isiklausyt i savo kuna ko jis nori ka jis toleruoja o kas tik virsta papildomais kilogramais, ir jie tirpsta lengvai ir be jokio sreso ir svarbausia nesijauciama visai alkanaas kaip pernai laikausi, kol baigesi agurku derlius,

2011-05-18 10:09

aciu uz atsakyma, reiks nueit ikim parduotuves ir nusipirkt varskes ir sureliu bandysim laikytis :) , sunku i ta savo kuna isiklausyt, kartais paimu is streso ir taip persivalgau, kad pakvepuot sunku, o tada gailiuosi...O kur dar vyras su savo valgymo kaprizais tada valgysiu, tada nevalgysiu, sunus pienisko nevalgo, dukra kosiu, tai kas lieka viska mamyte, kaip i siuksliadeze i save ikrauna :) , bet dabar artejant vasarai ir matant savo riebaliukus ant pilvo ir slaunu laikas susigriebt :)

Paskutinį kartą redagavo: jurgeta (2011-05-18 10:10)

2011-05-18 10:26

jurgeta pats blogiausias dalykas yra tai kaip tu kad sakai lieka maisto niekas nevalgo gaila ismesti ir kemsam i save o cia istikruju blogai nori nenori turi suvalgyti kas like,nu as esu is tu zmoniu antra diena as nebenoriu valgyti to pacio patiekalo,tai lieka kokie mesgaliukai neismetu sudedu i saldikli uzsimanome kada cebureku apverdu sumalu mesa ir skaniausi idarai gaunasi,o dabar visai pradejau gaminti tiek kad uztenku visiems pavalgyti i rneliktu rytojui ,nes antros dienos maisto nebelabai kas nori is maniskiu ir bevalgyti

2011-05-18 10:31

pirmadienis

iskrovos diena ,1kg obuoliu arba 1 litras kefyro.pasirink kas skaniau

antadienis

pusr;-sumustinis su desra ,arbata arba kava

piet;-120gr zuvies,5 saukstai darzoviu salotu,1 stikline sulciu

vakr;-1 stikline pieno,5 liesi sausainiai[gaidelis ar dar kokie kiti] 50gr surio

treciadienis

pusr,-kiausinis,arbata

piet.-180-190gr darzoviu sriubos,60gr mesos,5 valgomi saukstai ryziu,1 stikline sulciu

vakr.-5 saukstai mesos salotu,stikline kefyro,duonos riekute

ketvirtadienis

250gr varskes.1,5 sauksto medaus,4 graikiski riesutai,viska sumaisyti ir valgyti,2 o buoliai ,o,5 stiklines pieno.cia pasidalink viska visai dienai

penktadienis

pusr,-2 varskeciai ,arbata

piet.-120gr zuvies,5 saukstai darzoviu salotu,1 stikline sulciu

vakr,-5 saukstai burokeliu misraines,1 saukstas koncervu,stikline kefyro,puse riekutes duonos

sestadienis

pusr.-sumustinis su desra,

piet.-120gr mesos.5 saukstai darzoviu salotu,1 stikl,sulciu

vakr.-4 saukstai keptu kopustu su morkomis,1 stikline kefyro,puse riekutes duonos

sekmadienis

pusr.- sumustinis su suriu

piet.-150-160gr sultinio,60 gr zuvies,5 saukstai darzoviu misraines

vakr.-5 saukstai mesos salotu,1 stikline kefyro,puse riekes duonos

imeciau nauja dieta mano pacios mamos puseseres ir daugumos mamos draugiu patikrinta,rezultatai matyti jau po savaites ,pusesere laikesi sitos dietos labai ilgai ir rezultatas isties stulbinantis kaip is tos reklamos pries ir po keliu metu nesimatytmo buciau net neatpazinusi,arbata kava geriama be cukraus,misraines pasigaminate pacios pagal duota dieta kokias tik norite,galima naudoti truputi majonezo arba pagardinti trupuciu aliejumi

2011-05-18 15:31

dekui ateja, reiks bendyt kazka keist ir man, nes taip toli neneueisiu, o kenkiu tik sau...

2011-05-18 16:39

atėja nieko atrodo ta dieta, jau kad kefyras yra man iš vis šaunu , pamenu su pirmaja ir išbaiginėdavau jos likučius maisto, bet dabar jau griežtai nebeimu nė kasnio iš kito lėkštės , reik namie dar isigyti gramines svarstykles , tiek tekainuoja ale vis neprisiruošiu

2011-05-18 16:43

man asmeniska sita dieta labai gerai,cia mamos buvusi sefe vaziavo i latvija pas kazka ten ir sudare jai dieta,tai va kas laikesi tas numete bet jau nors viena savaite negalima nusizengti niekam,as atsimenu pati numeciau 5kg per savaite mama berods 7kg,

2011-05-18 16:46

oi atėja tikrai ir aš norėsiu išbandyt šitą variantą tik reik pagalvot kurią dieną , kad nebūtų trukdymų , jau nusirašiau į užrašų knygutę, tai kaip sakant jau pusę darbo

2011-05-18 16:48

pas mano mama guli uzrasuose pastoviai o as kiek kartu nusirasau tiek kartu ir pametu,pabandyk istiesu pamatysi kaip veiksminga as tai su mama pastoviai laikydavaus kartu linksmiau budavo

2011-05-18 16:56

tai visad drauge smagiau

...
25

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (143)
buu
Amelija