Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
23
...

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 56

2011-03-29 23:42

Sveikos, merginos. as cia naujoke, tai truputi nedrasu... 

Noreciau numesti 10 kg. Ir vis neatrandu to, kas man tiktu, Su sportu visiskai nedraugauju. Bandziau laikytis kopustu sriubos dietos - po savaites numeciau gal tik 2kg, kankinausi nerealiai, nes jau bloga buvo i ta sriuba ziuret po 3-ios dienos. 

Man kazkaip artimiausiai atrodo kaloriju skaiciavimas arba nevalgymas po 18h. Su kaloriju skaiciavimu - nzn, per daug smulkmeniskumo, nors, sako, zmones igunda. O nevalgymas po 18 h - ir del laiko, ir del ipratimo - valgau daugiausia vakarais. Bet cia gal tik iprocio reikalas.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2011-03-30 07:20

corona,dauguma manau musu megsta vakarais pavalgyti,o kas del kaloriju skaiciavimo esu skaiciavusi,mama turi visa sasvini prissirasiusi kas kiek kaloriju turi,atsivertu pasiziuriu aha balandeliai turi tiek kaloriju,kaiusinis tiek majonezas ir taip toliau,na man asmeniskai lengviausia buvo laikytis dietos ne azkokios tai dietos bet ziurejau ka valgiau,i mano maisto racijona neiejo jokie miltiniai gaminiai,jokios bulves padazai,valgydavau gabalelis mesos ryziai salotos,ir isties po pirmojo gimdymo numeciau labai daug,o dabar isties nelabai reiktu man ka mesti na gal pora kg,bet pabandymui geriu acai berry ne tam kad sukusciau labai o tam kad isbandyciau kas du poveikis nes niekas nesu gerusi liekninamuju tableciu

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 39

2011-03-30 11:34

Na,svoriui mesti,reikia daug valios..Juk visi zinome,ko valgyti nevalia,kas turi daug kj,svarbiausia prisilaikyti ir neprikisti pilvuko saldumynais ar kokiais cepelinais :) Nera lengva,bet reikia ismokti save kontroliuoti..Zinau begale pavyzdziu,ta pati ir apie save galiu pasakyti..Kai jau lb.,arti bunu prie tikslo (numesti 5 kg) staiga pratrukstu ir prisikertu kokiu sureliu,ar pyrago..Taip sazine kamuoja ir bandau save guosti,na nuo rytojaus tai jau tikrai..Ir vel tas pats ir vel.. :( Dieta visada pati susidarau,lb.,geras dalykas yra burokeliai marinuoti,as juos lb.,megstu ir sotu..

2011-03-30 19:36

Aciu, merginos, uz pasisakymus. Kazkaip jau norisi susiimti :) Na ka, siandien po sestos jau nevalgiau (aisku, dar ne vakaras). Tik, deja, ir vakarienes nepavyko pavalgyt, tai alkanoka jauciuosi. Ateja, o kas cia per papildai? Koks ju poveikis turetu buti? Ar jis yra? Man reiktu tokiu, kurie mazintu apetita arba saldumynams poreiki...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2011-04-03 16:47

ateja 2011 03 29    

maldaiva bandau reklamuojamas kapsules acai berry,tik as pabandymui nusipirkau tabletes,yra ju visokiausiu rusiu,dar neilgai geriu gal savaite laiko nors ir tiek nera manau,truputi numeciau bet ne 5 ir ne 10 kgo valgau isties viska nieko neatsisakiau,salutinis poveikis pirmas dvi dienas gal skarandis sustojo nuo ju o dabar nieko nejauciu

kaip tau sekasi,kas cia per kapsules

Mama.lt

Mama.lt

2011-04-03 17:54

As negaliu atsisakyti cepelinu , ar bulviniu blyniu , ar sokolado plyteles prie kavos......Atsiprasau merginos.....bet nu i naciort,jei negaliu valgyti kas man skanu...o po 18 val.niekada nebevalgau,nu nebent koki obuoliuka.

noriu ir as tuos kelis kg numesti,bet nu neina tai neina...sakoma ,kad virs 30metu medziagu apykaita suleteja,tai tuo ir teisinuosi.

2011-04-04 23:02

Bet tai vis tiek saunuole - saminingai po 18h nebevalgai :) O, kad man tai lengviau eitusi :D

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 8

2011-04-11 15:48

as isgeriau visa buteliuka sio papildo ir siulomu produktu esu giliai nusivylusi. Nepavyko numesti ne puses kilogramo. Kai sportuoji ir sveikai maitiniesi, tai svoris ir taip krenta, ir papildai cia visiskai nereikalingi. Viena reklama. Isbandziau pirma ir paskutini karta tokia nesamone, o dar sveikata sau zalojau... Nepatarciau ne vienai leisti savo pinigeliu ir nezalokite sveikatos. Kas idomiausia jie i savo reklama nekelia negatyviu atsiliepimu!!!! Bandziau ten pasisakyti, bet...

2011-04-11 16:03

teisingai pastebeta negatyviu komentaru ten nepriema,as pirkau sitas tabletes daug pigiau,numeciau 2/3 kg,bet neisnaudojau viso kurso nelabai reikia man,o lt dar kaina kokia astronomine,as mokejau visai nebrangiai gan pigiai ,bandziau ir as ten pasisakyti del kainos ir poveikio bet komentarus blokuoja

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2011-04-11 17:53

aš nevalgau po 18h jau daugiau nei pusę metų,(išskyrus pasibuvimus svečiuose o tai nebūna kasdien)  po gimdymo pavyko numesti kelis kg o dabar vsio stovi vietoj neskaičiuoju kaloriju bet su maistu prisilaikau, bet kažka ne taip darau kad nė gramas nebekrenta jau kuris laikas

2011-04-11 18:25

man uztektu atsisakyti miltiniu gaminiu bulviu,padazu ,saldumynu gazuotu gerimu tai iskart keli kg nukristu kad ir po sesiu valgyciau,matyt jau zinau i ka mano organizmas reguoja,bet ka reiktu atsisakyti tai man viskas skanu

2011-04-11 20:09

Tai gi va, kazkoks psichologinis blokas, matyt, asiranda, kai bandai kazko atsisakyt. nebevalgau po 18h - tai butinai norisi valgyt po 18h :D

O del papildu - kazkokius as irgi noreciau isbandyt savo kailiu, nors ir zinau visus ten neigiamus atsiliepimus, bet kol pati nenudegiau, tai rupi :) Tik noretusi, kad naturalus butu kazkokie.

2011-04-12 11:56

As pirma ir paskutini karta isbandziau papildus ir tai buvo lyg ir naturalus is acai uogu (del to ir susigundziau), bet kai gavau buteliuka, ziu, ka ten begale kofeino... ir dar kitu priedu, o tu uogu ten maziausia is visu sudedamuju daliu. sakiau nebeleisiu daugiau pinigu tokiems niekams. dar butu neabidna, jei butu bent 1 kg nukrites!

2011-04-12 12:04

su sitais papildais zmones tai tikrai kad apgaudineja kaip reikalas,kaina atsronime lt,anglijoj jos kainuoja isvis pigiai,pas mus norvegijoje apie 80 litu,manau kad ir situ papildu jau yra prigaminta kaip sakoma padielku,koks tau salutinis poveikis buvo jolanciuk ar isvis tokio nejautei

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 145

2011-04-12 13:47

As ir per nestuma priaugau nemazai,tai prisiziuriu ir valgau pagal valandas ir tarp tarpu nieko deti i burna negalima uzkandziauti,zinoma sunku ,bet laikausi ir saldumynu nevalgau,nes maitinu maziuka,o jis alergiskas,ir po truputi krenta liko kokius 5kg numesti ir busiu kaip pries pastojant

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-04-12 15:34

Per nestuma priaugau 15 kg, pagimdziau dingo 8-9 kg , per astuonis men pasitrauke dar 9 kg. Pakolkas sveriu maziau nei pries pastojima. Mazyle zindau ligi siol. Paskutinius men svorio kritima paspartino saldumynu ribojimas, po 18 val nebevalgyti, ir butinai ne maziau tris kart dienoj valgyti. kol valgiau vos viena karta dienoj, nes laiko nebuvo, maniau kad greist atsikratysiu likusiu kilogramu. Bet ne ..stovejo vietoje. 

2011-04-13 11:45

ateja 2011 04 12    

su sitais papildais zmones tai tikrai kad apgaudineja kaip reikalas,kaina atsronime lt,anglijoj jos kainuoja isvis pigiai,pas mus norvegijoje apie 80 litu,manau kad ir situ papildu jau yra prigaminta kaip sakoma padielku,koks tau salutinis poveikis buvo jolanciuk ar isvis tokio nejautei

O as tai apie toki papilda negirdejus ... Bet gal tada ir nebandysiu ... O siaip kokius tai noreciau pabandyt vartot, nors apie visokius papildus dviprasmiskos nuomones.

2011-04-13 19:02

nors man po dvieju gimdymu sirdele karts nuo karto pradejo permusineti, bet nuo papildu laimei salutinio poveikio nejauciau. kazkokio forumo  komentaruose skaiciau, kad viena po dvieju kapsuliu daugiau nebegalejo gerti, nes labai blogai pasijaute. Cia pas mus bananu salis - viskas parduodama kosminem kainom, nes matyt zmoniu poziuris kitoks - jei pigu, vadinas nieko vertas daiktas.

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 445

2011-04-13 21:05

Na jolaciukas777 nepasakyciau, vartojau ,,stop apetit" pigu labai, net akcija buvo 2in1 kaina. O galiu pasakyti paskutinis slamstas. Nieko nejauciau. Jei kam reikia tai likusi viena nepanaudota dezute

2011-04-14 11:40

taigi as ir sakau, jei pigu, tai nieko gero. :) Tai kiti ant to "nieko gero" dar uzdeda nemaza kaina...

...
23
...

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (137)
Dominykas