Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
20
...

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-10-12 12:46

JAU KAI NUMESIT SVORIO IKI NORIMOS NORMOS PATI RYTE PO NORMALAUS MAISTO PASISVERUS MATYSIT JEIGU TIK PORA KG IVIRSU VIENA DIENA GRIKIAI IR VEL VISKAS SAVO VIETOJ JEIGU UZSISPIRSIT IR ISLAIKYSIT 1SAVAITE POTO BUS DAUG PAPRASCIAU REGULIUOTI SAVO APETITA IR SVORI ZINOKIT ISBANDZIAU IR TIKRAI GARANTUOJU KAD KG NUKRIS GREIT NET PATI NESITIKESIT KAIP TAI GREIT VYKSTA

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-10-12 12:57

maldaiva 2010 10 11    

o matau nauju veiduku,na brazde kokia dieta griebsi?pas mane tai -5kg kai nukryto ir daugiau ne velnio nekrenta ir dirbu daug,lakstau,ir ...............

tai aš toliau laikausi angliavandeniu dietos, na ir žinoma nuo 18val nevalgau nieko (buna aišku ir nesusilaikymu) , po gimdymo numečiau jau 10kg tai man jau cia super duper, negaliu grikiu dietos laikytis nes dar maitinu vaika, tai reik visaverčio maisto

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 9

2010-10-12 13:12

TAIP SITOS DIETOS JUMS NEGALIMA NES REIK MAITINT VAIKUTI KADANGI MANO MAZIAUSIAS SIAIS METAIS NUEJO JAU I PIRMA KLASE DEL TO IR ISBANDZIAU

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-10-13 08:27

tai va nori,kad kristu kg reik labai dideles valios

2010-10-13 09:11

pritariu daug valios reik ir svarbiausia seimos palikymo

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-13 10:39

man atrodo ne tik valios tokiam reikalui reikia.siaip tos visos dietos laikinas dalykas,jeigu veliau nebesilaikysi.galvoju iprasti tik reikia po 18 ne kasnio,ir daugiau vaisiu,ir negalvoti,,kad va as kudinuosi,negaliu bulves,,vaje vaje o ka daryti kai pietums bulviniai blynai,ar kitokie patiekalai?nu negi valgysi tuos grikius.gyvenam viena karta,tai ir nugyvenkim skaniai,bet iki 18 val.

2010-10-13 11:09

teisingai gytutis svarsto juk visa gyvenima negyvensim kruopom, na as jau tikrai negalėčiau, manau svarbiausia jausti saika su maistu o nepriraityti iki zagsejimo, as jau išmokau nuo stalo nueiti kai dar truksta keliu kasniu iki pilnos laimes, tada užgeriu stikline vandens ir jauciuosi jau soti, kas liecia vaisius labiausiai kaloringi yra bananai ir vynuoges tad atsargiai su jais nepiktnaudžiaukite

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-13 13:17

he hee..kazkur maciau toki uzrasa ,,VIETOJ   PLYTELES  SOKOLADO - SUVALGYK  OBUOLI ,,

2010-10-13 18:06

o kas svarbiausia manes net netraukia jokie saldumynai, taip kad nesunku atsispirti....

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-13 21:23

galeciau kalna skanumynu suvalgyti...desertai mano silpnybe...bet kol kas atsispiriu

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 2

2010-10-14 08:46

Man nėra geresnės dietos nei detox - 5 dienos minus penki kilogramai. Prisižiūrint nepriagsi nė vieno. Atleisi vadžias - porą prilips atgal.

http://www.anonsas.lt/portal/index/article/9754 - čia detox dieta

Kitos geros ir mano išbandytos dietos, ne tokios sunkios kaip detox - Protasovo dietikė http://www.anonsas.lt/portal/index/article/8315

O čia Gursak -

http://www.anonsas.lt/portal/index/article/10404

Pasidalinkite įspūdžiais, kai išbandysite. Aš išrinkau tik pačias geriausias, nors žinau jų begalę ;)

2010-10-14 18:48

o brazde as laikiausi bananu dietos,kovo men tai liuks ji man patyko

2010-10-14 18:50

maldaiva 2010 10 14    

o brazde as laikiausi bananu dietos,kovo men tai liuks ji man patyko

ir kokia ji ten yra? kaip sekesi? ar matyt rezultatas?

2010-10-14 18:58

atsiversk 11pus paskaitinek ir ten yra nuoroda ideta mano

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-10-14 20:15

pasidomejau ir as ta dieta.. manau galima bet ka,kaip ir ten toj nuorodoj, nebutinai bananas, gali buti agurkas ar braskes... ar dar kas... greifruktas...

2010-10-15 09:48

as negaliu bananu valgyti man tuoj cukrus sukyla, tik puse tokia mano norma

Mama.lt

Mama.lt

2010-10-15 10:40

tai ten raso,kad cukralige sergantiems negalima.deja ir as negaliu,nors ir nesergu,bet cukrus pakyla.

Sukurtos temos: 33   Diskusijose pasisake: 7020

2010-10-15 11:23

ziuriu kad man irgi reikia dietos biski pasilaikyti,vakar uzlipau ant svarstykliu tai biski net issigandau,reikes kokiai savaitei laiko biski maista prisizvelgt,mano drauge ne viena yra laikiusi grikiu dietos rezultatai isties yspudingi,bet as nepraryciau ju vienu be druskos be nieko

2010-10-15 13:20

galvoju ta grikiu dieta tiktu kokiai savaitei pries koki baliuka pasilaikyti, o ne kasdieniniam valgymui, nu nebent kitas variantas kai gyveni vienas, nereikia seimynai valgyt daryti tada gal ir taip

2010-10-15 17:13

Laikydamiesi šios dietos, galite atsikratyti 4-7 kg per savaitę. Be to, jausitės puikiai ir būsite geros nuotaikos. Ir dar – išvalysite organizmą nuo kenksmingų medžiagų. Sakoma, kad šios dietos laikytis galima kiek nori.

Estiškos dietos pagrindinė sudedamoji dalis yra sriuba. Sriubos receptas žinoma pateikiamas. Matyti kad ši dieta yra panaši į kopūstų dietą.

Sriuba:
Jums reikės:
• 6 didelių svogūnų galvučių;
• 6 sultinio kubelių;
• 1 petražolių šaknies;
• 2 saldžiųjų paprikų;
• pusės didelio kopūsto galvos;
• 400 g pomidorų;
• 4 didelių morkų;
• sojų padažo ir prieskonių pagardinti.

Gaminimo būdas:
Daržoves susmulkinkite ir suberkite į verdantį sultinį iš kubelių. Virkite 1 valandą. Šią sriubą galima valgyti, kada tik norite ir kiek norite.

1 diena
Valgykite įvairių vaisių, išskyrus bananus, ir sriubos.

2 diena
Virtos arba žalios daržovės, išskyrus žirnius ir pupeles, bei sriuba.

3 diena
Vaisiai ir daržovės, išskyrus bananus ir bulves.
Žinoma, sriuba.

4 diena
Bananai (5-6) ir neriebus pienas (5-8 stiklinės).
Sriuba.

5 diena
6 pomidorai, 280-340 g jautienos ir ne mažiau nei 6 stiklinės vandens.
Sriuba.

6 diena
Jautienos ir daržovių valgykite, kiek norite, kaip ir sriubos.

7 diena
Virti ryžiai, daržovės, vaisiai, sultys be cukraus, arbata arba kava.
Nepamirškite sriubos.

...
20
...

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (160)
Linute