Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

2
...
Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 21:26

Tik ką išsiviriau stebuklingąją sriubą Išėjo tooooks didžiulis puodas, kad sprogsiu bevalgydama. Vyras tai žvengia ir jau dabar mane erzina, sako: aš tai ryt balandėlius valgysiu. Bjaurybė :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 21:58

Tuojau aš jumi...šitą, nu...apie tą sriubą papasakosiu...
Pirmadienis. Ryte - į turgų. Pas armėnus pomidorų, pas gruzinus - paprikų, ko ten dar reikėjo...Armėnai kartu su gruzinais susiriesdami giria putlias Jūsų kūno formas ir keikia kvailas dietas, kurių dėlei Jūs perkate sukirmijusius pomidorus ir kopūstus. Hm, o gal tikrai nevertėjo...
Po pietų verdate stebuklingąją sriubą. Dar jai tebeverdant, įsitikinate tikrai stebuklingu poveikiu - iš daugiabučio kiemo išsibėgiojo visi po Jūsų virtuvės langais žaidę vaikai, o iš namų staiga dingo ir šuo, ir katinas. Ryžtingai srebiate sriubą...dar šaukštą, dar vieną...už pirmajį gelbėjimosi ratą, už antrąjį...

Antradienis. Ryte kambaryje oro nė ženklo, debesyse plaukioja kirviai, pjūklai ir kitokie padargai. Nusikabinate nuo lempos auskarus, vyrui darote dirbtinį kvėpavimą. Pirmą kartą matote, koks laimingas Jūsų vyras, dirbdamas ir neatostogaudamas vidurvasarį...
Vyras išbėga į darbą kaip ant sparnų, Jūs srebiate sriubą.

Trečiadienis. Katinas negrįžo, vaikai prašo leidimo nakvoti pas senelius, vyrą staigiai išsiuntė į trijų mėnesių komandiruotę. Sriuboje ropinėja kažkokie kirminai...bjaurybės, ryja Jūsų dietinius valgius...bet Jūs neturite jėgų išgaudyti juos iš bliūdo...

Ketvirtadienis. Ryte skambinate į karinį komisariatą ir prašote paskolinti dujokaukę - mat Jus filmuos "TV pagalba". Su dujokauke nepatogu valgyti, bet užtat galima miegoti kambaryje ir nereikia aiškintis komendantui, kad ne vyras Jus išvijo iš namų, o Jūs laikotės dietos. Tvarka.

Penktadienis. Sriubą tyliai išpilate į klozetą...ir pati porai valandėlų pritupiate ant jo. Po to nusiimate dujokaukę (visgi papildomi 0,5 kg), pasisveriate. Rezultatas - plius 5 kg, skyrybos, dingęs katinas, pas senelius išvykę vaikai. Atsikemšate butelį vyno, po to dar vieną...

Šeštadienis. Įlendate į forumą ir parašote Katiai šiokių tokių žinučių, po kurių Jus išmeta iš forumo. Iš sielvarto ir lomkių per pusdienį sukūstate 10 kg. O tai kurių velnių reikėjo ryti tą smirdančią kopūstienę???????

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-07 11:57

ech Ina ina, na va likau vel viena :cry:

As siandien kankinuos 4 diena, dziugina kad liko tik dvi. Nors jau ir rasiau pirmas dvi dienas apturejau po grieka :shock: (t.y po saldumyna, kuris itariu tooooks peilis dietai, kad galiu tu dienu ir neskaiciuoti :cry: ) vakar iskenciau, siandien irgi esu pasiryzus istempti be grieku, nors taaaaaaip noris, kad net silpna. Kankinu save visaip kaip tik ismanau, na pvz vakar prikepiau seimynai vistienos slauneliu, tokiu paskrudusiu su sv. bulvem ir salotom :roll: Ir pati NEVALGIAU o srebiau stebuklinga sriubyte, nors kiek ten stebuklu nezinau, nes svarstykles kol kas manes nedziugina. Kadangi laukeme vakar sveciu tai ir saldumyna buvau nupirkus, kuris va stovi akyse nepajudintas, nes sveciu taip ir nesulaukem, kadangi apsirgo mano vaikis. O apsirges jis valgo sausainius ir kitokius skanestus, na vat stai ir dar man isbandymas :cry:

Nusprendziau, kad as ne tas zmogus kuris gali laikytis dietu, taigis itariu kad tai pirma ir paskutine mano dieta, na nebent koks luzis ivyktu, kuo labai abejoju nors ta sriuba irgi visai nieko, bet kai kasdien ir po 2 kartus tai kazkaip jau man per daug :shock:

ziuresim ka svarstykles parodys po tu 6 dieneliu, ir kazkodel itariu, kad kai pulsiu valgyt paskui sugris oij sugris tie mano prarasti gramai, jei ju is viso bus. :evil:

Tiesa pliusu yra - neprisivalgius kaip zmogus jauciuos bent jau plunksnele :roll: Na taip lengva ir gera, ir skarndzio neskauda :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-14 14:22

pristatau kokteilius-riebalų žudikus.
agurkų ir žolelių kokteilis (apie 100kal) 125g salotinio agurko , jį nulupti ir supjaustyti gabalėliais. Užpilti 125 ml pieno, 1-2 valg šaukšt . citrinų sulčių ir įberti smulkintų žolelių (petruškų, krapų, jauno cibulio laiškų ar kt. gerai išplakti.
Citrinų kefyras( apie 100kal)
150 ml kefyro sumaišyti su 1-2 valg. šaukšt. citrinų sulčių, įberti susmulkintos melisos lapelių.Gerai išplakti.
Mėlynių tyrė (apie 160 kal)
150 ml pieno išplakti su 100g mėlynių. dar siūloma saldiklių pagal skonį , bet aš jais nepasitikiu.
Greipfrutų ir jogurto gėrimas( apie 115 kal)
indelį jogurto(150g) išplakti su 50ml greipfr. sulčių. galima dar saldiklių, bet kai minėjau, jais nepasitikiu
Apelsinų pasukos ( apie 85 kal) 100ml pasukų išsukti su 100ml apelsinų sulčių
psio.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-22 11:18

na aš irgi esu išbandžiusi tą sriubos dietą, na pradžioje gal ir nieko buvo, bet po savaitės net į tą pusę žiūrėt nenorėjau.
Dabar laikausi tokios dietos- keičiantis mėnulio fazei prieš tai visą parą nieko nevalgau. Tokių dienų būna 1 per savaitę, ir nukrenta kiekvieną kart po 1kg.
dar man visai tiko Delčios dieta
kai sportavau tai man rekomendavo tokią baltyminę dietą, bet po savaitės taip išbėrė :shock: :shock: pasirodo kažkam esu alergiška :?

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-22 15:32

Laikytis jos reikia pradeti pirma delcios diena.Trukme-7 dienos.
1 diena-6 kietai virti kiausiniai
2 d.-1,5 pakelio varskes
3 d.-0,5 kg versienos(galima keisti vistos krutinele) isverdam be druskos,su prieskoniais
4 d.-1 kg obuoliu
5 d.-6 vidutinio dydzio bulves virtos arba keptos orkaiteje
6 d.-1,5 stiklines ryziu
7 d.-jei labai norim ,valgom visko,ka valgem po truputi.Arba iki 2 litru kefyro(ne rugpienio!)

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-22 16:17

Aha, ir aš bandžiau šią dietą. Tikrai veiksminga. Bet jau po 3 dienų į tą kopustienę jau net žiūrėti nesinorėjo. Bet kantriai iškentėjau visas 7 dienas, ir tik paskutinę dieną pasisvėriau : VALIO - 4 k.g. :!: :!: :!:
Bet kaip toliau i6silaikyti :?:
Šios dietos patariama laikytis nedaugiau vienos savaitės, nes po to organizmas be vitaminų visai nusilps.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-23 09:35

CHIANTI dieta, - mažinti per pus porcijas ir viskas bus gerai, dabar kaip tik laikausi šios dietos, tai per nepilną savaitę "nukrito" 2 kg., tik blogiausia, kad pirmiausiai sumažėjo krūtinė, o dabar pradėjo ryškėti liemuo... :wink: , bet jau apatinė dalis,,,,, :twisted:, gal kitą savaitę pradės kristi nuo jo ar jos :?: Griežtų dietų niekad nesilaikiau, bet mano draugė daug jų išbandė, - rezultatas dažniausiai liūdnas,nes po jų klaikiai norisi angliavandenių ir ji pradeda juos kapoti padidintais kiekiais. :wink: ir vėl atgauna savo buvusį svorį.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-27 22:33

QUOTE(Mamytukas)
Neringa,tai kaip su tos dietos rezultatais-tai ar verta bandyti?ar vyrtis  man ta puoda sriubos ar ne?

Ilgokai cia as jus kankinau su tais rezultatais :twisted:

O rezultatai ne stebuklingi, bet pati ir esu kalta. Nukrito 2 kg garantuotai del trecio kyla abejoniu, nes priklauso nuo to kaip ant svarstykliu pasiseka uzlipt :shock:

Kaip saves isbandymas ta dieta visia nieko, o ir kopustiene man ta skani, na as viriau ja be saliero ir be paprikos ir be svoguno Kita sav tieiog uzsimaniau tokios sriubos ir issiviriau bet tik ne toooooki katila kad visa diena tik ta valgycai una tiesiog norejos, ir dabarva berasant noretusi, bet gi jau naktis gili naktis :roll:

Siaip is tu visu mano dietos dienu puse ju lydejo mazi bet saldus griekai, tai zinant visas aplinkybes stebiuos kad tie 2 vis tik nukrito :twisted: Beje ir negrizo, bent kol kas, nors dabar kartais noretusi drambli suvalgyt :twisted:

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-12 10:49

Ir as laikiausi kopustienes dietos. Liuks, per savaite - 5 kg. Bet as laikiausi 2 savaites istisai ir be jokiu grieku. Tie 5 kg nukrito per pirma savaite, o antra jau nei kiek nenukrito. Jau puse metu praejo ir nei gramulka negrizo, nors tikrai saves neriboju, o per atostogas buvo nei dienos be saldumynu. Beje, tai vienintele dieta, kurios man buvo visai nesunku laikytis. Reiktu pakartot dabar, kai tiek svieziu vaisiu ir darzoviu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-12 16:33

Tos sriubos dietos laikiausi pries kokius keturis ar penkis metus. Laikiausi 6 dienas, bet nevisai tokios kokia tretu buti, t.y. valgiau tik ta sriua, darzoves ir vaisius bei uogas, jokiu ryziu ar bulviu nevalgiau, tik va 6 diena valgiau virtos versienos. 7 diena valgiau vien arbuza, o 8-9 arbuza bei kitus vaisius ir uogas bei darzoves. Rezultatas? Ogi 7 kg. Bet tada buvau negimdzius. Dabar vel reiketu kokios dietos pasilaikyt, bet va i tya sriuba net paziuret nenoriu. Tiesa po tos dietos gerus du metus ir i arbuza neziurejau, bet dabar vel smagiau ji kapoju

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-16 11:58

sveikutes turiu tokia pacia bedute skaiciau apie sriubyte noreciau nuomones kas bandete nes daug ka isbandziau ir nieko tokios bedos kaip daugelio cia badauti negaliu

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-16 16:30

Lorke, gal bandom kartu laikytis, atsiliepimai lyg ir neblogi. Nes kitu atveju, kažin, ar prisiversiu, labai jau mėgstu skaniai pavalgyti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-17 09:38

Vakar išsiviriau sriubos pabandymui. Man ji pasirodė labai skani ir vyras valgė, sakė skanu. Reiks dažniau išvirti.

Mama.lt

Mama.lt

2004-08-18 10:48

Kai laikiausi sriubos dietos, tai man padejo mama, tai mes ryte gerdavom po kavos puodeli, o prie jo truputi saldainio sokoladinio, bet mes dviese viena saldaini suvalgem per tris dienas

Mama.lt

Mama.lt

2004-09-11 17:51

Tai va, pabandžiau ir aš sriubos dietą Labai malonu ryte atsikėlus ir pasisvėrus pamatyti, kad nebėra dar vieno kilogramo... :wink:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-20 19:40

man labiausiai padejo numesti svori du dalykai, pirma sedau ant kopustienes gal koki tris savaites, o po to nevalgymas po 6 ir 13 kg kaip nieka, bet jau reikia saziningai :wink:, bet dabar jau men. kaip valgau viska ir svoris neauga, bet be to dar geriu MOROZNIKA :shock:

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-20 19:43

pamirsau pasakyti, kad dar buvo ir truputi sporto, atsilenkimai, nes po gimdymo ant pilvo net pora rynkiu buvo tokiu nemenku :x

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-21 10:18

QUOTE(jolitukutis)
O kas yra \"MOROZNIKA\"?

tai tokia sibiro zole

Mama.lt

Mama.lt

2004-10-21 10:20

Ką ji daro? Gal alkį malšina ar skatina medžiagų apykaitą?

2
...

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (181)
Mėja