Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
18
...

Sukurtos temos: 67   Diskusijose pasisake: 10932

2010-07-06 22:02

gytuti šaunuolė arbūzas ir skanu ir sveika,aš taip pat arbūzus mėgstu, visa šeimyna mano juos labai skaniai valgo kiek teko skaityti turi ir folio rūgšties, ir vitaminų B6 ir A,kalio, magnio ir t.t.t. ir išplauna iš organizmo toksines medžiagas vien pliusai  yra ir dieta arbūzo, esu girdėjusi gal kas yra ir išbandęs, aš nesu tai negaliu nieko apie ją ir pasakyti, bet įsivaizduoju, kad skani dieta turėtu būti 

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 425

2010-07-07 07:41

kristulka26 2010 07 06    

gytuti šaunuolė arbūzas ir skanu ir sveika,aš taip pat arbūzus mėgstu, visa šeimyna mano juos labai skaniai valgo kiek teko skaityti turi ir folio rūgšties, ir vitaminų B6 ir A,kalio, magnio ir t.t.t. ir išplauna iš organizmo toksines medžiagas vien pliusai  yra ir dieta arbūzo, esu girdėjusi gal kas yra ir išbandęs, aš nesu tai negaliu nieko apie ją ir pasakyti, bet įsivaizduoju, kad skani dieta turėtu būti 

jie lb. nuodingi, jei perkami ne ju sezono metu, nes buna isauginti dirbtinai.

2010-07-07 11:08

Ne nuodingi, o turi mažiau visų gerų savybių, geriausias laikas juos valgyti rudenį tada jie atvežami iš artimesnių šalių

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-07 13:17

hmmmm...rudeni???????????nu kazin....man atrodo dabar ju didziausias derlius....kristulka valgysiu daaaaug arbuzuuuu,bet ar neliksiu pati kaip arbuzas....jeigu juose yra folio rugsties tai reiskia nesciom labai gerai ar ne...

2010-07-07 15:00

Didysis arbūzų derlius yra rugpjūtis-rugsėjis,  net birželio mėn. užaugintus arbūzus patarema mažiau valgyti arba palaukti tikrojo derliaus, kadangi užauginti kaip ir vabalai minėjo nenaturaliu būdu .

Kad nitratų mažiau suvalgytumėm arbūzus reikia gerai ne tik nuplauti bet ir nupilti verdančiu vandeniu ir prie pat žievelės nevalgyti arbūzo., aišku jų neišvengsime, bet bent tikėtina, kad mažiau suvalgysime

2010-07-07 15:18

maciau apie arbuzus laida. stai mintis is jos ir is vieno str.:

"Beje, jei įdomu, ar arbūzą auginant nenaudota daug chemikalų, pamėginkite jo minkštimo gabalėlį sutrinti stiklinėje vandens. Nuo “švaraus“ arbūzo vanduo tik susidrums, o nuo chemiškai apdoroto nusidažys ryškia raudona spalva."

2010-07-07 15:20

dar kelios naudingos gal kuriai mintys is str.:

"Arbūzas – vertingas natūralus vaistas sergant cistitu, pielonefritu. Jis puikiai pašalina iš organizmo druskų perteklių. Naudingas jis ir sergant podagra, artritu, o vartojant saikingai – net ir sergant diabetu. Beje, arbūzą rekomenduojama valgyti ir pajutus pagirių simptomus – jame esantys šarminiai junginiai neutralizuoja abstinencijos sindromą."

cia apie laikancias dietu:

"Suvalgius net ir visai nedaug šios uogos galima apgauti skrandį laikantis dietos – taip bus lengviau pakentėti iki kito valgio. "

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 206

2010-07-07 15:39

mano vyras mete visas salocikes,nebesisveria,kaip ytariau taip ir buvo ilgai neistempe...   Jau vakar puskejo ant sofos atsisedes kumpio,lasinuku su cesnaku ,svogunu ,privalges, oiiiii tie vyrai ....  

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-07 17:31

maniskis dar laikosi,neleidzia kekso kepti ir visokiu skanestu...oi tu sugundei su tais rukytais lasinukais.eina sau ta dieta....

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-07-07 17:35

sako lasinuku galima besilaikant dietos... aha arbuzas gera sir naudinga sorganizmui, o del to bandymo reiek skada pameginti paziureti.

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-11 12:27

priverstine dieta,nori nenori vistiek neina valgyti.....tai kiek jau numetet mamytes?...man nuo vieno sono turbut nutirpo kokie 2 kg,nes kazkaip lengviau jauciuosi...oi dabar gera apie ziema pasvajoti

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-07-21 09:28

na na na kaip sekas lasinukus tirbdinti,man tai neblogai -5kg

Mama.lt

Mama.lt

2010-07-29 09:33

Nevalgymas po 18h,tikrai padeda,nors nemazai kantrybes reikia ir valios iskesti gurgiancio skrandzio skausma

2010-08-02 08:50

na kaip sekas mano kolegem mesti kg?

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 253

2010-08-02 11:03

Jungiuos ir as i jusu bureli, nes labai sunkiai sekas numest nereikalingus kg...stengiuos nevalgyt po 18 val., bet ne visada pavyksta.patarkit, kaip tai daryt?...

2010-08-02 13:26

prasom,prasom,vis linksmiau,oi patarymai sunku,valios reik,bet jos nelabai turiutai maziau valgau ir tiek,dar naktimis dirbu,tai needu tada

Sukurtos temos: 25   Diskusijose pasisake: 13846

2010-08-04 15:25

Sezoninės daržovės – norintiesiems sulieknėti

Tyrimai parodė, kad baklažanai ir cukinijos padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų. Šiose daržovėse yra medžiagų, efektyviai iš organizmo šalinančių toksinus ir spartinančių medžiagų apykaitą.

Dėl didelio mineralinių medžiagų, ypač kalio, kiekio daržovės, kurių derliumi kaip tik šiuo metu galime džiaugtis, vertinamos dietinėje mityboje. Kalis stiprina širdies darbą, padeda greičiau iš organizmo pašalinti skysčius.

Baklažanai ir cukinijos turi nedaug kalorijų, tačiau dėl didelio skaidulinių medžiagų kiekio sukelia sotumo jausmą.

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-08-04 18:26

maldaiva 2010 07 21    

man tai neblogai -5kg

labukas,senokai besilankiau cia,darbas,atostogos,nu saunuole MALDAIVA,kad gerai judi y prieky,mes buvom IBIZOJE savaite atostogu,tai ten visko tiek prisivalgiau,kad baisu,reiks ir man kazka jau mastyti,ytariu,jog nuo 6 nebevalgysiu,ir daugiau dirbsiu oi tos atostogos paseles dalykas...

Sukurtos temos: 4   Diskusijose pasisake: 250

2010-08-04 18:29

maldaiva 2010 06 11    

na taip pasisakau;sede tokie neskandumai vykstavarau valgyti saslyku.........desreliu...........,o ryt iskrova darysiu,nes visa diena darbe busiu,bet va jai kokia bobute neissitrauks kokios kaimiskos desros is spinteles tai atsilaikysiu.............o tai labai kavapas vylioja

va kazkada issijuokiau is tavo zodziu,o dabar pati prisivalgiau,jog baisu. 

Mama.lt

Mama.lt

2010-08-04 19:15

yra labai populiari prancuzu dieta, jos laikosi dauguma izimybiu , vadinasi Dukan dieta, principas kad gali valgyt kiek nori ir kada nori tik pirma savaite baltymai, antra prijungi darzoves ir taip laikaisi kol pasieksi norimo rezultato tada pereini prie trecio etapo kur prijungiami prie visko vaisiai, patiekalai turi buti tik virti, troskinti arba grilis na ir sviezus, prieskonius galima naudoti, net kelis padazus, zodziu as cia taip trumpai, info galima rast internete, yra isleista to Dukano knyga, ten ir receptu ivairiu yra, tik kiek zinau lietuviu kalba nera tos knygos. zodziu kas bande tikrai veikia net labai per 3 sav numeta nuo 8 iki 12kg, o svarbiausia nevaikstai alkanas

Na zodziu pasidalinau ka zinojau ir sekmes mamytem laikantis dietos

...
18
...

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (210)
Gabrielius