Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

...
12
...

Sukurtos temos: 3   Diskusijose pasisake: 4903

2010-04-01 17:04

kristale 2010 04 01    

Oi saunuole tu, maldaiva,, sveikinimai.

O as gal jau geriau patylesiu si karta, nes kai garsiai pasneku, niekas nesigauna. Pasigirsiu kai jau kas nors pavyks.

Dekui,ai zinok as ko jau ko tai valios neturiu,bet nutariau gana,tai dabar zinok maista gaminuosi garu puode,ir valgau dazniau ir maziau,tai po men parasysiu kiek numeciau

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-01 17:11

Va tas "po maziau ir dazniau" labai geras metodas, tik jau reikia turet valios pradet ir laikytis, o paskui organizmas pats pripranta prie tokio maitinimosi.

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-02 20:52

oi o man neina jokiu dietu laikytis....mama mano pasiule net nezinau kaip pavadinti,gal kaip ir dieta ir sveikatai pagerinti...reikia du kartus,tai yra ryte ir vakare,virinto vandens stikline su sauksteliu medaus ir tiek pat cinamono...ir holesteroli kraujyje mazina ir siaip gerina savijauta...as jau geriu 2 savaites....letai tie kg.krenta,bet rezultatas jauciasi....jau 1kg nebera,ir tie lasinukai aptirpo....ir kas svarbiausia viska valgau...ir tas toks gerimukas dazniau i tualeta varo.pabandykit.

2010-04-02 21:00

o koki cinamona naudoji?tai tu saunuole

Sukurtos temos: 0   Diskusijose pasisake: 14

2010-04-05 22:28

gytutis 2010 04 02    

oi o man neina jokiu dietu laikytis....mama mano pasiule net nezinau kaip pavadinti,gal kaip ir dieta ir sveikatai pagerinti...reikia du kartus,tai yra ryte ir vakare,virinto vandens stikline su sauksteliu medaus ir tiek pat cinamono...ir holesteroli kraujyje mazina ir siaip gerina savijauta...as jau geriu 2 savaites....letai tie kg.krenta,bet rezultatas jauciasi....jau 1kg nebera,ir tie lasinukai aptirpo....ir kas svarbiausia viska valgau...ir tas toks gerimukas dazniau i tualeta varo.pabandykit.

rimtai? esu kažką girdėjusi apie tokį gėrimuką  reiks pabandyti

Paskutinį kartą redagavo: Favorites (2010-04-05 22:30)

http://juara.blogas.lt/

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-07 02:29

Gytuti, o kaip cia gert sita mix'a-pries valgi, po valgio, ar nesvarbu?

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-07 09:49

ta mixa reikia ryte pries valgi isgerti ir vakare pries miega 1 val...bet po 18 val.nieko nevalgyti....gerti dvi savaites ir savaite daryti pauze...po to vel kartoti.sekmes.....as rytui ta mixsiuka pasidarau is vakaro....o cinamona tai ta paprasta dedu...nepadauginkit,nes gali pakenkti kepenims...

2010-04-07 09:56

na reiks pabandyti,pasimixsuoti,dekui tau!

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-07 09:58

nera uz ka dekoti....kad tik padetu,juk norim buti sveikos ir grazios

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-07 22:21

Dekui

bandysim, cinamona labai megstu, o medu galiu pakest.

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 169

2010-04-09 12:15

sveikutes mergaiciukes gal kas yra girdeja apie Cho-Yung Slimming tea ir Pro Cleanse Gold preaparatus sako kad jie labai efektingi svorio metime ir yra naturalus ne chemija,noriu pabandyti bet bijau nes nezinau ju

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-10 16:43

Nesu girdejus apie sita dalykeli.

O to gytucio metodo su medum ir cinamonu as negaliu praktikuot... Taip bloga man buvo po pirmos dozes ir skrandi skaudejo. Kaip tau gytuti, nieko nebuna?

2010-04-14 09:18

gytutis 2010 04 07    

ta mixa reikia ryte pries valgi isgerti ir vakare pries miega 1 val...bet po 18 val.nieko nevalgyti....gerti dvi savaites ir savaite daryti pauze...po to vel kartoti.sekmes.....as rytui ta mixsiuka pasidarau is vakaro....o cinamona tai ta paprasta dedu...nepadauginkit,nes gali pakenkti kepenims...

na man liuks.patiko

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-04-14 09:30

neklauzada 2010 04 09    

sveikutes mergaiciukes gal kas yra girdeja apie Cho-Yung Slimming tea ir Pro Cleanse Gold preaparatus sako kad jie labai efektingi svorio metime ir yra naturalus ne chemija,noriu pabandyti bet bijau nes nezinau ju

geriau ir nebandyti.moterys gerai pataria po mažiau ir dažniau valgyti.aš taip apt pamažinau porcijas,akivaisdžių rezultatų nėra bet jaučiuosi daug geriau.vyras sumažinęs porcijas,vaikšto taip į sporto salę,per metus numetė 11kg.staigus svorio metimas nėra gerai.

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

2010-04-14 09:36

jo ir as esu skaicius,jai staigiai numeti tai dvigubai priaugi

Sukurtos temos: 5   Diskusijose pasisake: 17588

2010-04-14 09:40

esu girdejus neklauada apie tuos preparatus, bet is pazistamu niekas nebenade, tad komentuoti negaliu....

Sukurtos temos: 1   Diskusijose pasisake: 341

2010-04-14 09:43

maldaiva 2010 04 14    

jo ir as esu skaicius,jai staigiai numeti tai dvigubai priaugi

taip taip ,nes organizmui stresas ir jis pradeda kaupti atsargas.o nuo visokių tablečių per greit svoris krenta.vistiek jos chemiškai apdorotos.skyščių reikia daugiau gerti.kai norisi valgyt reikia pirma atsigerti

mamatete du sūnai                                                                                                                                                                                                                                           

2010-04-14 10:00

tai as dabar visad pries valgi sugeriu stilkine vandens,dar geriu papilda-Lecitina,papildo organizma medziagomis,kurios padeda riebalu apykaitai

Mama.lt

Mama.lt

2010-04-14 16:58

kristale 2010 04 10    

Nesu girdejus apie sita dalykeli.

O to gytucio metodo su medum ir cinamonu as negaliu praktikuot... Taip bloga man buvo po pirmos dozes ir skrandi skaudejo. Kaip tau gytuti, nieko nebuna?

na man visai nieko...tik pamirstu kartais isgerti

2010-04-20 16:43

nieko man tas gerimelis,bet ir as kartais pamirstu ji izgerti kaip ir gytutis

...
12
...

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (168)
*ARMANDAS*