Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Jei norite diskutuoti, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti

1
...
Mama.lt

Mama.lt

2004-06-30 00:08

viskas mamaites HELP!
Turiu beda iki vienos sventes liko vos menuo, isuknia reik sutiplt, kas ka galit pasiulyt veiksmingo bet neskausmingo??? Valios visai neturiu, nevalgyt man neisivaizduojama kancia, o grazi bu noriu :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-30 07:23

Bene neskausmingiausi atavo atveju būtų pamiršti apie valgymą ir užsiimti kuo nors įdomesniu. O ar įmanoma? Nežinau. Aš patilabai greita švaistytis tokiais patarimais, bet skaniai ir sočiai pavalgyti niekada nepamirštu :oops:
Kitaip tariant, nieko naujo po saule: mažiau ėsti, daugiau judėti, arba... pasiieškoti kitos suknelės

Mama.lt

Mama.lt

2004-06-30 15:03

Reguliarus sportas (bent jau begioti kasdien, jei i sporto kluba kas antra diena negali eiti) + iki minimumo sumazintu riebalu bei padidintu baltymu LABAI REGULIARI (3 pagrindiniai valgymai ir 3 uzkandimai) mityba.
Jei sportuoti neiseis - belieka kankintis pusbadziu ir i svente eiti ne tik lieknai, bet ir pajuodusiais paakiais bei nelaiminga (bo nuolat nedaedus) veido irsraiska

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 02:20

Neringa, žinau tikrai puikią dietą, kur ir valgai pakankamai, ir alkanas nesijauti. Tikslų aprašymą darbe palikau, ryt parsivešiu ir viską smulkiai aprašysiu.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 08:39

Katia. laaaabai laukiu. vat kaip faina valgau ir liekneju, va cia tai man patinka, nes tas amzinas alkio jausmas baigia i kapus nuvaryt :evil:

Corida - veiklos tai as turiu, bet aplinka tokia, kur visos valgo ir daug ir dar saldumynu ir man cia visiskai nuvaziuoja stogas, nes pvz koreta sokolada turbut tonom galeciau valgyt, bet riboju save iki minimumo.I suknele tai as tilpsiu bet kokiu atveju (ji tokia pritaikyta ivairiom kuno formom) taciau kaip atrodys kai visos grozybes matysis :cry: uztat ir NORIU buti lieknesne, bet kaip sakoma - pasvajok ir praeis.

Kaip ten bebutu laiko dar turiu, bandysiu ir darysiu viska, kad buciau grazi ir nepikta. :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-01 23:22

Kaip ir žadėjau, aprašysiu savo mylimiausią ir labiausiai garbinamą dietą.
Pagrindinis dietos patiekalas – sriuba. Jai išvirti reikia:
3 svogūnų,
6 pomidorų,
1 kopūsto,
1 saliero stiebo,
1 žalios paprikos,
sultinio,
druskos, pipirų, mėgiamų prieskonių ir t.t.

Iš šių daržovių išvirkite sriubą. Jos reikia valgyti kiekvieną dieną ir kiek tik norisi. Kuo daugiau valgysi, tuo geriau. Tačiau šalia sriubos dar reikėtų valgyti ir kito maisto.
1 diena. Sriuba ir vaisiai. Tinka visi, išskyrus bananus, o idealiausia-arbūzai. Gerkite daug arbatos, sulčių ir vandens.
2 diena. Sriuba ir daržovės. Vaisių nevalgykite, o tik sriubą ir šviežias daržoves. Pietums galima suvalgyti ir vieną didelę keptą bulvę su sviestu.
3 diena. Sriuba, vaisiai ir daržovės. Tik bulvių nevalgykit.
4 diena. Sriuba, bananai ir liesas pienas. Galima suvalgyti 3 bananus ir išgerti 3 stiklines lieso pieno. Sriubos – kiek telpa.
5 diena. Sriuba ir iki 500g jautienos arba vištienos+ 6 pomidorus. Kuo daugiau gerkit vandens ir valgykit sriubos.
6 diena. Sriuba, ryžiai ir daržovės, daug skysčių.

O dabar apie tai, ko negalima (kad neatrodytų per daug gera dieta):
Negalima valgyti duonos, gerti alkoholio, vaisvandenių, dietinių gėrimų ir pan.

Tiksliai laikantis dietos per 7 dienas galima numesti 4,5-8 kg. Šios dietos galima laikytis dažnai, tačiau būtina daryti 2 dienų pertraukas. Jeigu nesilaikysite tikslių nurodymų, numesite mažiau svorio, tačiau puikiai išvalysite žarnyną.

Aš pati leisdavau sau nusižengti, tai per savaitę numečiau 4 kg, tačiau jie negrįžta, nors jau pusė metų praėjo, o maitinuosi po senovei, kaip prieš dietą

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 08:35

Katia,
is tu visu isvardintu produktu kiek tos sriubos iseina, na negi cia jos isiverdi 6 dienom? :shock: Ar cia dienos normike??? Ar galima virt ta sriuba be paprikos ir saliero?? o kaip ten su tuo kopustu??? visa visa isvirti?? Suprantu skamba taip lyg pirma kart eiciau i virtuve, bet va man neaisku kaip ta sriubyte virt ir nors tu ka. Beje pomidorai zali ar marinuoti?? Ir visus 3 svogunus reik is kart virt?? :shock: :shock:

Katia buk gerute parasyk kai turesi laiko, nes noriu greit greit (ta prasme gal net ir rytoj ) pradet virt ta stebukla ir megautis :roll: tik va kiap reikes seimynai valgyt gamint tai nezinau, arba teks gamint kas man laabi neskanu, bet gi kad net nezinau kas man neskanu ??? :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-02 09:21

Žinau ir aš apie šią dietą. Jos dažnai laikosi mano mama. Ir nors ji nusižengia kai kurioms normoms, bet per savatię 3 kg. numeta garantuotai.
O mano asmeninė ir daugybę kartų patikrinta dieta yra labai paprasta - nevalgyti arba LABAI mažai valgyti vakarais. Nors dieną gali kirsti tikrai nemažai. Keletą kartų buvo taip, kad norėdama šiek tiek numesti svorio stengiausi valgyti mažiau, tačiau vakarienę irgi valgydavau. Ir nepasiant sumažinto maisto kiekis, svoris vis tiek beveik nesikeisdavo .

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-03 00:00

Ir aš noriu pabandyt! Tik iš kur valios paimt??
Ir manęs laukia šventė po mėnesio, tai neprošal būtų vienu kitu lašiniu atsikratyt
Neringa, bandom kartu tos nelemtos dietos laikytis, gal lengviau bus? Jei ne paslaptis, į kokią šventę susiruošei?
Idėja! Aš dabar atostogauju, tai visas tas 6 dienas ėsiu bidonais sriubą (ten Katios aprašyta norma man vienam kartui

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-03 00:27

Nu jau kaip supykau :evil: Rašiau rašiau gal 20 min, o ėmė ir atjungė mane, tai visas rašymas šuniui ant uodegos :evil: :evil: :evil:
Pradedu iš naujo.

Neringa, iš nurodytų produktų sriubos gaunasi labaaaaai didelis puodas. Bet aš jį ramiausiai per 2 dienas sudorodavau. Nepamiršk, kad sriubos gali valgyti kiek tik širdelė geidžia, tad gali ir per dieną sušlamšti :wink:
Manau, kad nieko baiaus nenutiks, jeigu nedėsi paprikos ir saliero. Man tai su tom daržovėm skaniau, bet jeigu nemėgsti, tai ir nedėk, kam kankintis. Ir svogūnų gali sumažinti. kopūstą dėdavau visą, bet pirkdavau mažiuką visai. Jeigu didesnis, tai pusę ir pan. Pomidorai į sriubą dedami žali. Bet 5 dieną su mėsa gali valgyti ir marinuotus. (Tad gal nieko tokio, jeigu ir į sriubą dėsi marinuotus). Žodžiu, laviruok tarp "naudinga" ir "skanu". Juk sriubos esmė ne preciziškai tikslios proporcijos, o daug virtų daržovių.
O dėl šeimynos, tai gali savarankiškumo dienas pakelbti - tėvelis galėtų virtuvėje savo sugebėjimus pademonstruoti. Juk mamytė stengiasi būti graži ir dėl jo taip pat :wink:
Tačiau man laikantis šitos dietos problemų nebūdavo, nes visada jausdavausi soti. Padėdavo ir psichologiškai žinojimas, kad jeigu tik užsimanysiu valgyti, įsipilsiu sriubos arba sukrimsiu tai, ką tą dieną galima.

Tad, sėkmės, Neringute. Tu mane užkrėtei noru vėl laikytis šios dietos, tad prisijungiu ir aš.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-03 11:59

Oi Neringa,prajuokinai mane.Mano mama pries gimstant pirmajam anukui visiems pareiske,kad ji bus ne mociute o MAMAITE. :mrgreen: Tai gi,as kaip viena is tu bobuciu-mamaiciu(juokauju) irgi esu bevale. O ta kopustu dieta esu bandzius.Nu,jo turputelis man nukrito ir beje labai i tuoleta daznai norisi ta sriuba valgant. As virdavausi ir be saliero ir be pomidoru. Bet deja 3 kg,man nenukrisdavo per savaite.Cia kiekvienam kitaip.Bandyk gal valgyt tik nuo 12 ir iki 18 val.Ir aisku stenkis siek tiek lengvesni maista valgyt.Maziau riebu,maziau saldumynu,gal suveiks kas nors?

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-03 12:02

[quote=Mine] laikytis dietos negaliu. Vat, užsimanau kokio nors dalyko (pvz. banano arba ledų ar dar ko nors) ir negaliu aš be jo. O jeigu tai būtų diena, kai galima valgyti tik daržoves arba tik ryžius :shock: . Man tai būtų siaubas, tikriausiai numirčiau .[/quote]

Man tas pats Na niekaip negaliu prisiversti laikytis kokios nors dietos :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-03 12:17

Dietos, dietos... Jokių dietų mamytės nereikia, reikia paprasčiausiai susireguliuoti savo mitybą, o svarbiausiai nevalgyti prieš einant gulti. Aš taip pat neturiu valios laikytis dietų, tad pabandžiau pasireguliuoti maistą ir nevalgyti nuo šešių vakaro. Ir žinot, tai pasirodė efektyvu. Taigi šis būdas man labai tiko, o svarbiausia tai, kad maitinančioms krūtimi dietų laikytis negalima, o šis dalykas tinka visoms

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-03 13:03

Na tai ka, keliauju i parduotuve perku arbuza ir kopusta, nes tik ju man ir truksta pirmai dienai ,ir ryt verdu sriuba ir kankinuosi :shock:
Kas ten norejo kartu su manim??? Labai prasom, pasikankinkim, numeskim daug ir praneskim, gal tada norinciu ratelis pagauses. netikiu dar pati kam pasiryzau, bet tikslas yra reik jo siekti. :shock:

Kazkas klause kas per proga - progu siaip si menesi daug kazkaip ispuola bet pagrindine- seses vestuves :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-04 19:56

kaip man einas??? Hmmmmm, na kaip cia pasakius, zadejau parasyt kai istversiu tas 6 dienas. beje mazi griekai jauciu mane lydes ir per sia dieta, nes tiesiog bus tokiu atveju kai tie griekai patys i skrandi susoks :oops:
Buvau pasiryzus grieztai grieztai pagal grafikiuka, taip ir stengiuos, bet jau zinau kada nusimato griesijimas, o kadangi nenoriu prisimint sios dietos laikymosi kaip didelio kosmaro todel leisiu sau biskiuka nukrypt i sona :shock:

Na pasigirt is tiesu ner kuom, bet va siandien vaziavom i svecius ir as atsispyriau karbonadui :roll: Visi valge as stengiaus neziuret, nes laaaabai sunku buvo, bet gal cia tik man. Kadangi vaisiu ten nebuvo vietoj ju sugrauziau agurka ir pomidora, bet gal nieko tokio? :shock: Katia kaip???
p.s maza saldu :oops: :oops: :oops: grieka vis del to paragavau :roll:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-04 20:09

Katia pamirsau paklaust Ar galima gerti kava???
Nes jei ne tai man amba karamba siandien du puodus istvarkiau :roll:

Bendrai paziurejus prisigriesijau sciai, anokia cia is manes besikudintoja, ech...
Dabar vienintele mintis kamuoja - laukiu rytdienos pietu bulves :roll: , ir penktos dienos berods - vistienos.
visiskai neismanau ka reiks ta diena su trim bananais ir pienu daryt nes pieno as net matyt negaliu,o apie gerima tai negali but jokios kalbos. beje Katia gal galima piena pakeist kokiu liesu jogurtu???

ISVADA TOKIA: NERINGA TUOJ SUMES NAUJA DIETA, PAGAL KURIA KANKINSIS LYGIAI 6 DIENAS IR NIEKO NENUMES :evil:

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 09:56

[quote=Neringa]Ina kodel nuo antradienio??? gal nuo ryt??? vis bus lengviau zinant kad ne as viena tokia besikankinanti.

[/quote]

Tai kad šiandien neturiu nei kopūstų, nei dar ten visokių dalykų... Vakar nenusipirkau :oops: Bet vat šiandien sąžiningai keliausiu į parduotuvę ir nusipirksiu viską, ko reikia, o vakare dar ir sriubą išsivirsiu 8) Kad ryt ryte iškart galėčiau prie jos pult

Sunkiausia tai jau žinau kas bus-kaip ištversiu be kapučino kavos???? Jei šiaip kavą galimą, tai kapučino, įtariu, ne. Saldi juk...

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 10:19

Atleiskite jus jau man , gal pasirodys kiek ir kvailokas mano klausimas, bet baisiai jau noreciau paklausti...Gal jus galetute parasyti siek tiek smulkiau tos sriubos gaminima-tarkim-svoris ar dydis darzoves-nes tarkim pomidoras nera lygus pomidorui...,o jus pomidorus pjaustot ar sutrinat...ir tt...
Ir man labai smalsu-kokiu pagrindu veikia si sriuba?koks veikimo mechanizmas?-ar organizmo apvalymas?ar kaip?
Jeigu Neringai pavyktu iveikti keletas kilogramu-pazadu nuo kitos savaites istoti i sios sriubos dietininkiu bureli...

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 11:33

Žinai, kokia yra veiksmingiausia dieta? Tai aktyvus gyvenimo būdas. Neturiu omeny kankynes sporto salėse, neištverčiau ir pusvalandžio to mazochistinio užsiėmimo. Niekad neturėjau problemų su viršsvoru (sveiu 50 kg jau daug metų), nes mokinausi ir dirbau, dabar dirbu ir auginu vaiką, būna, kad pamaitinus vaiką ir vyra, nebeturiu jėgu valgyti pati. Bet ne tai svarbiausia. Reikia valgyti viską, bet daug kartų dienoj ir po truputi, o 3 val. prieš miegą nevalgyti nieko, bet tai daryti nuolat, o ne porą savaičių. Ir viskas bus o.k.

Mama.lt

Mama.lt

2004-07-05 19:05

[quote=Mamytukas]Atleiskite jus jau man , gal pasirodys kiek ir kvailokas mano klausimas, bet baisiai jau noreciau paklausti...Gal jus galetute parasyti siek tiek smulkiau tos sriubos gaminima-tarkim-svoris ar dydis darzoves-nes tarkim pomidoras nera lygus pomidorui...,o jus pomidorus pjaustot ar sutrinat...ir tt...

Ir man labai smalsu-kokiu pagrindu veikia si sriuba?koks veikimo mechanizmas?-ar organizmo apvalymas?ar kaip?

Jeigu Neringai pavyktu iveikti keletas kilogramu-pazadu nuo kitos savaites istoti i sios sriubos dietininkiu bureli...[/quote]

Parasyciau kaip pati gaminau bet bijau apsisvilpt, mat ir esu savamoksle, ir nezianu kai is teisu tiksliai reik daryt, palauksiu kol atsakys tie kas geriau ismano :roll:

beje as viriau tik su trim pomidorais ir puse kopusto ir valgiau visas dvi dienas ir dar ryt vienam kartui liko. :wink:

1
...

Viršun ^ | Forumas > Moters buduaras > Tobulas kūnas > Efektingos dietos

Šiandien gimtadienius švenčia (164)
Erika